Şimdi Ara

gevey 04.11.08 baseband gelişmesi varmı (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.291
Cevap
11
Favori
142.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dear Followers! I want to send my successful baseband 4.11.08 information to @sherif_hashim ,so you can get it fast! ITS DONE 100%.#React0r
  • bence fake.

@sherif_hashim adamı ne takip ediyor nede herhangi bir bilgi koymuş tweeter a .
  • beyler gerçekten geveyli olarak sizin halinize üzülüyorum o kadar para ver gel baseband muhabbeti çıksın teli kullanama allahtan ben baseband koruyarak geçiş yaptım sorun olmadı.umarım en kısa zamanda volt mudur ne dir çıkarda kurtulursunuz .
    note sakın ola tellerinizi yok parasına satmayın yazık alın yanını za bi eski telefon kullanın .iyi akşamlar
  • Bu kadar çözüm bekleyen varken olasılıkların doğru olduğunu ÜMİT etmektir bu, körü körüne inanmak değil. Farkındaysan 4.11.08 çilesi bitiyor mu ACABA demişim? Burası bir bilgi paylaşım alanı, senin saçma düşüncelerine göre ya da doktorun tavsiyesiyle yazacak halimiz yok. Buna ihtiyacımız da yok.Saçmalıklarını kendine sakla.

Özet : Alın bunu dışarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: likable_21

beyler gerçekten geveyli olarak sizin halinize üzülüyorum o kadar para ver gel baseband muhabbeti çıksın teli kullanama allahtan ben baseband koruyarak geçiş yaptım sorun olmadı.umarım en kısa zamanda volt mudur ne dir çıkarda kurtulursunuz .
    note sakın ola tellerinizi yok parasına satmayın yazık alın yanını za bi eski telefon kullanın .iyi akşamlar

Haklısın hocam o kadar para ver kullanama telefonu... Beklemekten harap oldu herkes inşallah çıkar da kurtuluruz sağol. Notunuzu dikkate alanlardan biriyim. Teşekkürler, iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoo

Bayağıdır okuyorum bu konıuyu, bu adama 1000 de 1 ihtimal veripte inanan varsa hemen doktora görünsün ciddi problemleri olabilir. Aklı başında bir yakınınız yanınızda olmadan internette de fazla dolaşmayın. Sizler için büyük tehlike. Mürid arayanlarmı dersin neler neler var online dünyada.
    Sokağa çıkarken bile yardım alın çok pis kandırılma potansiyeliniz var.

boş konuşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: `LeaDeR

quote:

Orijinalden alıntı: likable_21

beyler gerçekten geveyli olarak sizin halinize üzülüyorum o kadar para ver gel baseband muhabbeti çıksın teli kullanama allahtan ben baseband koruyarak geçiş yaptım sorun olmadı.umarım en kısa zamanda volt mudur ne dir çıkarda kurtulursunuz .

Haklısın hocam o kadar para ver kullanama telefonu... Beklemekten harap oldu herkes inşallah çıkar da kurtuluruz sağol. Notunuzu dikkate alanlardan biriyim. Teşekkürler, iyi akşamlar.

ne demek hocam inşallah en kısa zamanda çıkar sizede hayırlı akşamlar

• Bu gevey çinde 23 ocakta cıkacak fakat fiyat ne olacak acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copperdevil -- 15 Ocak 2012; 23:30:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xacal

mc603FD 5.0.1 4.11.8 factory unlock yapabilirmiyiz

cevap beklıyorum arkadaslar...
  • Konu basliğina dikkat ettinizmi sorunuzla bir alakasi varmi?
    Zaten milletin burnuna kadar gelmis bekleye bekleye googleye sormak zormu geliyor.

Bu topik 4.11.08 bb gelismeleri takip icin açilmis lutfen ARKADAŞLAR KONU DIŞI mesajlar atmayalim
    Saygilar
  • selamlar,
    bu konuda bir gelişme var mı acaba benim iphone da 04.11.08 modeli: MC318LL ve nerdeyse bir aydır kullanamıyorum
    nezaman cıkacak bu gevey sim offf...
    ayrıca bir sorum daha olacak iphone bana amerikadan gelmişti simdi ordan buna uygun gevey sim gönderilse tel. acılır mı sizcee ???
  • Ben de 02.10 baseband ile 6 ay civarı beklemiştim. Uzun bir bekleyiş oldu ama geveyle is çözüldü.
    Sabredin ve elinizdeki cihazı tel dışındaki diğer özelliklerini kullanın derim. Ben zamanında öyle yapmıştım:)
    Şunu unutmayın derim. Şu ana kadar unlock edilmemiş baseband yoktur.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 16 Ocak 2012; 8:58:20 >
  • cevap için teşekkürler en azından teselli verici..

peki arama dışındaki özelliklerini nasıl kullancam yani itunes falan girmeye calısmıstım birkez ama simi görmedigi için olmamıstı..sonra da tekrar denemedim...

...ve de amerikadan uygun gevey gelse sorun cözülürmü bu konuda bir fikriniz var mı??
  • sunrise operatörüyle kitlenmiş telefonum nasıl açtırabilirim
  • 1ay içinde çıkan şey nasıl olucakta şubat sonu elinizde olucak ben bunu anlıyamadım.??? böyle birseyin imkanı yok. Türkiye ye geveyler gelince, en başta zaten kara borsaya düşer. 100-150ye satmaya calısırlar ve düşünen kaybeder alanda hemen alır. bu gevey olaki 1 ay iicinde çıksa bile Tr'ye gelmesi en az 2-3 ayı bulur bence. Allah sabır versin sizlere
  • yaramizi desme galata koprusu 1 km uzaklikta
  • Arkadaşlar amerikadan gönderilecek gevey işe yarar mı bilen yok muuuu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: drela111

Arkadaşlar amerikadan gönderilecek gevey işe yarar mı bilen yok muuuu ???

yaramaz
  • Arkadaşlar sadece gelişmelerden haberdar olmanız için yazıyorum. React0r hakkında fake haberleri dolaşıyor, eleman tweetler atıyor. Bilmiyorum doğruluğunu nedir fakat yine de bilginiz olsun. Kendime yetecek kadar kıt ingilizcemle; Türkçe'ye çevirdim. :)

Hamzah Akram

Tweetleri:
    - Benim yaptığım unlock hakkında hiç bir bilgileri yok(DEV TEM'a sesleniyor) ve fake diye lanse ediyorlar. Aslında çok kolay unlock etmek ama ilgilenmiyorlar söylediklerimle.
    - Huhhhhuh... Dev team herşeye fake diyor kendi takımından çıkmadığı sürece, ya ben gerçeksem!...O zaman onlar FAKE olacak!
    - Saurik'e tweet atmış ona yardım etmesi konusunda.
    - ve Chpwn'e mesaj kutusunu kontrol etmesi için tweet geçmiş.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.