Şimdi Ara

$_get dönüşün de hata alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir menü ekleme işlemi yapıyorum işlem başarılı olduğun da get başarılı durumu oluşturuyoruz ya o bende işlem başarılı da olsa başarısız işlem getini çeviriyor sorunu çözemedim acaba nerede kodlara bakarmısınız...

1

<div class="col-md-12">
    <h1 class="page-head-line" style="color: #bc8f8f">Menü Ekleme bölmü</h1>

<?php if (@$_GET['durum']=='ok') {?>

<h1 class="page-subhead-line"><b style="font-size: 24px;color: #cd9a7b"><center>Menü Ekleme İşlemi Başarıyla Tamamlandı Menü Eklendi..</center></b></h1>

<?php } elseif (@$_GET['durum']=='no') {?>

<h1 class="page-subhead-line"><b style="font-size: 24px;color: #cf9b8f"><center>Menü Ekleme İşlemi Başarısız..</center></b></h1>

<?php }else { ?>
    <h1 class="page-subhead-line">Sitenize Yenü Menüler Ekleyebilirsiniz Bu Sayfada..</h1>
    <?php } ?>
    </div>

2

if (mysql_fetch_assoc()) {

header("Location:../menu-ekle.php?durum=ok");

}

else {

header("Location:../menu-ekle.php?durum=no");
    }

• Merhaba,

2 ile gösterdiğin kodda mysql_fetch_assoc yerine sql sorgusunu yazsan yani veriyi aldım yerine sorguyu tuttuğun değişkeni yazsan. Sonra da durumu haber vermeyi unutma.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webandyazilimprofesor

Merhaba,

2 ile gösterdiğin kodda mysql_fetch_assoc yerine sql sorgusunu yazsan yani veriyi aldım yerine sorguyu tuttuğun değişkeni yazsan. Sonra da durumu haber vermeyi unutma.

İyi günler.

Dostum bu sorun bir tek bu işlemi yaparken var menü eklerken menü düzenlerken yaptığım da sorun yok dönüş oluyor sıkıntısız..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.