Şimdi Ara

Ghost rider thanosa kefaret bakışı yapabilir mi? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
9.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Ghost Rider.

ben şöyle bir teori ortaya atıyorum.cosmic ghost rider kötülerin tarafına geçtiği için kötüleri desteklediği için belki one above all ghost riderın güçlerini elinden almıştır.sonrada ghost riderın adı cosmic ghost rider olmuştur.farkındaysan dış görünüşü bile farklı.hiç beğenmedim.bu ghost riderın zarathos olmadığı kesin.

Alıntıları Göster
    Uzatmaya hiç gerek yok. Senin dediğin ghost rider mazide kaldı bitti gitti geçmiş olsun. Teori falan sallamana gerek yok Marvel daha güçlü bir ghost rider çıkarmak için cosmic ghost riderı çıkardı ortaya. Zarathos maalesef ve zaten Frank Castle nam-ı diğer Punisher oldu yeni Ghost Rider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 6 Mayıs 2018; 18:0:47 >

• Rune king thorda bitirir Ghost rideri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni niye etiketlediniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahada bişey diyecektim mesajda sonra unuttum

• Sanada yazacaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Uzatmaya hiç gerek yok. Senin dediğin ghost rider mazide kaldı bitti gitti geçmiş olsun. Teori falan sallamana gerek yok Marvel daha güçlü bir ghost rider çıkarmak için cosmic ghost riderı çıkardı ortaya. Zarathos maalesef ve zaten Frank Castle nam-ı diğer Punisher oldu yeni Ghost Rider.

Alıntıları Göster
    işte bende onu diyorum.cosmic ghost rider normal ghost riderdan daha güçlü değil.çünkü normal ghost rider zarathos.ama cosmic ghost rider zarathos değil.zarathosa karşı hiç bir karakterin şansı yok.ben bu yeni ghost riderı beğenmedim.benim için hala ilk ghost rider var o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Ghost Rider. -- 6 Mayıs 2018; 18:6:26 >

• Son mesajıda yazamda rütbe atlayam

• quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Ca supermanın boyutu daha üst

O zaman Ghost Rider ca supoya etki edemez
    hayır en üst boyut cehennem boyutu yani 5. boyuttur.ayrıca ghost riderın rune king thoru yenmesi için gözlerine bakması yeterli.kefaret bakışıyla bitirir rune king thorun işini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Ghost Rider. -- 6 Mayıs 2018; 18:5:53 >

• Ayrıca yeni konu açtım bir baksana

• quote:

Orijinalden alıntı: .Ghost Rider.

işte bende onu diyorum.cosmic ghost rider normal ghost riderdan daha güçlü değil.çünkü normal ghost rider zarathos.ama cosmic ghost rider zarathos değil.zarathosa karşı hiç bir karakterin şansı yok.ben bu yeni ghost riderı beğenmedim.benim için hala ilk ghost rider var o kadar

Alıntıları Göster
    Şuan Stan Lee aradı özürlerini iletiyor. Senin için eski Ghost Rider'ı geri getiriyorlarmış. Koskoca Marvel şirketi çok üzgün şuan :(

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Şuan Stan Lee aradı özürlerini iletiyor. Senin için eski Ghost Rider'ı geri getiriyorlarmış. Koskoca Marvel şirketi çok üzgün şuan :(

Alıntıları Göster
    stan lee bunağın teki.adamın bir ayağı çukurda hala bırakmadı süper kahraman işlerini
  • Tmm cnmmm <3 <3 < 3

• quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Tmm cnmmm <3 <3 < 3
    çizgi roman aleminin kralı kimmiş?
  • Ghost Rider Tabiki oaa ya tek atmış cnmm

• Ne bu böyle fan boylar dadandı foruma

• Elin adamları çakma kahramanlar yaratarak milyar dolarlar kazanıp gününü gün ediyor bizim ergenler o en güçlüsü bu en büyüğü diye birbirine hakaret ediyor.

Bu armutlarla bırakın muasır medeniyetler seviyesine çıkmayı, 3. dünya ülkeleri arasından küme düşüp ,4.dünya ülkesi olup bir ilki başarırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.can.tas

Elin adamları çakma kahramanlar yaratarak milyar dolarlar kazanıp gününü gün ediyor bizim ergenler o en güçlüsü bu en büyüğü diye birbirine hakaret ediyor.

Bu armutlarla bırakın muasır medeniyetler seviyesine çıkmayı, 3. dünya ülkeleri arasından küme düşüp ,4.dünya ülkesi olup bir ilki başarırız.
    bu muhabbetlerin aynısı yabancı forumlardada dönüyor merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.can.tas

Elin adamları çakma kahramanlar yaratarak milyar dolarlar kazanıp gününü gün ediyor bizim ergenler o en güçlüsü bu en büyüğü diye birbirine hakaret ediyor.

hocam sen bizi çıkar muasır medeniyete
    sen dizi, film, oyun vs hiç uğraşmayıp labaratuvarda takılıyosundur haberin yoktur ama çizgi romanlar amerikan malı ve en çokta onlar okuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

hocam sen bizi çıkar muasır medeniyete
    sen dizi, film, oyun vs hiç uğraşmayıp labaratuvarda takılıyosundur haberin yoktur ama çizgi romanlar amerikan malı ve en çokta onlar okuyor.

Alıntıları Göster
    Kardeş ben okuma, izleme demiyorum. Ben de izliyorum. Lâkin bunları milli meseleymiş gibi ciddiye alıp, sayfalarca tartışıp, hakaret etmek tuhaf.

İnsan gibi tartışılsa yine eyvallah derim. Gençler merak salmış tartışıyorlar der okuyanlar. Ama şu tablo çok enterasan gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ghost riderın yenildiği çr varsa link atta görelim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.