Şimdi Ara

Generali Sigorta Trafik Poliçelerine 30.TL Hepsiburada Hediye Çeki (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
8.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaptırdığımız trafik poliçesini 15 gündür hala gönder(e)meyen Genarali Sigorta'yı kınıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon76 -- 18 Mart 2015; 15:07:10 >
  • Ben de 12 gün önce trafik sigortası yaptırdım. Telefondaki temsilciye tembihledim "bak 1 hafta içinde poliçe gelmezse her yeri arar her yere yazarım, poliçeyi de iptal ederim" dedim. 1 hafta sonra geldi poliçe. Yanlız 1 hafta 10 güne telefonunuza mesaj gelecek opet 20 tl yakıt için dedi. O gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Ben de 12 gün önce trafik sigortası yaptırdım. Telefondaki temsilciye tembihledim "bak 1 hafta içinde poliçe gelmezse her yeri arar her yere yazarım, poliçeyi de iptal ederim" dedim. 1 hafta sonra geldi poliçe. Yanlız 1 hafta 10 güne telefonunuza mesaj gelecek opet 20 tl yakıt için dedi. O gelmedi

Bana'da görüşmemiz sonlandıktan sonra gün içerisinde 30 TL Hb çeki sms ile gönderilecek dedi 24 Şubat'ın gün içerisi hiç bitmedi,
    2 şikayet maili gönderdim ama çok pişkinler
    Kampanya değerlendirme sürecindeymiş de
    1 ay içinde gönderilecekmiş de
    Neyin değerlendirme süreci kardeşim başta hb çekini sordum ona göre teklif alıp ödemeyi yaptım mı yaptım.
    İşte ona göre seçiminizi yapıp değerlendirin sizde

• bana 30 tl hepsiburada çeki verdi. artı 45 tl daha az trafik sigortası ödeyeceğim. umarım seneye de iyi teklif sunar.
  • Diğer firmalardan trafik sigortası için 200 civarı tekfif verdiler. Generali 154 tl dedi. HB 30 tl hediye çeki var yol yardımı da olunca dedim daha ne duruyorum. Aylin Kontente ve Alper Kul'a selamlar :) :D
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Generali firması 1060 TL fiyat çıkardı 1 ay önce.

Şehirdeki bir firmaya 550 TL ye sigorta yaptırdım. Rakamları çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuzzi

Diğer firmalardan trafik sigortası için 200 civarı tekfif verdiler. Generali 154 tl dedi. HB 30 tl hediye çeki var yol yardımı da olunca dedim daha ne duruyorum. Aylin Kontente ve Alper Kul'a selamlar :) :D

Bu HB çek kampanyası devam ediyor mu?

• Bana opetten 20 lira yakıt teklif ettiler.
    Yıllardır trafik sigortasını anadolu sigortadan yaptırırım bu sene 330tl istediler, generali 320 istedi.
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor. Kazanılan çekler de yıl sonuna kadar geçerli.

• arkadaşlar 5 gün önce yaptırdım sigortamı ne dedikleri 20 lira geldi nede bu hepsiburada hediye çeki. tekrar arıyımmı neden bana hiçbişey vermediler. bunları nasıl aldınız. hediye çekini falan.yardımcı olunuz
  • Hicbir yerde sanırım yazılı bir kampanya yok. Gonderirlerse ne ala, gondermezlerse mualla

• Uzak durun. Sülük gibi yapışıyotlar. Sürekli SMS, telefonla aramalar.. . Ne hediye çeki var ne bişey..

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

Uzak durun. Sülük gibi yapışıyotlar. Sürekli SMS, telefonla aramalar.. . Ne hediye çeki var ne bişey..

Aynen çek için aynı gün gün içinde dediler,
    2-3 hafta içinde dediler,
    Şikayet üzerine 1 ay içinde dediler bir Ay'ı geçeli de günler oldu !

• bugun kaskomu yaptırdım 200tl daha ucuz en düşük verenden hemde 30tl hepsi burada çeki geldi 2 gün uğraştırdılar ama inşallah memnun kalırız generaliden.gerçi hoş 3yıldır kasko yaptırıyorum evrakları dosyaya koyuorum bitince çıkarıyorum Allaha şükür hiç lazım olmadı inşallah olmazda
  • Ekim ayındaki çekı mail atınca 4 ay sonra gonderdiler. Unutursan unuttun. Isteyınce verdiler

• Valla mail falan atmadım, şubat ayındaki kampanyadan 20 tl hediye çeki verdiler. Öyle ilgili ilgisiz mesaj da atmıyorlar sürekli.

• arkadaşlar hediye çeki numarasını giriyorum geçersiz çek numarası diyor.böle hata alan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEDRANA

arkadaşlar hediye çeki numarasını giriyorum geçersiz çek numarası diyor.böle hata alan varmı

olmadı herhalde ilk bana denk gelmiş püffff
  • Beyler bu cek ve yakit hediyesi devam ediyor mu

• quote:

quote:

arkadaşlar hediye çeki numarasını giriyorum geçersiz çek numarası diyor.böle hata alan varmı

olmadı herhalde ilk bana denk gelmiş püffff

1 Nisan'a kadar geçerliydi Çek'ler, 30 Mart'da Çek numarasını girdiğimde öyle görünüyordu.

Ayrıca yakıt çek vs kampanyaları bitmiş.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.