Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonunun köşelerinde herangi bir düşmeye dayalı iz yoksa garanti kapsamında değişir .. ama telefonda darbe izi varsa garanti kapsamına girmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

quote:

Orijinalden alıntı: itsmyturn

Sonunda benimde ekran sağ üstten sarardı arkadaşlar, servise gönderen varmı sonuç alabilen daha doğrusu?

İki gün önce ben değişim yaptırdım ancak dokunmatik hassasiyeti iyi değil.

Neresinden tutsak elde kaliyor.. sararma artmismiydi? Boyle kalsa gormezden geleyim diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yambaxx

Antivirus isteyen arkadaslara tam cozum onerim.

Limitsiz ucretsiz cracksiz, Turkce antivirus. Kasma pili harcama yapmiyor. 3 seneye yakindir tum android cihazlarimda denedim pc versiyonunu da 2 yili askindir pc de kullaniyorum gayet memnunum., kurulum ve kullanim icin videoyuda izleyebilirsiniz.

Mobil ver.

http://cracksizprogram.blogspot.co.uk/2016/06/en-iyi-cep-android-antivirus-programi.html?m=1

Pc ver.

http://cracksizprogram.blogspot.co.uk/2016/01/comodo-antivirus-ucretsiz-bir-virus.html?m=1

Android cihazlarda Antivirus programı çok gereksizdir kullanmayın boşuna yer kaplar

• yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    KUlaklık tam oturmuyordur... KUlaklıgı taktıktan sonra en son bir tık sesi gelene kadar bastırın ( biraz sert bastırmak gerekiyor) bahsettiğiniz sorun orjinal olamyan kulaklıkla kullanımda yada kendi kulaklıgı tam oturmadıgında olyuor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

quote:

Sonunda benimde ekran sağ üstten sarardı arkadaşlar, servise gönderen varmı sonuç alabilen daha doğrusu?

İki gün önce ben değişim yaptırdım ancak dokunmatik hassasiyeti iyi değil.

Neresinden tutsak elde kaliyor.. sararma artmismiydi? Boyle kalsa gormezden geleyim diyorum

Bende artma olmuştu isterseniz biraz bekleyip artma durumuna göre kararınızı verirsiniz

• itsmyturn kullanıcısına yanıt
    Bence beklemeyin direk garanti kapsamında gönderin, sararmış sararmış kullanırken telefon yere falan düşer darbe görür bu sefer ücreti mukabil değiştirir servis.

• quote:

Orijinalden alıntı: yambaxx

Valla ne denedin ne denemedin bilmedigimden, olasiliklari yazayim yapabildigini dene,

- formatla evvela temiz kurulum olsun

-4g yerine 3g de kullan

- oyun namina herseyi sil.

- ekran parlakligini otomatikten en dusuge al

- sadece gunluk gereksinimin olan programlari yukle

- facebook twitter vb uygulamalari yuklemek yerine opera web tarayicisini yukle deneme suresince buradan sosyal medyaya gir.

- bildirim seslerini minimalize et.

- dokunmatikte titresim varsa kapat.

Biliyorum halboyleyken telefon 3310 dan farksiz olacak ama kendine 1 gun ya da 1 hafta musade et teli boyle kullan. Hala sarjin su gibi bitiyorsa tel problemlidir. Ama formati muhakkak at . Arkada calisan bi virus olabilir. Son olarak ortalama 3 ginde bir her sarjdan sonra teli resetle.

4G, 3G'den daha az güç tüketir dostum.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Simdiye kadar nasil kullandiysam agustostan beri gene oyle kullaniyorum. 2 hafta onceye kadar bisey yoktu. Belki yuvasinda gevseme olmustur. Bilmiyorum.

• Feel The Difference F kullanıcısına yanıt

30mb yer kapliyor telin hafiza 32gb ayrica128 gblikte flashim var. O yuzden 30mb nin esamesi okunmaz bu telde. Hergun androidle ilgili virus haberleri donuyor chip ile shiftdelete net in sitelerinde. O yuzden androide antivirus sart. Sen kullanmayabilirsin. Ama virusi yiyince verdigim linkleri ararsin sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yambaxx -- 27 Ocak 2017; 2:51:26 >
    her önüne gelen apk yı yüklemez linklere tıklamaz saçma sapan sitelere girmez isen antivirüse vs gerek yok bencede. biraz dikkatli olmak yeterli
  • Arkadaşlar günaydın,

Bu sabah telefonu şarjdan çektim bir süre kullandım, alarmı kapadım sıkıntı yoktu. Daha sonra bir anda dokunmatik algılamamaya başladı. Güç tuşu ve ses kısma, açmada sıkıntı yoktu. Telaşla forumdan araştırmaya başlamıştım ki kendi kendine düzeldi. Ancak kıllandım bir kerr olur olmaz tekrarlamasını istemiyorum. Benzer sorun yaşayan var mı aramızda?
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam.. Tüketici memnuniyetine değer veren bir firma olmadığı için internet ortamında istediğiniz kadar şikayet etseniz de muhattap bulamazsınız.. Ben dükkanda kullandığım son Gm5+ danda kurtuldum sorunsuz olduğu halde.. General mobile'ın bırakın cihazını firma ismini gördüğüm yere bile yaklaşmam bir daha..
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    gm5 saf android en güncel yazılım olması gerekli iken hala 7.1 gelmedi sizin dediğiniz gibi, fakat saf android olmadığı halde mi5 e 7.1 lineage rom ile geldi bilginize.. yani yazılım avantajından ötürü bir alınabilirliği yok şuanda..
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Xiaomi teknik servis konusunda nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Yeri değil burası ama henüz servislik bir durumum olmadı, inşallah olmazda, çünkü servisi xiaomi değil DELTA veriyor. Ne kadar iyi olsa bile firmanın kendi servisi gibi olmaz.. Ama cihazlar sağlam kullanıcı hatası olmadıkca pek sıkıntı çıkaran cihaz değil, ekran vs.. kırılsa da dışarda 100 lira ekranlar, neme lazım servis :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 27 Ocak 2017; 10:22:30 >
    Android'de antivirüs kullanmak şart değil. Eğer kimsenin bilmediği uygulamaları indirsen, market dışından uygulama indirirsen, üstüne telefon rootluysa tabii ki zararlı uygulama kurabilirsin. En tehlikeli virüs kullanıcının kendisidir. Yıllardır gerek Android telefon gerek PC hiçbir cihazda antivirüs kullanmıyorum ve hiçbir şekilde virüs ile karşılaşmadım. Bilinçsiz kullanıcı antivirüs yüklü olsa bile virüs bulaştırmayı başarır inan bana.

• arkadaşlar 30. dakika % kaç 60. dakika % kaç ve tam dolum süresini ölçüp paylaşabilecek arkadaş varmı ? şarj ederken 30. dakika 60. dakika yüzdelerini ve tam dolum sürelerini yazabilirlermi rica etsem
  • Arkadaşlar Garanti hakkında sayfa linki verirmisiniz nereye ve hangi kargoyla göndereceğim.

Şarj soketi veya şarj aletinde problem var

Kulaklık bozuk

• impact_24 kullanıcısına yanıt
    http://servis.telpa.com/Vip/Kayit burda gereken bilgiler var zaten
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Hocam mi5 hafızası kaç 32 mi ve kaç tl ye aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.