Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi antivirüs programları ile tarama yaptınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.Benim telefonumda ekran sararması oluşmuştu ve geçen gün ekran değişimi yapıldı.Bu sefer de telefonun dokunmatik hassasiyeti iyi değil akıcı bir şekilde yazı yazamıyorum.Servise tekrar mı götüreyim yoksa bir ayarı filan var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenkbora kullanıcısına yanıt
    herhangi bir ayarı yok
    Virüs tarama yapmadım, direk format düşündüm. Virüs tarama yapılmalı mı.

• Antivirüs programı temizleyebilir.

Bende de aynısı oldu hocam. Sanırım ekranların üretimi değişti o yüzden hassasiyet farkı oluşmuş olabilir.
  • Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

• yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Sizce normal midir hiç kullanmadım neredeyse 45dk konuşmuşumdur arada mesajlaşmalar oldu o kadar diğer arkadaşlarla cihazları değiştirme imkanım yok yanlız onların telefonlarında 6saati geçkin ekran kullanımını ve 1.5günü rahat gördüklerini gördüm

Telefonun bataryası ve son olarak anakartı değişti ona rağmen böyle 5dk bile olmadı telefonun şarjı %12ye düştü telpanın sitesine girip resim çekip mesajımı editleyene kadar. Tekrar servise göndericem aklım almıyor neden böyle. Telefondan soğudum yeni cihaz gönderirilerse iade etme imkanım olabilir mi bilginiz varmı? Şuan 10düştü gidip telefonu şarja takayım kullanmaya gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metapsişik -- 26 Ocak 2017; 18:22:4 >

• Arkadaşlar ben telefonu masanın üzerine koyunca dokunmatik çalışmıyor demiştim bugün önündeki kırılmaz camı çıkardım düzeldi ancak 3 tane kırılmaz cam denedim hepsinde dokunmatik sıkıntısı çıktı ben hiç kırılmaz cam kullanamayacak miyim.Onerisi olan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemesiS_81 -- 26 Ocak 2017; 18:22:25 >
  • Sonunda benimde ekran sağ üstten sarardı arkadaşlar, servise gönderen varmı sonuç alabilen daha doğrusu?

• Ben koruyucu kullanmıyorum, böyle daha güzel. Ekran zaten çizilmeye yeterince dayanıklı. Kırılacak kadar şiddetli bir darbe alırsa koruyucu ile birlikte ekran da kırılır. Koruyucu kullanınca kenarda kalan boşluk hiç estetik değil. Ekran koruyucu olmadan kendimi çıplak gibi hissediyorum derseniz de konuda birkaç kişi dokunmatik hassasiyetini etkilenmeyen koruyuculardan bahsetmişti. Galiba 40-50₺ fiyatı olan koruyucular. Konu içi arama yaparsanız veya kullananlardan birisi cevap verirse öğrenirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Ben koruyucu kullanmıyorum, böyle daha güzel. Ekran zaten çizilmeye yeterince dayanıklı. Kırılacak kadar şiddetli bir darbe alırsa koruyucu ile birlikte ekran da kırılır. Koruyucu kullanınca kenarda kalan boşluk hiç estetik değil. Ekran koruyucu olmadan kendimi çıplak gibi hissediyorum derseniz de konuda birkaç kişi dokunmatik hassasiyetini etkilenmeyen koruyuculardan bahsetmişti. Galiba 40-50₺ fiyatı olan koruyucular. Konu içi arama yaparsanız veya kullananlardan birisi cevap verirse öğrenirsiniz.

Bende okula gittiğim için kırılmaz cam kullanıyorum yoksa çıplak hali en iyisi ama 3 tane farklı farklı denedim hepsinde sonuç aynı bizim evde bi tane daha GM 5 plus var dokunmatigi canavar gibi böyle sıkıntılar yok.

• Merhabalar, herkese güzel forumlar.
    burada hep şikayetler yer alıyor. normal olarak elbette iyi tecrübeler için gelip teşekkür etmek gereksiz gelebilir.
    Fakat ben böyle yapmayıp henüz kargoda bana dönmekte olan gm5plus cihazımla ilgili servis memnuniyetimi yazıcam.
    telefonu geçen perşembe akşamı Karaman'dan kargoya verdim. İstanbul merkezde salı günü garanti dahilinde aşağıda yazacağım tamiratı yapıldı. Şimdi dönüş yolunda telefon.

