Şimdi Ara

gigabyte gtx460 378 tl vatanda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • world kart bulmak sorun
  • eğer şans eseri indirim kuponunuz da varsa fiyat 360TL'lere dahi düşebiliyor.
    yalnız siteleri çok yoğun, uğraşacak olanlara gerçekten yüklü miktarda sabır gerekecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

eğer şans eseri indirim kuponunuz da varsa fiyat 360TL'lere dahi düşebiliyor.
    yalnız siteleri çok yoğun, uğraşacak olanlara gerçekten yüklü miktarda sabır gerekecek...

Düşünenler için elimde 90TL indirim kuponu var, izmir içinde olanlara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerpense

quote:

Düşünenler için elimde 90TL indirim kuponu var, izmir içinde olanlara duyurulur.

hayrına veriyorsan alayım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 28 Eylül 2010; 22:00:07 >
  • çok iyi kart ya ah üniversite başlamasaydı ahh şöyle lise 1de filen olsaydım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Vatan Bilgisayar'ın...

adam gider gtx460 almaya 4650 2,8 gb satıp yollarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Vatan Bilgisayar'ın...

yeni 4gb ddr 200 modeli çıkmış haberin yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Vatan Bilgisayar'ın...

yeni 4gb ddr 200 modeli çıkmış haberin yok mu ?

bilinçli olmayan kişiler ordan alışveriş yapmasın tavsiye etmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

quote:

hayrına veriyorsan alayım :D

İyi espriydi 90TL gözüküyor ama aslında 100 küsür TL gücünde...

• Kerizlemeye mi geldik lan bir hafta 15 gün önce 420 TL ye aldım vatandan. aynı şartlarda mağada 5 taksit worldcard ta.
    Ben 12 taksit yaptırdım 439 a geldi. 60 tl indirim kuponu vardı 379 a indi. 1 haftada bizim 60 tl uçtu.

Daha dün 768 MB olan GTX 460 378 liraydı ulan bu vatanda batıyor gibime geliyor ne biçim iş bu

Fiyatlara bakılırsa bu müthiş beleş fiyat kimse kaçırmasın 6 ay sonranın fiyatı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonuldagi -- 28 Eylül 2010; 23:10:28 >

• world kart var isteyenlere hafta sonu yardımcı olabilirim cevizlibaağ şubesinden
  • quote:

Not:mumkunse urunleri gozunuzle gorerek alin.paketi acilmis urunu asla almayin,soyleyin baska subesinden kapali olanini gondersinler.

Düzeltme: Sadece internet şubesi için geçerliymiş... Eğer elinize geçen ürünün bir şekilde paketinin daha önceden açıldığını düşünüyorsanız, hemen müşteri hizmetlerini arayın ve ürününüzün değiştirilmesi için işlemleri başlatın. İnternetten yapılan alışverişlerde 7 gün içerisinde, ürünü aldığınız haliyle geri gönderip para iadesi alma şansınız var.

Vatan Bilgisayar'dan 3-4 ay önce Toshiba'nın Qosmio modeli bilgisayarından almıştık (4600 TL nakit para vererek), stoklarda olmadığı için tek ürün vardı, kutunun ağzı açıktı, dedim ki; "Bakın bu üründe sorun olmasın, beni rezil etmeyin", görevli dedi ki; "Olur mu beyefendi, test için açılan üründür, adaptörü vs. kontrol amaçlı açıldı". Bilgisayar donanımı konusunda yıllarca çalıştım ama nasıl olduysa saf gibi inandım. Velhasıl ürünü alıp şirkete geldim, çalıştığım şirket Türkiye'de tanınmış bir şirket, patronumun önünde bilgisayarı açtım, bir de ne görelim, sistemin duvar kağıdında ağıza alınmayacak küfürler var, Paint programıyla yapılıp, duvar kağıdı olarak atanmış, tabi rezil rüsva oldum, durumu izah da edemedim, yaşadığım zor durumu tahmin etmeniz zor olabilir, ancak yaşamak gerek. Hemen ofisime geçip Vatan'ı aradım, "Bu ne kepazelik" diye, başladı kelime oyunları, ben rezilliğimle kaldım, bu da bana Vatan Bilgisayar konusunda iyi bir ders oldu...

Düzenleme: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahrasa -- 28 Eylül 2010; 23:28:45 >

• Batan Bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

Batan Bilgisayar

Aynen aynen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

quote:

Not:mumkunse urunleri gozunuzle gorerek alin.paketi acilmis urunu asla almayin,soyleyin baska subesinden kapali olanini gondersinler.

Düzeltme: Sadece internet şubesi için geçerliymiş... Eğer elinize geçen ürünün bir şekilde paketinin daha önceden açıldığını düşünüyorsanız, hemen müşteri hizmetlerini arayın ve ürününüzün değiştirilmesi için işlemleri başlatın. İnternetten yapılan alışverişlerde 7 gün içerisinde, ürünü aldığınız haliyle geri gönderip para iadesi alma şansınız var.

