Şimdi Ara

GILLETTE FUSION +4 yedek 22tl (migros) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
8.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Vallahi şu migros dese indirimli boş mezar var onu bile stoklarım yeterki böyle iyi kampanya olsun

Vay anasını

Demek adamlar bu yüzden indirim yapmıyor traş bıçaklarına, stoğun yarısını götürmüşsün birader

Daha çok vardır onlarda 20 tane daha sipariş verdim bugün için geceleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler 1-2 paket almak istiyorum fakat money club kartım yok, biri hayrına alabilirmi parasını eft atayım hesabınıza kargo parasıyla birlikte?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Mağaza da 1 TL idi. Sanal markette ücretsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Alip biryerlerde satiyordur o arkadas bakmayin siz. Bakkali marketi falan vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: ozandrl

Alip biryerlerde satiyordur o arkadas bakmayin siz. Bakkali marketi falan vardir

Çok biliyosun yemin etsene bi öyle olduğuna

• 36 tl çıkıyor. Nasıl kart ekliyoruz.

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Sn yemin etsene hepsini kullandigina ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nuroll

quote:

Orijinalden alıntı: smartlavyer

proglidemış boşa heyecan yaptık, happy de 4lu 26 tl güvenip alamıyorum nasıl o fiyata satıyorlarsa

Fiyat cok iyi de yorumunuz beni tereddute dusurdu. Neden guvenmiyorsunuz?

sahtesi çıkmaya başladı özellikle pahalı modellerin fiyatta çok çok ucuz ama bugün vericem sipariş bi deneyelim belki de göndermeyecekler bile benimkinin gelmesini bekle istersen

• Bu seride üretim hatası varmış gilette bu ürünleri geri çağıracakmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandrl

Sn yemin etsene hepsini kullandigina ?

iddaa eden sensin sen edeceksin o vabali alacaksan ozaman 11 kg sucuk aldım geçen hafta onada laf et yapmayın hocam bunlar akmaz kokmaz kapalı kutu hergün traş oluyorum yıllardır vazifem icabı o yüzden bunları aldım böyle konuşarak kul hakkı yiyorsun he satsam satacam derim kimden çekinecem 5-6 yıl traş bıçağı almayacam buda uzun vadede bana kar ettirecek ben bıkmıştım devamlı 40-50 tl ödeyerek bıçak almaya 2-3 ayda bir anladınmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zogg

Bu seride üretim hatası varmış gilette bu ürünleri geri çağıracakmış

daha iyi olur bir üst modelini alırız hocam sıkma sen canını
  • quote:

quote:

quote:

proglidemış boşa heyecan yaptık, happy de 4lu 26 tl güvenip alamıyorum nasıl o fiyata satıyorlarsa

sahtesi çıkmaya başladı özellikle pahalı modellerin fiyatta çok çok ucuz ama bugün vericem sipariş bi deneyelim belki de göndermeyecekler bile benimkinin gelmesini bekle istersen

hocam tahtakaleden gillete almıyorsnuz migrosdan alıyorsunuz dikkat çekerim artı makine kartuş kutunun her yerinde seri numaraları tek tek kayıtlı ordanda anlayabilirsin sahtesinde onlar olmuyor makinanın flexball kısmında bile küçücük seri no var ayrıca migrosdan alıyorsun merak etme asla olmaz öyle şey he keşke olsa dava edersen herhalde 100 yıllık traş bıçağı parasını kazanırsın elinde fiş fatura var çünkü

• Arkadaşlar markete gidip alan var mi peki? Bulundugum yere sanalmarket getirmiyor da.

• 20 tane daha akşam sipariş vermiştim bakalım gelecekmi şimdiye kadar bi sessizlik var dün 3 kez aradılar ürün topluyoruz bekleyin gönderecez diye inşallah gelir gilletlerim kuzularım onlar benim gelsin yeni resimlerle klip yaparım size forumdonanıma selam gillete devam diye yazıp
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam tahtakaleden gillete almıyorsnuz migrosdan alıyorsunuz dikkat çekerim artı makine kartuş kutunun her yerinde seri numaraları tek tek kayıtlı ordanda anlayabilirsin sahtesinde onlar olmuyor makinanın flexball kısmında bile küçücük seri no var ayrıca migrosdan alıyorsun merak etme asla olmaz öyle şey he keşke olsa dava edersen herhalde 100 yıllık traş bıçağı parasını kazanırsın elinde fiş fatura var çünkü

hocam yanlış anladın galiba ben onu happy için söylemiştim daha önce alışveriş yapmadığım için ve fiyatları piyasanın yarısı olduğu için güvenemiyorum dedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam yanlış anladın galiba ben onu happy için söylemiştim daha önce alışveriş yapmadığım için ve fiyatları piyasanın yarısı olduğu için güvenemiyorum dedim.

anladım tamam

• Hehe 3-4 migrosa sordum kalmamış bitanesinde eleman abi megadeath tişörtlü biri geldi 33 tane birden aldıı dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gittim ankarada sormadığın yer kalmadı. Hatta adamlar bilgisayardan tüm migroslardaki stokları baktılar ve stoklarda olmasına rağmen yok diyorlar. Hatta bir mağazada 10 tane vardı. Fakat mağazaya sorduğumuzda ya çalışan yada firma ayırmış oluyor bazen dediler. Yani yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko44 -- 14 Şubat 2016; 12:04:37 >
  • Ankara da bulan olursa haber versin bari :)

• 33 tane alan arkadaş nerden almış acaba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.