Şimdi Ara

Gisele Bündchen'in at suratlı olduğu gerçeği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kadına mok atanlara soruyorum ; Hanginizin bu fizikte at suratlı sevgilisi yada eşi var ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuneytBora

Bu kadına mok atanlara soruyorum ; Hanginizin bu fizikte at suratlı sevgilisi yada eşi var ?
    Onların adına ben yanıt vereyim; hiçbirinin yok ve hiçbir zaman da olmayacak. Şu fiziğe sahip birisi hafiften ilgi gösterse kalp krizi geçirirler.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam 😁😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: CuneytBora

Aynen öyle hocam 😁😁😁
    Şu sahnede ne kadar fit ve ortalama üstü fiziğe sahip olduğunu çok net göstermiş. Kadındaki aura ve enerji de tavan. Özgüven çok yüksek. Hareketlerine ve beden diline dikkat edenler ne demek istediğimi daha rahat anlayacaklar.

• Herkes ata binemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Herkes ata binemez
    Elbette.
  • At suratlı dediğiniz kadına dönün de bir bakın!

Gisele Bündchen'in at suratlı olduğu gerçeği
  • Atın yüzü daha güzel bunu tartışmanız bile saçmalık fiziğe gelince kraliçe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

Atın yüzü daha güzel bunu tartışmanız bile saçmalık fiziğe gelince kraliçe.
    Kadının yüzü gayet güzel, karakteristik bir yapıda. Fiziğine diyecek bir laf yok zaten Allah çarpar.
  • At suratlı demek hakaret değil öncelikle bunu anlamayanlar var.Hatta at suratlı hatunların bazıları (Gisele kadar olmasalar da) gayet çekici olabiliyorlar. Bu kadında ciddi bir alfa enerjisi var çok dominant ve enerjik duruyor. Aslan burcu olduğu duruşundaki asaletten belli. Komando benzetmesi yapan şahıs boyun 1.70 muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

At suratlı demek hakaret değil öncelikle bunu anlamayanlar var.Hatta at suratlı hatunların bazıları (Gisele kadar olmasalar da) gayet çekici olabiliyorlar. Bu kadında ciddi bir alfa enerjisi var çok dominant ve enerjik duruyor. Aslan burcu olduğu duruşundaki asaletten belli. Komando benzetmesi yapan şahıs boyun 1.70 muhtemelen.
    Kesinlikle katılıyorum. Aslan burcu insanlarında var zaten böyle bir enerji. Dominant ve alfa enerjisi olduğu kesin.
  • Güncel.
  • Güncel.
  • Yukari

• Güncel
  • Güncel.
  • Güncel
  • Güncel
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.