Şimdi Ara

getz crdi yakit tuketimi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
51.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaw kardeşim bırakın şu adamla tartışmayı diye yazdım bin defa siz hala bulaşıyosunuz.Türkçe anlamıyo bu adam kronik sorun diye salladığıda arka fren .sanki kendi corsasında mp3 çalarlı direksiyon kutusu kronik problemi yok.
    artık sallıyacak bi şeyi kalmadı savunacak.benim arabanın 150 yakmasıyla(ki sebebini açıklamama rağmen hala sallıyor çünkü saldıracak sebebi kalmadı).
    uğraşmayın bu adamla sonra topicleri okuyan bişey biliyo sanıcak.gözünüzü seveyim bulaşmayın adama.bu getz topicleride olmasa yazacak bişey bulamıyacak adam.uğraşmayın bulaşmayın ne olur cevap yazmayın bu adam
  • ok bir daha bu adama cevap yok benden haklısın
    quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

yaw kardeşim bırakın şu adamla tartışmayı diye yazdım bin defa siz hala bulaşıyosunuz.Türkçe anlamıyo bu adam kronik sorun diye salladığıda arka fren .sanki kendi corsasında mp3 çalarlı direksiyon kutusu kronik problemi yok.
    artık sallıyacak bi şeyi kalmadı savunacak.benim arabanın 150 yakmasıyla(ki sebebini açıklamama rağmen hala sallıyor çünkü saldıracak sebebi kalmadı).
    uğraşmayın bu adamla sonra topicleri okuyan bişey biliyo sanıcak.gözünüzü seveyim bulaşmayın adama.bu getz topicleride olmasa yazacak bişey bulamıyacak adam.uğraşmayın bulaşmayın ne olur cevap yazmayın bu adam
  • sürekli tem yolundan kurtköy e gidip geliyorum, 90-100 ile 4 ncü viteste sabit (zaten inişi çıkışı olmayan boş bir yol benim gittiğim saatlerde) 4.1 lt. yakıyor, zamanlar aynı yolda hep 5.nci viteste kullandım ama enteresandır 4.ncü viteste bu süratte araba daha iyi devrini bulduğunu, şarj yediğini hissediyorum, ve yakıt tüketimi çok iyi. başka şartlarda test eden var mı farklı yollarda kaç km yapabildiniz.
  • beyler GETZ 2.viteste 4500dd de kaç km hız yapıyor?
  • tam bişi söyleyemem bakarım öyle cevaplarım... ama yaklaşık olarak
    125 km gibi bişey olsa gerek... 2. vites 4500 devir

bu arada ankara-ç.kale arası gittim. radar sınırı hızında tabi... kamyona filan takıldık arada, yol sonu rampalar var 90*95 le filan çıktım, bursada çok oyalandık dur kalk trafik 1-1,5 saat

4,5 litre yaktın ya!!! çok fazla abi 4 e filan düşmesi lazım, niye düşmüyo adi araba

bi depoyla 1000+ kilometreye denk geliyo ama 1100+ olmalıydı...

yok ben övmüyorum getzi ciddiyim 4,5 litreyi cidden fazla buluyorum!

yaklaşık 350 kg insan-yük vardı araçta...

4-.4.2 ye inmeliydi yinede...

klima da kapalıydı üstelik!!
  • yaw burda yaş ortalaması kaç!
    insanları bilgilendirmek yerine sulukule kavgası

kardeşim kullanmadığın araba hakkında yorum yapma
    şirkette corsa, albea multijet dizel ile hundai accent cdri ler var
    şunu diyim sabah kavga çıkıyor hundaileri kapmak için
    ben işe yeni girdim
    ilk başta albealar iyimiş ama şimdi çekmiyorlarmış
    ,harbiden bayırda falan kalkmıyo
    hundai daha ivmeli
    vitesleri güzel geçiyor

diyebileceğim yorum bu, birde albeanın arkasında oturtuğumda çok rahatsız oldum çok sallıyor
    hundai bu derece değil, ben corsaları kullanmadım ama dediğim gibi onlarda kötü imiş herkez müdür geldikten sonra panodan bir hundai anahtarı kapmak için yarışıyor

hundainin direksiyonunu pek sevmedim çok yumuşak
    kapı kilidi çok komik
    şöför kapısını açtığında tüm kapılar açılıyorr
    komedi bunu nasıl düşünememişler

ama şonuçta iyi eski şirkette 2000 hyundailer vardı direksiyonları inanılmaz ağırdı

birde bazıları 3 silindirli motora eski motor demiş
    ben motor uzmanı değilim ama bir insannnda bu derece salak olmaz
    eskiden iyi motor 2lt 6 silindirli motorlar falandı
    şimdi amaç minimum yakıt tüketimi
    eğer 3 silindirli araç gidiyorsa iyidir
    ben dumurum hundailer çok çok çok iyi gidiyor ben dizel oldunu anlamadım bile
    adam 3 silin dirli bu kadar güüüçlü bir motor yaptıysa bu başarıdır

motorun amacı güç üretmektir, minimum maliyete, az silindir ile daha fazla güç üretmek başarıdır
    forumu kirleetmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YBA -- 30 Temmuz 2005, 16:04:43 >
  • onu bunu bilmem astra g ile istanbuldan çıktım akçaya tam 400 km yol yaptı ve depo yarımdaydı arabada 5 kişiydik bagaj fulldu ve klima sürekli açıktı 100ü geçmedim 26,5 lt yaktı yanii 100km de 6.3 yapıyo buyrun
  • bu adamın kedisini filan bi gtz ezdi heralde =) ne bu kuyruk acısı, ne bu çekemezlik =D
  • en son 6 litre yaktı araç...

kısa mesafe kullanım.
    babamın benzinli gibi 3000 devirde kullanması. bi türlü alışamadı adam dizele :) 1800-2200 arası kullanabilir... hadi kasmasın 2000-2500 olsun!
    bir de virajlı-frenli hızlanması düşük viteste dağ yolu gittik 200 kilometre.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.