Vatan Bilgisayar'dan 3-4 ay önce Toshiba'nın Qosmio modeli bilgisayarından almıştık (4600 TL nakit para vererek), stoklarda olmadığı için tek ürün vardı, kutunun ağzı açıktı, dedim ki; "Bakın bu üründe sorun olmasın, beni rezil etmeyin", görevli dedi ki; "Olur mu beyefendi, test için açılan üründür, adaptörü vs. kontrol amaçlı açıldı". Bilgisayar donanımı konusunda yıllarca çalıştım ama nasıl olduysa saf gibi inandım. Velhasıl ürünü alıp şirkete geldim, çalıştığım şirket Türkiye'de tanınmış bir şirket, patronumun önünde bilgisayarı açtım, bir de ne görelim, sistemin duvar kağıdında ağıza alınmayacak küfürler var, Paint programıyla yapılıp, duvar kağıdı olarak atanmış, tabi rezil rüsva oldum, durumu izah da edemedim, yaşadığım zor durumu tahmin etmeniz zor olabilir, ancak yaşamak gerek. Hemen ofisime geçip Vatan'ı aradım, "Bu ne kepazelik" diye, başladı kelime oyunları, ben rezilliğimle kaldım, bu da bana Vatan Bilgisayar konusunda iyi bir ders oldu...

Düzenleme: Yazım hatası.

vallahi sendede biraz hata var hiç pc açmadan patronun yanınamı gidilir :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: mckhan

quote:

Orijinalden alıntı: Leone-510

quote:

diğer firmalarla 50 tl fark var kazanıyor ki indirim yapıyor gelen adam bide psu alır birazda ordan kazanır ohh

Kesinlikle doğru tesbit

Adam hd3650 ekran kartı için yeni bir psu almaya geldiğinde xilence 420w alacağım dediğinde direkt olarak high power 500wların yanına çekiyorlar fazladan 50-60 tl koyuyorlar ayak üstü

Geçende de eksende birisi kasa topluyordu 1750 tek çekime x4 955 hd5750li sistem yaptılar fıtık oldum orada. Adama gidip 145$lık gigabyte anakart verdiler falan. Millette de var biraz suç. Forumlara bakmadan birşey almaya gidiyorlar sonra kazıklandım diye sızlanıyorlar

öyleleri sopalık zaten hocam ıslayıp ıslayıp dövücen :)
    bi arkadaşın dükkanda oturuyorum geçen hafta 22-23 yaşlarında birisi geldi abi sizin topladıklarınız sistem mi ben 2007 de çinden sistem getirttim fuardan ucuyor falan 4 milyar tuttu falan söyle dedim ne var 19" monitor feel marka kasa q8... serisi işlemci 2gb ddr2 ram bide 3890 takmışlar..neyse dedim ses çıkartmıyım kendi çapında biliyorum desin falan
    sonra başladı ben msi marka bişey almam malzemesi kötü falan bende verdim odunu aldıgın feel cok saglam kasa psu üstünde gelmiş 2 gün sonra gelirsin abi kasa toplayalım diye o zaman görürüm seni falan verdim odunu lafın özü :
    çok parayla çok iyi sistem aldığı zannediyorlar hala arıştırma falan 0

MSI anakarta kurban olsun o.

Feel kasa açısından güzel ama psuları harbiden fena

4 milyar verdiğiyle kalmış o saf arkadaş

Foruma takılıp bir 30 dk araştırma yapıp isteklerine göre konu açıp almak varken gidip bütçeyi oradaki elemana söylüyorlar sonra sistem aldım nasıl oldu bilmem ne olunca ben burada krize giriyorum sinirden. Madem sormadan alıyorsun aldıktan sonra niye sorarsın ki be kardeşim

Dünden beri ben de arada kaldım ya. Bu gigabyte GTX 460`ı alsam mı almasam mı diye His Hd5850 de 480lere inmiş. Alacağım bu sefer HD6*** serisi iyi çıkacak sonra HD7*** aha bu benim kart diyeceğim edeceğim en iyisi beklemek

• @Leone-510
    durmadan hep en iyileri gelicek geliştiricekter test yapıcaklar burası iyi şurası iyi parası bu kadar
    önemli olan seni tatmin etmesi görsel olarak sorun yaratmıyorsa maddiyatı az olana para yatır
  • quote:

@Leone-510
    durmadan hep en iyileri gelicek geliştiricekter test yapıcaklar burası iyi şurası iyi parası bu kadar
    önemli olan seni tatmin etmesi görsel olarak sorun yaratmıyorsa maddiyatı az olana para yatır

Orası öyle de elimdeki kart bile bana yetiyor. GTX 460 alsam bile kart yatacak yarı kadar eminim biliyorum. 2 gün oyun oynar 10 gün nette takılırım. Önceden render işleri çizim işleri oluyordu okul bitti onlar da bitti Fiyatı cezbediyor ama 10 tane alsam kampanya sonrası 400den satsam bile karım olur

• 390dan gel vatandaş kutusu açılmamış garantisi 1 ay gitmiş gtx460ha
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.