Şimdi Ara

General Mobile GM 9 Pro Arama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum ile arama yapmak istediğim zaman karşı taraf tek kez çalıyor ve sonra bazı aramalarda"arama sonlandırıldı" hatası alıyorum. Format attım yine bazı aramalarda aynı hata var. Sanırım telefon kişi seçiyor. Bu sorun ile karşılaşan çözüm önerecek arkadaşımız var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• demek ki bi bende yokmuş :) Telefon iyi iyi diye diye nazar ettik :) Bende ön kamera hatası da var sizde de var mı aynı şey? Özellikle sıcakta dışarıda kullanınca kameralar arası geçiş yapamıyorum veya kamera hiç çalışmıyor.

Arama konusunda da bende bluetooth açık iken daha çok yapıyor ama bu gün bir ara iyice gitti arama hizmeti kullanılamıyor diyordu katıp açınca düzeldi.

2023 yılında 90lardaki gibi çaldır kapata dönmüş gibi olduk.

ben yavaştan (istemeye istemeye de olsa yeni telefon arayışına girdim)

• armyoflovers kullanıcısına yanıt
    Bende kamera ile ilgili sıkıntı yok. Kapatıp açınca bazen arama sorunu halloluyor ancak bir bakıyorsun yine yok. Dediğiniz gibi telefonu ilk kullandığımız yıllara döndük "çaldırıp kapat" karşı taraf arasın. Telefonun tek sorunu bu diyorum ama telefonun ana işlevi olan iletişim yok. Zamanında güzel ve yerli üretim diye aldım. General Mobile bir kere güncelleme bile yapmadı. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var ise yardımlarını bekleriz.

• şirket iflas edecekti sonra nasıl olduysa topladılar!(sözde) adamların bu yıl çıkardıkları telefon bizim telefondan daha iğrenç! nasıl çözülür bilmiyorum donanımsal bir sıkıntısı var gibi geliyor bana ama hayırlısı bakalım.

• General Mobile bu telefonu aldığınızdan beri tek güncelleme yayınlamadı. Bari bu arama sorununu çözseler.

• General Mobile kullanıp ve bu sorunu yaşayan tek arkadaş var sanırım forumda, yalnız bizi mi buldu bu sorun?

• engineer_06 E kullanıcısına yanıt
    GM kullanan fosiller olarak sadece biz kalmış olabiliriz 😂 seviyorum ben telefonumu keşke sorunu çözebilsek ama maalesef! Batarya bile bulamadım düşün piyasada. Servisi aradım illaa bize göndereceksin diyorlar. Ona da ben yanaşmıyorum.

• armyoflovers kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntısı yok aslında benim telefonunun da buraya yazdıktan sonra arama kesilmesi de sona erdi maşallah diyelim. Xiaomi ile bunun arasında kalmıştım alırken bu telefonu öven de çoktu. Türk malı dedik ama yetkili servis destek vermedi.

• engineer_06 E kullanıcısına yanıt
    Sürekli yapmıyor zaten. Bende genellikle Bluetooth ile arabaya ya da saate bağlı ise yapıyor. Onun dışında bende çok seviyorum telefonumu ama ömrünü dolduruyormuş gibi bir izlenim vermeye başladı helet-i ruhiyesi ile.

• Hocam aynı sorun bende hattımı Turkcell e taşıyınca başladı, Turkcell dışındaki operatörleri arayamiyorun, sim kartı çıkarıp başka telefona taktığımda sorun çözülüyor, tekrar general Mobile telefona alınca sorun bir süreliğine çözülmüş oluyor. Ama tekrarlıyor ilerleyen zamanlarda. Turkcell ile iletişime geçtim cihaz kaynaklı olduğundan neredeyse emin oldum. Tek çözüm servise vermek gibi geliyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurbektas U kullanıcısına yanıt
    Benim hattım da Turkcell, o yüzden oluyor o zaman. Bir de telefon meşgulken veya kapalı iken arayanları ile ilgili mesaj da alamıyorum.

• Yine başladı karşı tarafı tek çaldırıp arama sonlandırmaya gözünü sevdiğim telefon, tek yapman gereken işlemi yapmıyorsun.

• General Mobile yetkilileri bu forum sitesine hiç uğramıyor sanırım. GM 9 Pro, telefonun asıl işlevi olan aramayı yine yapmamaya başladı.

• Bende de var aynı sorun. Bazen arama yaparken kapatıyor.

• lucid dream kullanıcısına yanıt

Şu an wifi aramasinda kablosuz yerine mobil veri seçtim hiç yapmadı. Değişirse guncellerim.

Benim telefon kişi seçiyor, kimini çaldırmadan kapanıyor, kimini çaldırıp kapanıyor, kimini ararken ise sorun yok. Sonra bir bakıyorum düzeliyor herkesi arayabiliyorum ama bu sefer uzun zamandır düzelmedi.

Düzelmedi yine arama yaparken kesiyor. Ne lanet iş ya bir daha General Mobile almak nasip olmasın.

• Çok şükür çözüldü. Mobil ağlar, Volte özelliğini kapattık ,hepsi bu kadar!

• opelalp O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, düne kadar sıkıntı vardı, bugün kendiliğinden düzeldi. İlk arama yapmamaya başlayınca deneyeceğim.

• Bende de aynı sorun vardı, söylediğinizi deneyip sonucu ekleyeceğim. Şimdiden teşekkürler.

Edit: Sorun çözüldü, artık aramalarda sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetborhan -- 20 Ekim 2023; 19:2:35 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.