Şimdi Ara

Gitar çalanlar için iPhone da Akor arama uygulaması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tarafımdan yazılıp geliştirilmiş olan bir uygulama. Gitar çalan arkadaşlar varsa bu uygulama ile internet üzerinden sayfa sayfa şarkı akorları aramak zorunda kalmayacak. Tek bir programla istediğiniz şarkı akoru önünüze geliyor. Ancak programı kullanmak için cihazınızın internet bağlantısı olması şart. Eğer uygulama işinize yarayacaksa indirip yorum yaparsanız sevinirim. Linki şudur:

https://itunes.apple.com/us/app/akorara/id869252526?mt=8

Appstore dan "akor ara" şeklinde aratınca da çıkıyor.
    Destekler teşvik eder...

• https://itunes.apple.com/us/app/gibson-learn-master-w-studioshare/id355744218?mt=8

ben bunu kullanıyorum , elemeler sonucu buna karar kılmıştım
  • ancak bu programla benim bahsettiğim program aynı amaca hizmet etmiyorki. Akor derken çarkı akorlarından bahsetmiştim. Sizin linkini verdiğiniz program sanırım gitarı akort etme ve akorların nasıl basılacağı ile ilgili. Benim bahsettiğim program ise şarkı akorları arama programı
  • Android tarafından akor için ne önerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 adet hediye kodu payaşıyorum. Hızlı olan kazansın :)

K7Y9P9WFP9YL
    3J3WJEWA9YHE
    3LWHRXMFLYAE
    WWXFNF4P977A
    4E79JXX73E4H
  • Kısa bir süreliğine ücretsiZ!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android için bende kendi yazdığım programın Google Play Market linkini paylaşmak isterim. Arama yapmak içinwww.akormerkezi.com'un güçlü veritabanının kullanan program isterseniz sonuçları kaydedebiliyor. Ayrıca içinde metronom, akor tablosu ve basit bir tuner var.
    Google Play Marketten indirmek için aşağıdaki link'e tıklayın.
    Gitar Akor Pro

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.