Şimdi Ara

Gigabyte B550 Auros Pro Ac Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
4.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemel ama yonga geçişi fark etmedi ne yazık ki
  • Öncelikle hayırlı olsun.Bende bu anakartı almayı düşünüyorum.Ses kartı olarak harici (X-FI TITANIUM FATAL1TY PRO PCI-E) ses kartım var.Kart 10-12 senelik bir ürün.Bu anakart üzerindeki ses kalitesi benim elimdeki karta göre dahamı iyidir ?
  • Hakazul kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim umarım sizde tez vakitte sahip olursunuz, bahsettiğiniz ses kartı oyunlarda belki bir tık daha iyi olabilir ama temiz net ses anlamında bu anakart üzerinde bulunan yongadan bir tık geride kalacaktır.

Anakartın RightMark Audio Analyzer raporu alttaki gibidir.

Gigabyte B550 Auros Pro Ac Kullanıcı İncelemesi

Ayrıca bahsedilen ses kartın yıllanmış bir modeldir günümüz şartlarında driver desteği vs ne durumda bilgim yok

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Benim aklımda X570-E varken stoklara hala girmemişti. Yeni stoklara giren B550-E yi araştırınca ona yapıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Muhtemel ama yonga geçişi fark etmedi ne yazık ki
    Yonga geçişi bizdede farketmedi işlemci sınırına kaldık sanırım. 1,318v ile 4275mhz

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim size de hayırlı olsun B550-E Gaming oldukça başarılı bir anakart X570-E yi aratmaz kesinlikle
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    b450 tuf plusun ses kartı nasıl acaba ?

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    B450 tuf pro nun gayet tatminkar fakat plus model biraz zayıf kalıyor alc887 mevcut
  • VRM olarak o bütçedeki en iyi anakartlardan, hayırlı olsun.

3600 ile 4.6 GHz görebileceğinizi düşünüyor musunuz?

Bir de soğutucunuz V2 modeli mi?
  • Öğrenen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun eski kartımla 4.5v 1.380v de stabildim bu kartta da bir tık yukarısını hedefliyorum bugün denemeleri yapacağım.

Soğutucu l240 düz model v2 ile arasında performans olarak fark yoktur

v2 de pump seviyesi 2400 rpm radyatör ölçüsü 282x120x27mm iken

düz modelde pump seviyesi 2550 rpm radyatör ölçüsü 274x120x27mm 0.8mm lik farkı rahatlıkla 150 rpm dönüş ile telafi ediyor.
    Sonuçları paylaşacak olursanız beni de etiketlerseniz memnun olurum.
  • Öğrenen kullanıcısına yanıt
    Baş mesaja ekledim bakabilirsiniz.

• İnceleme için teşekkürler, hayırlı olsun.

(İlk fotodaki ayak detayını görmesem iyiydi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 16 Ağustos 2020; 17:33:35 >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Rica ederim daha iyileri sizin olsun,

Baş parmak nazarımız olsun esenle kalın.
  • Ben en beğendiğim b550lerden birini almışsınız. Hayırlı olsun. Canavar gibi mobo.

B450den b550ye geçişte bazen aynı frekansta voltajın aşağı düşmesinin sebebi 4 faz 200amperlik vrmlerden 12 faz 600 amperlik vrmlere geçişten kaynaklı vdroop voltajının düşmesinden olabileceğinin kanaatindeyim. Lakin r5 3600ün eti budu belli çok fazla güce abanmıyor. Bu farklılık r9 gibi işlemcilerde daha çok hissedilir tahminimce. B450lerlde llc'yi kökle de kökle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brokengineer -- 16 Ağustos 2020; 20:22:8 >
  • brokengineer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim çok daha iyileri sizlerin olur inşallah 3600 öyle çok güçlü bir işlemci değil hatta b450 ile voltaj aralığım daha başarılı idi güçlü işlemciler de farkı daha net anlarız kanımca,
    gün içinde bir kaç overclock denemesi yaptım eski karttan ileri gidemedim 4.6 4.7 bot oldu sistem açıldı fakat r15 r20 de falan her seferin çakıldı tek çekirdek falan denemedim overclock denilen şey all core yapıldığı takdirde bir anlam ifade ediyor gündelik değerim olan 4.4 1.200v civarına çekip yola devam ediyorum 4. nesil geldiğinde seneye falan 8/16 bir işlemciye geçeriz artık.
    4.4 1.2v çok iyi değerler. Benim 4.4ü görmem için 1.35v llc4 yapmam lazım. Çok da yükseltmek istemiyorum açıkçası. Anakart zaten o kadar iyi vrmlere sahip ki 3970x gibi bir işlemciyi taksan bana mısın demez.

• brokengineer kullanıcısına yanıt
    3970x Trx4 soket olmasa ilerde denerdik 4. Nesil için hazır kart olduğu aşikar bekleyip amd nin hamlesini görüp elimizdeki ürünü elden çıkarıp 8/16 bir işlemci elde ederiz R5 3600 2010sus model olduğu için 4.4 ghz de düşük voltaj da sorun çıkarmıyor daha üstü için maalesef aynı şey geçerli değil.

• Hocam hayırlı olsun yeni anakartın, gayet güzel bir seçim, inceleme ve paylaşım için teşekkür ederim
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Eksik olmayın gönlünüz de yatan sizin olsun rica ederim görevimiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.