Şimdi Ara

Geometrisi orta-iyi olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son seneye kadar geometri çalışmayıp bu sene bir şekilde yapmayı başarabilenler konuyu nerden , nasıl çalışıp hangi kaynaklardan soruyu çözüyorsunuz?

• up
  • hocam tam geometrim nasıl bilmem ama birey b yi iyi şekilde çözdüm tabi son teste biraz zorlandım
    ilk hocalara geldik sonra metin hocam izliyorum şuan lys karekök alcam herhalde
    benimde sıfırdı geom
  • Mps iyidir. Bana ilk bölümler zaten bildiğim için kolay geldi ama sen iyi değilsen gayet iyi gelir. Oldukça öğretici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkede bir geometri sıkıntısı var cidden matematiği süper olup geometri yüzünden mezuna kalan bir arkadaşım var
    zor bir ders ve inanılmaz vakit yemesi de cabası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eis föylerine gözat bence

http://www.bireyakademi.com/videolar

• quote:

Orijinalden alıntı: ryanfl

ülkede bir geometri sıkıntısı var cidden matematiği süper olup geometri yüzünden mezuna kalan bir arkadaşım var
    zor bir ders ve inanılmaz vakit yemesi de cabası

geometri dersinin zorluğu yok bence, geometrisi iyi olan adama çok kolay bir ders. farklı düşünebilen, tecrübesi olan gayet de yapıyor. inanılmaz vakit yediğini de düşünmüyorum yeterli sayıda soru çözdükten sonra.
  • bana kalırsa geo da çok soru çzömek lazım
    yeni soru gördükçe insanın ufku açılıyor
  • mannis kullanıcısına yanıt
    soru çözmek biraz vakit alıyor bazen bir soruyu 10dk'da çözüyorum şahsen
    size göre kolay olabilir bana göre zor ve bunu da çevremdeki iyi öğrencileri dikkate alarak söyledim genel durum böyle maalesef birçoğunun matematiği iyi ama geometride zorlanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kjowas

Eis föylerine gözat bence

http://www.bireyakademi.com/videolar

Göz attım aslında gayet öğretici duruyor videolar falan. Deneyebilirim iyiymiş.
  • Hocam s.edin alın bilgi sarmalı bitirin taş gibi geometiriniz olur

• Geometri'de atma yeteneği çok önemli, eğer bir cevabı tahmin ederek o cevaba endeksli çözüm yapabilirsen süre bakımından çok avantaj sağlıyor atma yeteneği, onun için de biraz tecrube gerekli sadece..
  • BlancpaiN kullanıcısına yanıt
    Troll gibi duran bir cevap ama çooookk
    katılıyorum bize hocamız bu tarz şeyleri ders arasında sıkıştırdığı için sb çözerken cevabı hemen atma taktiğiyle bulup o sonucu elde edicek çözüm üretiyoruz bazen bir yerden sonra hızlandırıyor ve daha iyi görmeyi sağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drpetrıchor44 -- 21 Kasım 2017; 7:48:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.