Şimdi Ara

General Mobile GM 6 neler vadedecek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    Android One projesi ilk olarak Hindistan'da Mediatek MT6582 ile başladı.
  • Yapılacak şey belli; 5.2" ve 6.0" iki adet telefon çıkar, parmak izi okuyucu, Full HD ekran, 64GB hafıza + micro sd, 6GB Ram, iyi bir işlemci ve iyi bir batarya ile işi götür..

Anasını satim sizin neyiniz eksik birçok markadan ucuza satmak yerine kaliteli telefon getirinde bizde alalım ya ben babama geçen yaz GM5 Plus aldım eğer parmak izi okuyucu ve kamera da ois olsaydı kendime bile alırdım.

1000 liraya telefon satacam diye ezilip büzülmeye gerek yok çıkar adam gibi telefon 2000tl vereyim, adam gibi telefona ve saf android cihaza kim para vermez ya elindeki potansiyeli kullanmasını bilmeyen bir marka GM

• quote:

Orijinalden alıntı: electro_g

engelli doğum hayırlı olsun

ne mtk sı ya, SD 600 seriye kıran mı girdi,

xiaomi SD660 lı tlf.çıkaracak mayıs ayında,

o yapıyo da, sen niye yapamıyon bre zındık

Daha Qualcomm un sitesinde resmi olarak yer almamış bir çözümden bahsediyorsunuz ki benim bildiğim Qualcomm daha resmi duyurusunu bile yapmış değil (MWC 2017 nin ikinci günündeyiz) söylentilere göre normalde 2H/2017 ve sonrası için düşünülüyor Snapdragon 660 hatta bir çok 660 lı cihaz IFA 2017 de Eylül başu görücüye çıkmış olacak bunlardan biri tahminimce Moto Z Play 2 yada Moto Z Play 2017

linkte Snapdragon 600 ailesi mevcut ne zaman Snapdragon 660 resmi anlamda tanıtılır o zaman çıkış tarihide resmileşir

https://www.qualcomm.com/products/catalog?product_filters=JTdCJTIyZmllbGRfcHJvZHVjdF9wcm9jZXNzb3Jfc2VyaWVzXzI0MjU2Om5hbWUlMjI6JTVCJTIyNjAwJTIwU2VyaWVzJTIyJTVEJTdE

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    ilk nesil Android One cihazların çoğu Mediatek ile geldi zaten GM 4G ikinci nesili temsil ediyor SD410 ile ama bu sene durum farklı Snapdragon 625 diye resmen çöp olan 617 yi 14 nm olarak paketlenmiş sürümü diye nitelendirebileceğimiz çözümü kullandı tüm üreticiler malum fiyatta yükseldi Kur sayesinde şuan Asus Zenfone 3 Moto Z play bile SD 625 ile gelirken fiyatlar malum 1700 - 2000 aralığında ...

Mediatek olursa belki bir Helio P20 olur gözü ile bakıyorum ama SD olur ise güç tüketimini göze alıp (28 nm) SD 653 çözümü olabilir

SD 625 ile gelecekse de fiyatları olması gereken banda 1200 bandına çekmesi açısında güzel gelişme olur.

Ayrıca Google Android One Programında eskiden koyduğu sınırlamaları kaldırıp üreticileri büyük ölçüde özgür bırakmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

quote:

Orijinalden alıntı: electro_g

engelli doğum hayırlı olsun

ne mtk sı ya, SD 600 seriye kıran mı girdi,

xiaomi SD660 lı tlf.çıkaracak mayıs ayında,

o yapıyo da, sen niye yapamıyon bre zındık

Daha Qualcomm un sitesinde resmi olarak yer almamış bir çözümden bahsediyorsunuz ki benim bildiğim Qualcomm daha resmi duyurusunu bile yapmış değil (MWC 2017 nin ikinci günündeyiz) söylentilere göre normalde 2H/2017 ve sonrası için düşünülüyor Snapdragon 660 hatta bir çok 660 lı cihaz IFA 2017 de Eylül başu görücüye çıkmış olacak bunlardan biri tahminimce Moto Z Play 2 yada Moto Z Play 2017

linkte Snapdragon 600 ailesi mevcut ne zaman Snapdragon 660 resmi anlamda tanıtılır o zaman çıkış tarihide resmileşir

https://www.qualcomm.com/products/catalog?product_filters=JTdCJTIyZmllbGRfcHJvZHVjdF9wcm9jZXNzb3Jfc2VyaWVzXzI0MjU2Om5hbWUlMjI6JTVCJTIyNjAwJTIwU2VyaWVzJTIyJTVEJTdE

hocam orda bi hatam olmuş çıkış değil lansman desem daha doğru olurdu ...

