Şimdi Ara

Gittigidiyor 20/10 ile alınabileceklerin Link paylaşımı (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.152
Cevap
68
Favori
228.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.gittigidiyor.com/magaza/modaroma guzel kargo bedava urunler var 1 2 tane aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gemeo kullanıcısına yanıt
    Bende alış veriş yapacaktım satıcıya soru sordum bir kaç kez ama hala dönüş yok, merak ediyorum başka alan arkadaşlar varsa tek kargo yaparak mı yolladılar acaba ona göre sipariş verecem

• quote:

Orijinalden alıntı: Adem.Hoca

22,55TL
    teşekkürler. bende 1 tane aldım
  • Cay olarak lipton filiz iyi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .altın ve oyun hariç diyor.Bebek giyimde geçmez olmuş:((

• ie36 kullanıcısına yanıt
    Coca cola müşteri hizmetlerini arayıp bildirin ben 3 numaradan şikayet ettim ne kadar çok şikayet kaydı açılırsa o zaman GittiGidiyor online oyun ve bebek giyimini mecburi kaydırmak zorunda kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammetbaltaci

Coca cola müşteri hizmetlerini arayıp bildirin ben 3 numaradan şikayet ettim ne kadar çok şikayet kaydı açılırsa o zaman GittiGidiyor online oyun ve bebek giyimini mecburi kaydırmak zorunda kalır
    arkadaşlar ayrıca şikayetvar sitesine de şikayet yazalım hem gittigidiyor için hem coca-cola'ya durumu bildirmek için sikayetvar sitesine şikayet yazmayı ihmal etmeyin. kodları hesaplara yüklediğimizde altın hariç geçerliydi, gittigidiyor kafasına göre kupon kullanımını kısıtlıyor, coca-cola ile altın hariç şeklinde anlaşma yapıp kodların ücretini tahsil ettiyse sonradan nasıl oluyor da kupon kullanım şartlarına kısıtlama getiriyorlar resmen saçmalık; buna hakları olduğunu düşünmüyorum, gittigidiyor'un kendi kampanyası olsa o zaman şartları değiştirme hakları vardı; ama şu durumda coca-cola'nın kampanyasını belki de coca-cola'nın haberi olmadan değişiklik yaparak kullanıcıyı mağdur ediyorlar.

• gitti gidiyor bkm ile ödeme kaldırıldımı
  • sempatikboy666 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım hocam kargoya da verilmiş fakat cevap yok. Yarın gelince öğreniriz.

• Aksam sutas siparisi yapicam tereyag peynir sut bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sempatikboy666

Bende alış veriş yapacaktım satıcıya soru sordum bir kaç kez ama hala dönüş yok, merak ediyorum başka alan arkadaşlar varsa tek kargo yaparak mı yolladılar acaba ona göre sipariş verecem
    Bende tereyağ alacam sordum gönderirim dedi ama sonra siz platforma sorun diyor..1 tane aldım stok bitti.dedim ekleyin sipariş gececem ama cevap yok..

Tamamdır hocam haber ederseniz çok memnun olurum teşekkürler

• Mizan23 kullanıcısına yanıt
    Umarım eklerler hocam bende tereyağı peynir felan alacaktım gönderirse tek kargoda güzel olur

takip nolar aynı mı farklı mı?

• aynı satıcıdan farklı ürünler alıyorum mesajla bunları gönderme şunu gönder diyerek 40 tl üzeri ürünler alıyorum.kurumsal firmalar yapmaz ama
  • Arkadaşlar hesaba tanımlanan kodu kullandıktan sonra aynı hesaba yine kod girmek mümkün mü?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.