Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şebeke sorunu kronik ve Donanımsal.
    4. Kademe olmayan bir Teknik Serviste Onarılması Mümkün Değil!

Ayrıntı için bize ulaşın:

fb . com/oskchast
  • Ağustos güncellemesini yapan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben yaptım, bi farklılık yok gibi.

Sadece parmak izini kullanınca reset atma problemini düzelttiler mi diye parmak izini açtım, 1 gündür reset atmadı ama bakalım.
  • Ağustos güncellemesi; reset devam ediyor.PİL durumu berbat ötesi %40'dan aşagı çabuk bitiyor 3.5 saatte şazj oluyor çok ısınıyor
  • Ekranının çıtası çıkan (sökülen) var mı benimki 15 günde bir bi yerden sökülüyor kilif olduğu için problem etmiyorum ama can sıkıcı bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliakguun kullanıcısına yanıt
    Benim sağ üst köşe söküldü

• Buda kronik bir problem demek ki hayırlı olsun gm=kronik :)

• Arkadaşlar acil yardımınız lazım lütfen bana yardım edin

GM 6 telefonum bir anda küt kapandı ne şarj oluyor ne açılıyor hiçbir hayat belirtisi yok.

Telefon umrumda değil ama içindeki veriler benim için çok çok önemli . Özellikle lock hide note diye bir not defteri uygulamam vardı şifreli notlarım vardı onları mutlaka kurtarmam gerek. ne yapmam lazım lütfen yardım edin
  • Telefon kendi kutudan çıkan kulaklığı görmüyor, iki farklı kulaklık denedim onları görüyor. Kendi kulaklığı bilgisayarda çalışıyor. Ama ne hikmetse telefon orijinal kulaklığını görmüyor. Servise mi göstermeliyim?
  • EeCOMP kullanıcısına yanıt
    telefon botloaderde acılıyorsa acıp pc ye bağlayın telefonun sürücülerini kurun içindeki dosyaları görür kurtarırsınız mutlaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda bulamadım Şarj gece yatmadan önce %35 sabah kalktığımda %1 neden böyle ne yapmak lazım ?
  • Eylül güncellemesi gelmedi. Galiba yeni sürümle beraber toplu verecekler geçen sene oreodan önceki iki ay güncellemesi de gelmemişti
    Edit: Bunu yazdıktan sonra baktım gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 1 Ekim 2018; 20:45:3 >
  • Android Pie için daha erken onu söyleyeyim, yılbaşından sonra gelecek GM 6 için bizzat muzaffer gölcü söyledi

• Allah belalarını versin

en son güncellemeyle telefonu şarja takınca reset atıp güncellemeyi tekrar yüklüyor.

ve ben bu güncellemeyi kendi isteğimle kurmadım.

Bir daha general mobile alırsam Allah belamı versin yazıyorum buraya
  • Son guncellemeden sonra sanki hoparlor cikisinda bass'lar artmis, ses de yukseltilmis gibi geldi.

• GM6 cihazım'ın batarya problemi vardı. bugün resetlendi ekranda yukardan aşağı 2 tane kırmızı şerit indi %100 olan batarya 45'e düştü. mecidiyeköy profiloya götürdüm. durumu anlattım batarya değişti ekranda birsey görmemişler.dedim alın bunu üst model verin.gm9 pro verelim dediler 1900tl fark verecem.mümkünatı yok veremem ayrıca gerçekten o para etmez dedim. sonuç olarak gm8 64gb dual aldım. 350 tl fark verdim.
    gm6da problem olmasa bile yine gm8 dual modelini alacaktım 1200tl kredi kartına taksit olmadığı için bekliyordum.kötüsünün iyisini almış oldum.
  • Evet, ses cikisinda bariz bir artis var. Ses ayarlarindan ses yukseltmesini kapattim ama yine de fazla gibi.

Bir de parmak izi sorunu sonunda giderilmis sanirim.

• bugün yine kapanıp tekrar açıldı hocam parmak izine dokunduğum sırada
  • aliakguun kullanıcısına yanıt
    Eşimin cihazında da sökülmeye başladı malzeme dandik olunca bu kadar oluyor.
  • bir önceki versiyonların romunu nasıl bulabilirim arkadaşlar. Dual Sim için. yazılımı düşürmek istiyorum da.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.