satış ivmesi düştüğü için çinde erkene çekmişler,

mayıs lansmanı çin için geçerli, bizede kargoyla temmuz anca.

mi max 2 ön siparişte satış haziranda, redmi pro 2 de de 660 olacak deniyor.

http://www.mysmartprice.com/mobile/xiaomi-mi-max-2-msp12174

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_2-8582.php

• electro_g kullanıcısına yanıt
    O söylentiler 1 ay kadar önce Redmi Pro 2 denerek te yapıldı yahu aklen düşünmek lazım bu tarz cihazların ortalama piyasaya sürüldüğü tarih bilinen cihazların yenileri yaklaşık bir sene sonra benzer tarihte lanse edilir ve 1 ay sonrada piyasada olur Redmi Pro için örnek vereyim Cihaz Temmuz sonu duyuruldu Ağustosta piyasaya çıkmıştı

Xiaomi mi Max 2 için ise nabız yoklaması oldu SD 660 lı haberler malum Mi Max modeli Mayıs gibi tanıtılmıştı...

şahsen eminim ki SD 660 ı bekleyen bir çok üretici var ve 2017 nin efsane SoC çözümü olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

O söylentiler 1 ay kadar önce Redmi Pro 2 denerek te yapıldı yahu aklen düşünmek lazım bu tarz cihazların ortalama piyasaya sürüldüğü tarih bilinen cihazların yenileri yaklaşık bir sene sonra benzer tarihte lanse edilir ve 1 ay sonrada piyasada olur Redmi Pro için örnek vereyim Cihaz Temmuz sonu duyuruldu Ağustosta piyasaya çıkmıştı

Xiaomi mi Max 2 için ise nabız yoklaması oldu SD 660 lı haberler malum Mi Max modeli Mayıs gibi tanıtılmıştı...

şahsen eminim ki SD 660 ı bekleyen bir çok üretici var ve 2017 nin efsane SoC çözümü olacaktır.

doğrusun hocam bende öyle düşünüyorum,

808 ayarında diyorlardı bir yerlerde, f/p çözümü olacak üreticilerin bekleyeceğiz o zaman yapacak birşey yok,

iyi günler

• GM 5 Plus'ta yaşanan kalitesizlik hatalar bu cihazda da olacak adım gibi eminim

• mtk işlemcili telefonlardan uzak durmakta fayda var. verimli değiller.
  • muratteas M kullanıcısına yanıt
    GM 5 Plus güzel telefon. Kardeşimde var. Oldukça memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmayın şunu gözünüzü seveyim ... Helios x20 çıktığı 2 sene oldu bunlar her sene daha dandik modelini takıyorlar ...

• GM5 için 1000tl altı olcak dediler 999tl oldu.Şimdi bu da fiyatıyla öne çıkacaksa uygun fiyat dedikleri ne olsa acaba.

• değerli arkadaşlarım yerli yatırımcıya her zaman saygım ve desteğim sonsuz ben 6 aydır general mobile gm 5 plus kullanıyorum açıkçası pişmanım sürekli servis ile ahbap olduk görüşme esnasında ses gidip gelmesi mi dersin pil optimizasyonu problemi dersin ses kalitesizliği mi ne arasan var son olarak size tavsiyem sadece güncelleme garantili diye tercih yapmayın akıllı telefon alırken Evet son sürüm var ama içi boş aynı motoru olmayan spor araba gibi bir şey bu güncelleme garantili çan Çin çok yani

• kasamak5656 K kullanıcısına yanıt
    Herkes tepsi kullanmak zorunda değil ki...

4.5"-4.7" adam akıllı telefon olsaydı mi5 almazdim.

GM6 4.7"-5"

GM6 plus 5.5"-5.7" ölçülerinde olmalı iPhone gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemek cansıkcı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

Herkes tepsi kullanmak zorunda değil ki...

4.5"-4.7" adam akıllı telefon olsaydı mi5 almazdim.

GM6 4.7"-5"

GM6 plus 5.5"-5.7" ölçülerinde olmalı iPhone gibi.

komik

iphoıne dediğin boyut

paran yoksa compactlara bak
  • Snapdragon lu gelir umarım.
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Piyasada çay bardaklarına rağbet olmadığı için kimse üretmiyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

Cihaz yarın tanıtılacak, o işler sandığınız kadar kolay olmuyor.

o zaman iki ihtimal var...

ya durum daha vahim, yada beklenmedik bişey yapacaklar.. (ki işallah öyle olur tüketici için faydalı olur.)

dünya genelinde 70 ten fazla fabrikası olan bir firmanın pazarlama departmanında 7 yıl çalıştım.. fason üretim için çin deki fabrikaların neler yaptığını gayet iyi biliyorum. merak etme..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.