Şimdi Ara

## Gigabyte'dan X48-DS5 Geliyor ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: susturucu5000

Arkadaşlar x48 ds5 yurt dışında satışa girmiş ve fiyatı 320 dolar civarında bu nedenle türkiyede 330 doların altına beklemeyin derim dq6 ile arasında 30 dolar civarı fiyat farkı var. Piyasaya baya iii bi fiyatla girecek (Girecek) gibi.

Nasıl olmuş o.
    Daha X48 chipsetli anakartların lansmanı yapılmadiki, satışı yapılsın.
    Link verirsen sevinirim merak ettim, olsa bile en fazla önsipariş filandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 31 Aralık 2007; 20:27:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FasTBoY

quote:

Orjinalden alıntı: susturucu5000

Arkadaşlar x48 ds5 yurt dışında satışa girmiş ve fiyatı 320 dolar civarında bu nedenle türkiyede 330 doların altına beklemeyin derim dq6 ile arasında 30 dolar civarı fiyat farkı var. Piyasaya baya iii bi fiyatla girecek (Girecek) gibi.

Nasıl olmuş o.
    Daha X48 chipsetli anakartların lansmanı yapılmadiki, satışı yapılsın.
    Link verirsen sevinirim merak ettim, olsa bile en fazla önsipariş filandır.

GIGABYTE X48-DS5'in satışa çıktığını bende duymadım ama belirtmek istediğim nokta özellikle iddialı anakart üreticileri yeni yonga setlerini kullanan anakartlarını çip set üreticisinin lansmanından önce satışa sunabiliyorlar. Örneğin 19 Kasım'da duyurusu yapılan 790FX yonga setini kullanan GIGABYTE'ın anakartı 20 Ekim'den sonra Türkiye'de satışa çıktmıştı bile

Bu arada yaptığımız haberler yurt dışında da ses getirmeye devam ediyor. Ekim ayından bu yana pek çok haberimiz yurt dışı donanım sitelerinde de kendine yer buldu;
    http://www.pcgameshardware.de/?article_id=626547

• bizim haberler yurtdışında mı yayınlanıyo aşmışız biz ya

gigabyte anakart konusunda ipleri eline almaya başladı sektörü önde kapatmaya çalışıyor
  • evet guzel ama akadaslar x38 ile arasında o kadar bir öne çıkan bir fark göremedim ben. tabi fiyatı ne olur bilinmez ama aradaki farka değer mi..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.