Şimdi Ara

General Mobile Gm8 949 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Çöpe para atmak istemiyodur ama bütçesi bu kadar olabilir.

Çok yüklenilmeyecekse idare ettiğini biliyorum telefonun. Fiyatına göre gayet uygun

Saf android oluşu ve 2 sene güncelleme garantisi ile bu fiyata rakibi yok.

2. El takıntısı olanlar değerlendirebilir.
    Gm8 go kullandım iki adet donanımsal sorun yaşamadım ekran olsun pil olsun ısınmıyor ama çok yavaş video Youtube go var 1 GB ram sonuçta android go işletim sistemi var sadece. Vestel Venüs aynı fiyat aralığında 5580 ve Venüs v4 kullandım v4 5000 amper bataryası vardı ama o telefonuda 300 liraya sattım gm8 goyuda 300 e sattım ikiside sorunsuzdu ama bana yavaş geldi. 5580 için konusucak olursam yavaş değildi evet 3 GB ram vardı ama şarjı su gibi içiyordu çok ısınıyor şu masaya koyarken bile ufacık temasda kapanıp açılıyordu zaten şarj power sublari bozuldu 150 lira ekranı bozuldu 300 lira satsan 200 lira etmiyor. Parçası sözde yerli bulunmuyor.... Gm8 32 GB denemedim gm8 go denedim Venüs v4 32 GB da fena değil. 5580 Vestel ve gm8 go dan uzak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok net diyorum durmadan internette gezinen biri ve 1 yıldır kullanan biri olarak çok memnunum belki 600 kez düştü birkaç yerinde iz dışında bir sorunu yok. Das gibi cihaz. Haaa özellikleri kötü pubg kasar mi derseniz kasıyor onlara ammenna. Ama tam bir aile telefonu teknolojiyi orta seviyedeki kullanmaya çalışan biri için muhteşem çok kullanan biri için ideal bir telefon f/p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.