Şimdi Ara

Gerçek 0.1 db LNB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

evdeki uydunun lnb eski ustelik canak 80 lik. bazı kanallar cıkmıyor. bu sebeple 4 cıkışlı bir lnb alacagım ama piyasadakilerin cogun cakma oldugunu ogrendim.Cakma olmayan hakiki 0.1 db olan bir lnb nerden ve neye bakarak alabilirim.

tşk

• İnverto tavsiye ederim
    İnverto Yeni Seri Premium Quad lnb
  • japon chipsetli technobox aldım
    guzel cıktı.
  • Hiç bir zaman 0.1 db lnb alamazsınız.Çünkü o değere yakın hiç bir firmanın üretimi yok.Satış politikasında 0.1 db yazmaları sadece aldatmadan başka bişi değil.
  • Merhaba. Apartmanda ortalama 200 çıkış bir next santral kullanıyoruz ve çanak 2 adet 82 lik. Turksatta sorun yok fakat hotbird te bazı tplerde özellikle bulutlu ve yağmurlu havalarda kanal kayboluyor güneşli havada geri geliyor. Sinyal %80 fakat kalite 10 civarı, özellikle horizontal (H) tplerde sorun var. Next quattro santral lnb var hotbirdte. Uyduculara soruyorum lnb farketmez hepsi aynı işi görüyor diyorlar.INVERTO Black Ultra 0,2dB Quattro Santral LNB alsam sinyal kalitesi artarm mı?
  • Yanilmiyorsam invacom diye bir markanin LNB lerini uydu yer alici sistemlerinde kullaniyorduk. Oldukca kaliteliydi. Hala uretimi var ise arastitilabilir.
  • Inverto markası ha kalitelidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.