Şimdi Ara

_=Ghost Whisperer=_ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pazar günü yeni bölümü var kesin izlicem benim endişem ise acaba okul baslayınca zaman bulup izleyebilecekmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_hawk07

Pazar günü yeni bölümü var kesin izlicem benim endişem ise acaba okul baslayınca zaman bulup izleyebilecekmiyim

Evet izleyebileceksin.

• güzel bir dizi scofield da yakışmış diziye,ama bir bölümlükdü galiba
  • dün izledim ama pek sürükleyici gelmedi sanki ya alışmışız şöle ya korku olcak ya da aksiyon
  • dün ne oldu yahu? ben izleyemedım cunku arkadas prıson break ın 3 ve 4 uncu bolumlerını getırdı de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4nce4lif3 -- 18 Eylül 2006; 15:00:20 >
  • hiçbir dizinin ilk bölümünü izleme alışkanlıım yoktur.çünkü bana ilk bölümler hep acemice çekilmiş gibi gelir..bu yorumları okuduktan sonra da pek objektif izleyemem gibi gelio..
  • ortalama bi dizi çok şey beklemeden oturup izliosun
  • 2. bölümü izledikten sonra da, dizi hep kendini tekrar edecek gibi geldi bana yahu.

Ölü bulunur, ailesi ile görüşülür, aile bunu yalancılıkla suçlar ve inanmaz, ama sonra inanmaya başlarlar.
  • aynen prosedür devlet dairelerindeki gibi işliyor vallahaira
    yeni bişeyler yapmazlarsa monotonlaşıcak iyice ne biliyim şöyle cani-gaddar-psikopat ruhlar musallat olsun birazda ekşın görelim
    iki bölümdür kalıp aynı sadece hikaye farklı hem ilk bölüm sonunda gördüğü ailenin hikayesi ne oldu onu da atladılar nedense
  • bencede her bölüm aynı şey ama genede güzel bi dizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

2. bölümü izledikten sonra da, dizi hep kendini tekrar edecek gibi geldi bana yahu.

Ölü bulunur, ailesi ile görüşülür, aile bunu yalancılıkla suçlar ve inanmaz, ama sonra inanmaya başlarlar.

Senaristlerin konu bulmakta zorlanmayacağı bir dizi olduğu kesin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_hawk07

quote:

Orjinalden alıntı: ResT_In_PeaCe

quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

ilk bölüm pek sarmadı
    bu türü sevenler için daha iyi iki dizi önereyim; "supernatural" ve "tru calling"

Yok be ben tuttum bu diziyi...
    Harbi bayaa hoşuma gitti...
    Bu arada kız da fena değil hani...

Aynen

Bu dizi arkadaşın dediği gibi supernaturalın elıne su dokemez İzleyenler zaten bilir
    tru callıng i hiç duymadım

• ben pek beyenmedim ilk bölümü izledim sadece 2. nin tekrarını yinede izleyeceğim.bana oyunculuklar çok yapmacık geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.