Şimdi Ara

Giresun-Mu ONLİNEE! Server Version:1.04H,Server Exp:500x Server Drop%80 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
3.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi fikir.. aynen devam kardesim sofuya slmı unutmadın dimi.
  • Yok unutmadımda Sofu Cafeye Gelmiyo kaç gündür Çalısırdır..:D
  • Server ONLİNE...
  • SERVERDAKİ TÜM EKSİKLER GİDERİLDİ.SPOTLAR DA HALEDİLDİ.
    ŞİMDİ NİE GELMİORSUNZ? ALİN SİZE SERVER
  • Bunlar Gelmez Bunlar 2-3 günlük FUN Server oynarlar ancak...Kimse Gelipte Zor Server kasmaz.
  • Gülmene Gerek yok Öleler ....
  • Elbet Bir Gün gelirler bn her zaman beklerim....
  • Server 7\24 online saten bazı geceler pc dinlenmesi için saat 3:00 da kapatıyorum sabah 6:00 da açıyorum...
  • Saten Serverla Adam Gibi ilgilenen Bi Sen varsın Saol :)
  • Bn MTR'nin Adminiyim böLe bişi yaşandıgı için özüR diLiyoRum habeRim yoqtu .. Ama Bu yazaRken hiç Düşündünmü Nie yazmışLar ?Sizin eLemanLar Tutupta Bizim ServeRdeki CharLara geLin Bizim ServeRe derLerse bizimkiLerde SizinkiLere deR... AYIP YAPAN KİM ŞİMDİ SÖYLE...
  • benim Serverin Adamı gelipte sizin Serverda reklam yapmaz sizin serverin adamlari yapmış gelip serverda ...
  • Boşver daha konuyu kirletmeye gerek yok... Server ne zamandır Açık ama hala gelen Player sayısı çok az neden acabaKapanacak diye korkanlar için sölüyorum Her gün yedeklerini alıyorum Servera Bişe olsa bile Tekrar kurdugumda acc ler durucak.
  • yaLanmı atyRz Lan adam geLdi
  • konuda lanlı lunlu konuşma yalandan yere konuyu kirletme çok küfürleşmek istiyosan ekle most-dark_evil@hotmail.com u ekle halledelim meseleyi yalandan yere 2 mizde post kasmayalım....
  • Giresun-Mu'da PaKo: 7/24 OFLİNE!!!
  • Niye noldu?.sorunun varsa msn den konuş.
  • Yazdim.
  • Saol.Mu turka Açılmadan reklam yaptıgınız için o kdr ters tepki verdim milleti güvendiriyosunuz diyosunuzki 30 martta açıcam serveri online yapın konuyu öle açın hiç kimseden ters tepki almassın..daha uzatmaya gerek yok konuyu kirletmeyelim..
  • Daha uzatmasak ?...Boşuna konuyu kirletiyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.