Şimdi Ara

GittiGidiyor 2020 Süper Cuma İndirimleri 26-27 Kasım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
12
Favori
17.902
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.epey.com/laptop/karsilastir/368851-368852/hp-pavilion-15-cw1002nt-8kp51ea_hp-pavilion-15-cw1000nt-8kn16ea/

ryzen 5, 8 ram, fullhd ips, ışıklı klavye.
    bugüne özel ilk defa bu fiyata düştü
  • arkadaşalar aracım için yazlık lastik ihtiyacım var 200 lira fiyatı 3 lü alırsam 165 liraya geliyor sizce almak mantıklımı
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    hocam ben ürünü kullandım ekranı gayet başarılı samsung a3 2016 vardı super amoled 486ppi karşılaştırdıgımda pek ayırt edemedım
  • Beyaz eşya 4000/200 Telefon 5000 e 200 bilgisayar 4000 200 outdoor 2800/200 giyim 1300/200 kod var isteyen olursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazanan kulübüne özel mi bu %4 indirim, yoksa %5 mi oluıyor?

https://www.gittigidiyor.com/xiaomi-redmi-note-8_spp_733283?id=505049893&urvid=162009692

1714 lira görünüyor bende. kazananlar kulübünde degilim sanırım.

• Man Down kullanıcısına yanıt
    1512tl gözüküyor

• Bir tane mi a3 aldım. 1440 lira iyi fiyat gibi geldi

• unforgiven55 U kullanıcısına yanıt

@unforgiven55 128 seçmemişsiniz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yucelock

misepetim satıcısından 2 adet redmi note 8 pro 128 gb aldım. bakalım gelecek mi misepetim'den satın alan var mı başka ?
    Bende 1 adet 128gb lık olandan aldım. Kargo süresi ile ilgili soru sordum henüz yanıt veren olmadı. 10 Aralık çok uzun bir süre. sanırım talep topladılar. Gelen talebe göre telefonları çekip kargolayacaklar. Satıcı puanı yok zaten, ayrıca adını aratınca şikayet harici başka bir şeye rastlamadım. Bakalım kargo süresi epey var. Eğer kargolamazlarsa iptal ederim olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

Bende 1 adet 128gb lık olandan aldım. Kargo süresi ile ilgili soru sordum henüz yanıt veren olmadı. 10 Aralık çok uzun bir süre. sanırım talep topladılar. Gelen talebe göre telefonları çekip kargolayacaklar. Satıcı puanı yok zaten, ayrıca adını aratınca şikayet harici başka bir şeye rastlamadım. Bakalım kargo süresi epey var. Eğer kargolamazlarsa iptal ederim olur biter.

Alıntıları Göster
    hocam işin garibi adını aratınca ben şikayete de rastlamadım

• https://www.sikayetvar.com/misepeticom

aynı satıcıdır büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

https://www.sikayetvar.com/misepeticom

aynı satıcıdır büyük ihtimal.
    şikayetler sadece yedek parça üzerine olduğu için pek önemsemedim. umarım aynı satıcı değildir
  • Şimdilik bekleyeceğiz. önümüzdeki hafta netleşir durum. 1 hafta içinde herhangi bir hareket olmazsa o zaman bakarım. Zaten kredi kartı ile aldığım için iptal etmesinde bir sorun yok.
  • Gittigidiyor'dan Redmi Note 8 Pro aldım, satıcı cepexpress. Ertesi gün kargoladılar, şuan elime geçti. Cihazı tavsiye ederim, gerçekten tasarım anlamında çok hoş. Güç olarak da bütün oyunları açabiliyor.
  • Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Black friday kampanyasıyla verilen siparişi şimdi iptal etsek aynı kupon yine tanımlanıyor mu? bilen veya daha önce tecrübe eden kişiler cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yucelock

misepetim satıcısından 2 adet redmi note 8 pro 128 gb aldım. bakalım gelecek mi misepetim'den satın alan var mı başka ?
    Ben de aldım. İptal etmeyi düşünüyorum. Siz ettiniz mi?

Gittigidiyor misepetim kullanıcısından başka ürün alan var mı? Sözleşme kısmına bakıyorum sadece iron teknoloji sultan elma yazıyor. Hiç adres tel vs yok.

İptal edeyim mi sizce?
  • hala beklemedeyim hocam. 3 4 gün içinde hareket olmazsa iptal ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende orda aldım 2152 TL'ye ama nedense içimde kötü bir his var gelmiycek diye aceleye getirdik araştırmadım belli olmaz tabi ben beyaz renk sipariş ettim sonra pişman olup yeşil renk yollarımısiniz diye msg attım ertesi gün cevap geldi kabul etmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben siparişi iptal ettim
    @Yumurtacık

önce mesaj yazdım. yanıt vermediler, sonra iptal ettim gg üzerinden. 24 saat sonunda işlem kargoya düştü tekrar. Bende gg yi arayıp durumu bildirdim. Firmanın telefonunu verdiler. Firma ile görüştüğümde, onlarda iptal edemediklerini, gg üzerinden arayarak iptal etmemi söylediler. Böyle yaptım, kartıma hemen yansıdı ücreti.

İptal etmemin sebebi, geliştiricilerin MTK işlemciye destek vermeyecek olması. Dolayısıyla bu telefonu aldığınızda fazla bir rom seçeneğiniz yok maalesef. Alıp orjinal rom da kullanacak olanlar için bir sorun görünmüyor ama MTK işlemci içime sinmedi nedense.
    @enkuba @brkylm

Bunun yerine SD işlemcili başka bir telefon alacağım. şimdilik beklemedeyim.

hediye çeki aynen tanımlanıyor ve 1 hafta süresi oluyor. Bende hala %4 indirim mevcut şu an.
    @kilecerme

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.