Şimdi Ara

'Ghost of a Tale' Türkçe Yama İstek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dostum yama iptal mi oldu bilgin var mı?
  • EmRe-92 E kullanıcısına yanıt
    Daha önce 3 farklı arkadaş ilgilenmişti. Sanırım hepsi vazgeçti.
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    @rewold Sizden kim çeviriyor dostum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 16 Ekim 2019; 17:56:19 >
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir haber. Umarım, kısa sürede tamamlanır.
  • Çeviriden birkaç ekran görüntüsü olaydı iyiydi ya. Çeviri ne aşamada kesin çıkacak mı falan bilgi verilse iyi olurdu.
  • Dil dosyaları resources.assets dosyasının içinde. UnityEx v1.7.9.3 ile çıkarıp tekrar paketlenebiliyor. Aşağıdaki görüntüleri örnek olarak koydum. Oyunu çevirmiyorum yanlış anlaşılma olmasın.

"Ghost of a Tale" Türkçe Yama İstek

• Arkadaşlar bu oyuna el atacak kimse yok mu paketlemede de sıkıntı yokmuş. Birkaç ingilizcesi iyi olan arkadaşlar el atabilirse güzel olur.@Team NINJA @yerel oyun kulübü reisler bir el atsanız iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 28 Aralık 2019; 23:43:54 >
  • Eğer projeyi üstlenen bir grup yok ise r3 remake çevirisinden sonra bu oyununda çevirisini yapmak istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: croftrustt

Eğer projeyi üstlenen bir grup yok ise r3 remake çevirisinden sonra bu oyununda çevirisini yapmak istiyoruz.
    Sanırım, TR Game Studio çeviriyor. Ghost Of A Tale PC Türkçe Yama Çalışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 12 Şubat 2021; 19:21:20 >
  • croftrustt kullanıcısına yanıt
    Dostum harika olur resident evil inş. hemen biter de sende çevirirsin oyunu.
  • keşke bir yapan olsaydı oyun çok başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

keşke bir yapan olsaydı oyun çok başarılı
    ferex yapıyor da kim bilir kaç yıla bitirir.
  • Mehmet Tandoğan,ferex28,Ümitcan Eravcı çeviriye başlamış bulunmakta en yakın sürede çıkarırlar.
  • Gelişmeler aşağıdaki linkten takip edilebilir. Umarım kısa zamanda tamamlanır. Şimdiden kolay gelsin.

Ghost of a Tale Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 15 Temmuz 2020; 10:54:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.