Şimdi Ara

GİGABYTE EP43C-DS3 OVERCLOK HÜSRANI YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende MSI P35 vardı arızalandı malum kart yapılmadı bende parasını alıp GİGABYTE EP43C-DS3 aldım şimdi msı da q6600 işlemcimi 3600 mhz 1600 fsp de sorunsuz çalıştırıyodum hatta 1800 fsp ye bile çıkıyodum ama bu kartta bir türlü çalıştıramadım hatta o zaman ddr 800 vardı şimdi 1066 yaptım ama nafile ana kart 400 fsp çıkmam diyor şimdi bilmediğim bi ayarmı var 10 fs aralıklarla gidiyorum 390 fsp oluyor 400 e gelince çakılıyo ramlar 1125 e kadar ilk önce ramın sınırını buldum sonra işlemci belli idi zaten 1,465 v ta 3600 sorunsuzdu ama anakartın biosu msı göre farklı advard birsürü voltaj ayarı var kullanan varmı ne voltaj vermeliyim
    ramlaer 2,30 kadar veriyorum ama ramdan oldunu sanmıyorum ki düşük hızlarda çektim anakart voltajı olarak MCI dene bi bölüm var orayıda fazla artırınca sistem hiç açılmıyor valla MSI gözünü seveyim çok basit ve baba kart idi kullanan varsa yardımcıolursa sevinirim saygılar

anakart GİGABYTE EP43C-DS3,
    işilemci q6600
    ram 2*2 4gb kingston hyperx 1066
    psu aopen 400 w

• Dostum o karttan bende kullandım senin sorununun neden oldugunu bilemicem ama zaten sen dedigin hızlara çıkarsan o kart yanar o.c altında kuzey köprüsü sogutucusuna bi elinle dokunursan neden böyle dedigimi anlarsın ona hemen bi fan tak. Ben e 6750 ile 450 fsb rahat yapıyordum tabi ısı problemi dışında SAYGILAR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.