Şimdi Ara

German Truck Simulator ( Çıktı ) (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
11
Favori
947.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle hayırlı ramazanlar uzun zamandır gts yi oynamıyordum daha çok haulin oynuyordum uzun bir zamandan beri belki aranızda tanıyanlar vardır yeniden geri döndüm herkesin ellerine sağlık çok güzel çalışmalar var artık bu konudayım adım Salih bu arada benim oyun ile ilgili sorunum var bir trailer yükledim ama onu bulamıyorum kısayoldan nasıl bula bilirim acaba biri yardımcı olabilirse sevinirim birde önere bileceğiniz güzel bir harita varmı ?
    Şimdiden Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka40

Isitip isitip onumuze koyuyor ,aptal firma ,bunlardan adam olmaz.

+1
  • 18 wosu ısıtıp ısıtıp onumuze koyuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

18 wosu ısıtıp ısıtıp onumuze koyuyorlar

Sende yeme o zaman..Başkasınında iştahını kaçırma..
  • Sevmeyen oynamaz arkadaş adamlar anca bu kadarını yapabiliyor
  • murat abi seni yürekten kutluyorum adem abi sende hiç hız kesmiyosun sslere devam
  • Bu tarz oyunların en iyisi bu mu ? indirmeyi düşünüyom ama hangisi karar veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

Bu tarz oyunların en iyisi bu mu ? indirmeyi düşünüyom ama hangisi karar veremedim

ETS2 çıkana kadar en iyisi bu ETS2 çıktıktan sonra ne olur bilinmez
  • ESNAFOĞLU LOJİSTİK

yakında yeni ss lerle yeniden aranızdayım

German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı )

• @.:Romeo_Redline:. : Yasin'im .. Nostalji hee.. iyidir iyi .. yenilerini görmek için sabırsızlanıyorum.. özledik esnafoğlunu be ..

Bir Ortaya Karışıkta Ben yapayım madem ?

RockweLL ScreenShot Archive..

German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )
     German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı ) German Truck Simulator ( Çıktı )
     German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )
     German Truck Simulator ( Çıktı )  German Truck Simulator ( Çıktı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockweLL -- 12 Ağustos 2011; 2:59:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RockweLL

@.:Romeo_Redline:. : Yasin'im .. Nostalji hee.. iyidir iyi .. yenilerini görmek için sabırsızlanıyorum.. özledik esnafoğlunu be ..

nostaljiler ortaya dökülünce eski günler aklıma geliyor adem ta haulinden beri ne günlerdi nasipse yine buralarda olacağız eskisini aratmadan hep beraber kardeşim
  • Güzel oyuna benziyor. Denemek lazım.
  • Hard truck gibimi buda ilk başta verilen eşyaları taşıyıp sonra kendi işini yapıyordun istediğini seçiyordun ?
  • quote:

@.:Romeo_Redline:. : Yasin'im .. Nostalji hee.. iyidir iyi .. yenilerini görmek için sabırsızlanıyorum.. özledik esnafoğlunu be ..

Bir Ortaya Karışıkta Ben yapayım madem ?

RockweLL ScreenShot Archive..

German Truck Simulator ( Çıktı )

SS ler süper hocam ellerinize sağlık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naked leader -- 12 Ağustos 2011; 15:25:26 >

• @Romeo_Redline: Esnafoğlu Çok Güzel Olmus Tebrik Ederim Yürekten Kutluyorum...
    @RockweLL: Senin Arşivlerde Yıllanmıs Sarap Gibi Çok Güzel Eline Saglık Yüregin Dert Görmesin...
  • Merhaba Abilerim ve değerli Kardeşlerim.Ramazan ayınız kutlu Olusun.ve bereketli olsun Ben sizler gibi artık ss paylaşcam umarım iyi çalışmalar yapacagım inşalah adım :refik (hatay) dan katılıyorum herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

German Truck Simulator ( Çıktı )
  • .:Romeo_Redline:.:Yasin Abi Esnafoğlu skını can alıcı olmuş tekrardan eline sağlık SSlerde çok güzel.dewamını bekleriz
    RockweLL:Adem abi Eski SSler Güzel olmuş forum canlandı:)Artık Yeni ss görmek istiyorum.hadi bakarım bekliyorum
    by_actros97:Sen Aramıza Hoşgeldin.Senin kutlu olsun ramazanın Sslerini görmek isteriz.
  • Yorumlar için teşekkürler eksik olmayın .. Hep beraber canlandıracağız buraları ..

naked leader : Dostum , alıntı yaparken tüm resimleri değilde bir tanesini mesajı belirtmek için alıntıya dahil edersen aynı resimleri
    tekrar görmek zorudna kalmaz arkadaşlar , hem forum kirliliği olmaz.. eyw
  • quote:

Yorumlar için teşekkürler eksik olmayın .. Hep beraber canlandıracağız buraları ..

naked leader : Dostum , alıntı yaparken tüm resimleri değilde bir tanesini mesajı belirtmek için alıntıya dahil edersen aynı resimleri
    tekrar görmek zorudna kalmaz arkadaşlar , hem forum kirliliği olmaz.. eyw

özür dilerim hocam bir daha olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

özür dilerim hocam bir daha olmaz

Estağfurullah dostum ..

O mesajını Değiştir butonuna tıklayarak , tek bi resmi bırakarak düzeltebilirsin

Alakana Teşekkür ederiz..
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.