Şimdi Ara

Girdiği iddia sonucu felç kalan genç (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
4
Favori
29.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
390 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yardım kampanyasını başlatabilmek için malesef valilikten onay bekliyoruz.Onay çıktıktan sonra kampanyayı başlatacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızlar dolaylı yoldanda olsa bir suç işlediler bence bir cezayı hak ediyorlar.

• Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Ya yürü git milletin sinirlerini bozma. Herkes zamanında ergen oluyor ve salak saçma şeyler yapıyor ki bu çocuk olay olduğunda 16 yaşındaymış, o yaşlarda ergenliğin etkisiyle her şeyi yaparsın.

Mağara çağında mı yaşıyoruz ne doğal seçilimi

• Yazık ya üzüldüm çocuğa gençlik hevesiyle gaza gelip atlıyor üzüldüm :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üzüldüm, büyük geçmiş olsun.

Z nesline tipik bir örnek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apple34 A kullanıcısına yanıt
    Rabbim şifa versin dm den yazabilirsin herkesin imtihanı farklı

• Hipotermi değilde direk kramp girip su yutmuş olmalıdır.Şuana kadar hiç bir şekilde özellikle bir kızın gazıyla birşey yapmadım.Allah yardımcısı olsun inşllah şifasını bulur o kaşar kızlarda şuan başkasını gazlıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Açıkçası çocuğun bu hale gelmesinden sorumlu olanlar orada çocuklara 'gaz' veren kızlardır.Çevresindeki erkek arkadaşları ''Yapmayın değmez.Hasta olursunuz'' demelerine rağmen oradaki kızlar sırf bir tarafları kalksın diye,arkadaşları arasında hava atmak için bu çocukları buz gibi suya sokmuşlar.Şimdi kimse ''Onlarda girmeseydi'' demesin.Belki çocuk orada birisini seviyordu ve onun karşısında kendisini ezik hissetmemek için suya girdi olamaz mı yani?Hepimiz bu dönemlerden geçtik,kızları gözümüzde çok büyüttüğümüz dönemler oldu.Hepimiz kızlar için saçmalıklar yaptık.O nedenle bu çocuğun oraya girmesinin sorumluları orada çocuğa gaz veren kızlardır.

Dikkat ederseniz çocuklar aslında girmek istemiyor.Fakat kızlar ağız birliği etmişcesine çocukları kışkırtıyor.Eğer kızlardan biri sadece biri bile bu saçmalığa karşı çıksaydı o çocuklar o denize girmez bu çocukta böyle yatağa mahkum kalmazdı.Bence ailenin orada çocukları kışkırtan kızlardan davacı olması gerekirdi.Açıkçası bunun intihara teşvikten bir farkı olduğunu düşünmüyorum.Her sağlıklı insan buz gibi havada suya girilmeyeceğini kestirebilir.

Çok merak ediyorum acaba o kızlar şimdi nerede ne yapıyordur?Olay 2013 yılında yaşanmış.Muhtemelen bu çocuk ölümle boğuşurken,hayatının en güzel günlerini bir yerini bile kıpırdatamadan geçirirken,ağlarken,eski halini özlerken, onun o denize girmesine sebep olan kızlar evlenmişlerdir bile.Hatta geçmişe bakıp içten içe egoları tatminde oluyordur.''2013'te şu çocukta bizim için buz gibi denize girdi hatta yatalak kaldı.O kadar güzeliz o kadar havalıyız ki bize 'hayır' bile diyememiştir'' diyorlardır bir yandan timsah göz yaşları dökerken kendi içlerinde...

O nedenle hep derim...
    Genç arkadaşlarım 26 yaşında bir abiniz olarak sakın ola bir kız için ne canınızı sıkın ne de onlara kendinizi ispatlamaya çalışın.Kızlar sırf bir tarafları kalksın diye sizin duygularınızla dahi oynarlar.Sakın ola onların güzelliklerine kanmayın.Emin olun bu Dünyadaki en acımasız canlılar kadınlardır.Hiçbir şekilde kendinizi onlardan ezik görmeyin,kendinizi onlara ispat etmeye çalışmayın.Severse zaten sizden saçma sapan şeyler yapmanızı istemez.Eğer ki bir kız sizin canınızı sıkacak hatta yakacak şeyler talep ediyorsa basın tekmeyi onun o egolu g.tüne hayatınıza bakın.Emin olun o videodaki çocukların dediği gibi 'Değmez...'' ...
    Bir insanın kendini neden ezik hisseder ki? Kişi bir şeyi gerçekten isterse elde edebilir.İmkansız diye bir şey yoktur.

• Bu konu güncel kalmalı. Herkes üstüne düşeni yapsın arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.