Şimdi Ara

GERI DÖNDÜM-TERCİH LİSTEM [VIKINGR](DİŞ HEKİMLERİ İÇERİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haydi insallah istedigin gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Van - Diş

Her şey gönlünce olsun can dostum ❤️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Inşallah ribasım aynı dilekler senin icin de

• Forumda diş 25-26 ile kapatır diyorlar bu adama niye bu kadar kötümser yorum attınız bilmiyorum. Benim sıralama da sana yakın hocam ben de 24 binlerdeyim. Keşke araya Elazığ ve Tokat'ı yazsaydın Karadeniz'den Ordu,Trabzon gibi yerleri yazsaydın onlar da 22 binlerdeydi. Son tercihiniz biraz garip geldi bana sizin tercihiniz tabi ben risk alıp sona garanti yer yazmadım yani gelmezse mezuna tekrar kalıcam galiba

Son olarak her şey gönlünüzce olsun.
  • BağKurluSamuray kullanıcısına yanıt
    Hocam çoğu troll onların bir ikisi dışında. Ribas falan troll değil. En kötümserler bile dış geliyor ama doğuda geliyor diyor tanıdıklarım arasından. Son tercihim şaşırtıcı bir tercih ama sağlık bölümleri arasından eczacılık yazacağıma orayı yazayim dedim ama inşallah gelmez Başka meslek de yapabileceğimi düşünmüyorum bilinçli olarak yazdım yani

• vikingr kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam ona bir şey demiyorum ama ne bileyim hayvani bir kontenjan artışı var bu sene geçen sene bile gerilemiş çok ben de 27-28k diyenlere inanmıyorum ama sanki 25.5k civarı kapatacak gibi geliyor bana tabi bu benim tahminim siz ne dersiniz bilemiyorum
  • BağKurluSamuray kullanıcısına yanıt
    Ben de 26.5 falan diyorum hocam bize gelir merak etme. Ki zaten kötümserler bile 25 falan diyor

• vikingr kullanıcısına yanıt
    inşAllah hocam sıkıldım bu sınav sisteminden doğu gelirse üzülmem ama batı gelirse sevinirim ne bileyim şöyle Ordu falan gelse çok mutlu olurum
  • Miklagard diş(İngilizce) yeni açıldı keşke orayı da yazsaydınız. İngiltere'ye yapılan baskın sonrası açıldı İngilizcesi.

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    Hocam adından da anlasilabilecegi gibi çok büyük bir şehir, biz genelde kıyıdaki köylerde falan takılıyoruz maddiyat anca oralara yetiyor baskından baskına çıkarıyoruz parayı da

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.