Garantiye gitme sebebi: Şarj soketi arızası, ısınma, ekranın sol altında kullanımda rahatsız etmeyen sadece açılırken görünen bir kaç ölü pixel.
    Garantide sağlanan hizmet: Şarj soketi değişimi, kablo değişimi ve lcd ekranın yenisi ile değişimi.

Bence çok hızlı bir işlem süresi bu. 5-6 iş gününde işim tamamlanmış olacak. Kargoları eklersek 8.
    cihaz elime hava durumundan dolayı pazartesi bile geçse bu çok iyi süre.

Burada benim de eleştirdiğim bir sürü tarafı oldu, mağdur olanlar da mutlaka olmuştur.
    fakat bu iletiyi yazma sebebim yiğidi öldür hakkını yeme sözüne inanmamdır.
    Ne telpa çalışanıyım, ne gmden para alıyorum :)

Sadece servise gönderirken o kadar karamsar olmayın bunu bilmenizi istedim.
    İstanbul'da yaşasam işim 2 günde bitecekti maksimum.

Teşekkürler Telpa ve General Mobile

son olarak bu posttan dolayı bana sataşanlara kesinlikle cevap vermeyi düşünmüyorum.
    iyi forumlar herkese

• kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da olsaydınız bir saatte biterdi.

• Bu telefonu kullanacak arkadaş şöyle çelik bir kılıf ve boynuna asarak kullansın yoksa eğilip bükülüyor :) Burda bir kişinin başına gelmiyor bir kaç kişi aynı sorunu soyluyorsa vardır bir nedeni.sorun cihazın parçalarının kalitesiz olması

Şimdi bir kaç eleştiriyi sevmeyen telefon sahibi arkadaşlar çıkacak çok birşey bildiğini sanarak cevap yazacak biri çıkıp 1000 liralık telefondan çok şey bekliyorsunuz diyecek bunu yazana IBAN yolluycam göndersin bana 1000 lira.helal olsun erkek adammış diyeceğim :)

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Evet oskurrr,

Telle gelen orj. Kulaklik.

• Metapsişik kullanıcısına yanıt
    Valla ne denedin ne denemedin bilmedigimden, olasiliklari yazayim yapabildigini dene,

- formatla evvela temiz kurulum olsun

-4g yerine 3g de kullan

- oyun namina herseyi sil.

- ekran parlakligini otomatikten en dusuge al

- sadece gunluk gereksinimin olan programlari yukle

- facebook twitter vb uygulamalari yuklemek yerine opera web tarayicisini yukle deneme suresince buradan sosyal medyaya gir.

- bildirim seslerini minimalize et.

- dokunmatikte titresim varsa kapat.

Biliyorum halboyleyken telefon 3310 dan farksiz olacak ama kendine 1 gun ya da 1 hafta musade et teli boyle kullan. Hala sarjin su gibi bitiyorsa tel problemlidir. Ama formati muhakkak at . Arkada calisan bi virus olabilir. Son olarak ortalama 3 ginde bir her sarjdan sonra teli resetle.

• erkanerk kullanıcısına yanıt
    Antivirus isteyen arkadaslara tam cozum onerim.

Limitsiz ucretsiz cracksiz, Turkce antivirus. Kasma pili harcama yapmiyor. 3 seneye yakindir tum android cihazlarimda denedim pc versiyonunu da 2 yili askindir pc de kullaniyorum gayet memnunum., kurulum ve kullanim icin videoyuda izleyebilirsiniz.

Mobil ver.

http://cracksizprogram.blogspot.co.uk/2016/06/en-iyi-cep-android-antivirus-programi.html?m=1

Pc ver.

http://cracksizprogram.blogspot.co.uk/2016/01/comodo-antivirus-ucretsiz-bir-virus.html?m=1

• Telefonun dokunmatik ekranının orada bulunan siyah çıtasının bir kısmı kırıldı. Ayrıca şarj soketi biraz sorunlu. Garanti kapsamına girer mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: itsmyturn

Sonunda benimde ekran sağ üstten sarardı arkadaşlar, servise gönderen varmı sonuç alabilen daha doğrusu?

İki gün önce ben değişim yaptırdım ancak dokunmatik hassasiyeti iyi değil.

• 
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.