Şimdi Ara

GENPA İLE İLGİLİ BİR SORUM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben İphone 5c cihazımı 5 mayısta turkcelle gidip garanti kapsamında genpaya gitmesi için vermiştim.Verirken adam 21 iş günü içinde biz sizi arayıcaz telefon geldiğinde dediler ve bugün 8 mayıs ve telefonunuz izmir genpaya ulaştı diye bir mesaj aldım simdi sorum şu 21 iş günü bugünmü yoksa 5 mayıstamı başladı ?

• cevap ?? :(
  • 8 mayıs yani genpa ya ulaştığı gün başladı. Servise hangi gün girdiyse o gün başlar. Allah kolaylık versin genpa ile uğraşmak da zor. Haklı oldun yerde seni haksız çıkarırlar. Utanmadan gözünün içine baka baka suyun üstüne çıkmaya çalışırlar.Ben tüketici heyetine verdim onları allah sabır versin şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 8 Mayıs 2015; 18:12:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat abi simdi baktım onarım yapmıslar telefona iş bitmiş yani ne zaman gelir ?
  • hemen gelir. sonuç belli olduysa hemen çıkar cihaz. kargoyla yolladıysan onarılmıssa hemen yollarlar beklemessin 3 günde elinde olur. sen şanslısın beni 1 ay uğraştırdılar ve sorunumuda çözmediler bende hakem heyetine şikayet ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 8 Mayıs 2015; 22:35:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.