Şimdi Ara

Giriş paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen seneden giriş spor paketi üyesiyim temmuz 24 itibariyle taahütüm bitiyor saolsunlar ağustosun 3 üne kadar ki faturamı peşin peşin kesmişler güncel fiyat üstünden. neyse 9,90 lık giriş paketine geçmek istedim ama 2 keyif paketi almak zorunda olduğumu söyledi mh beyfendi. gerçekten 2 keyif paketi almak zorundamıyım yoksa ya tutarsa mı yapıyorlar.

• Ben 10 senelik aboneyim paketimi değişmek istedim bende giriş paketi + belgeselleri istedim 2 keyif paketi zorunlu dediler kabul etmediler eski üye olduğum içinmiş . Ancak utanmadan şunuda söyleyebiliyorlar mevcut aboneliğinizi iptal edip yeniden abone olursanız giriş paketine dahil olabilirsiniz dendi .
  • Merhaba;
    Verilen bilgi doğrudur.2 keyif paketi 8 TL dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe*

Ben 10 senelik aboneyim paketimi değişmek istedim bende giriş paketi + belgeselleri istedim 2 keyif paketi zorunlu dediler kabul etmediler eski üye olduğum içinmiş . Ancak utanmadan şunuda söyleyebiliyorlar mevcut aboneliğinizi iptal edip yeniden abone olursanız giriş paketine dahil olabilirsiniz dendi .

çok ahlaksız bir firma en iyisi üyeliği iptal ettirmek heralde, bunlara verilen ayda 10tl ye bile yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunteper -- 6 Temmuz 2011; 22:23:18 >
  • Fenerbahçe Küme Düşerse Digiturk Bitmiştir Benim için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.