DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Gezinti araç çubuğu google olarak arama yapmıyor
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
1.591
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Gezinti araç çubuğu google olarak arama yapmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1466 Mesaj
      19 Kasım 2011 17:11:38 Konu Sahibi
      Arkadaşlar bir eklenti kurdum ve bütün internet tarayıcılarına bulaştı startseacher diye birşey , yeni sekme açtığında direk gezinti araç çubuğunda arama yaparız benim ki startseacher da arama yapıyor bir türlü çözemedim herşeyi denedim bulamadım , bilen birisi var mı acaba ?

Mozilla için gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieaufgabe -- 19 Kasım 2011; 17:12:40 >

• Yarbay
      14247 Mesaj
      19 Kasım 2011 17:21:46
      Eklenti kaldırılamıyor mu?

An Abandoned Awe of Autumn
      We´ll be ready when the curtain might fall...
      And now I have no more words to say; Forever yours...
    • Binbaşı
      1466 Mesaj
      19 Kasım 2011 23:07:23 Konu Sahibi
      Eklenti kaldırılsa bile o duruyor , şu an baya düzelttim oradan aramıyor ama mesela "donanımhaber" yazdığımdawww.donanimhaber.com diye çıkıyor direk google da nasıl arama yaptırabilirim bilen var mı ?

• Yarbay
      14247 Mesaj
      19 Kasım 2011 23:13:36
      quote:

Orijinalden alıntı: nieaufgabe

Eklenti kaldırılsa bile o duruyor , şu an baya düzelttim oradan aramıyor ama mesela "donanımhaber" yazdığımdawww.donanimhaber.com diye çıkıyor direk google da nasıl arama yaptırabilirim bilen var mı ?

Demek ki tam olarak kaldırılamıyor.Neyse,esas konuya dönelim.Firefox adres çubuğuna about:config yazıp,gelişmiş ayarlara girin.Arama kutucuğuna keyword.URL yazıp,keyword.URL adresini bulduktan sonra,sağ tıklatıp Değerini değiştir dedikten sonra karşınıza çıkan kutucuğa http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q= yazıp,tamam diyerek çıkın.

An Abandoned Awe of Autumn
      We´ll be ready when the curtain might fall...
      And now I have no more words to say; Forever yours...
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.