Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
19
Favori
70.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC music yükledim çalışmadı neden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-kulaklık ile müzik dinleme performansı
    2- Ve ön kamera perfomansı

nasıllar
  • unpop kullanıcısına yanıt
    ön kamera gayet iyi çekiyor, ama kulaklıkla dinlerken sesin çok kaliteli geldiğini söyleyemem vasat diyebilirim hatta çok az bişey vasatın altı gibi geliyor bana ama kuruntumu yapıyorum bilemem diğer arkadaşlarda fikirlerini belirtsinler :)
  • kulaklık olayı daha cok kullanılan kulaklıkla alakalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herıld

ön kamera gayet iyi çekiyor, ama kulaklıkla dinlerken sesin çok kaliteli geldiğini söyleyemem vasat diyebilirim hatta çok az bişey vasatın altı gibi geliyor bana ama kuruntumu yapıyorum bilemem diğer arkadaşlarda fikirlerini belirtsinler :)

Hangi kulaklık kullanıyorsunuz ?
    Kendi kulaklığını
  • Merhaba arkadaşlar cihazı birbuçuk ay boyunca kullandım. Kendimce cihaz hakkında fikirlerimi belirteyim.
    En çok sarj olma konusunda sıkıntı yaşadım mesela;
    1-)Bilgisayarı uyku moduna aldığımda telefon sarj olmuyor.
    2-)Bilgisayarı uyku modundan çıkarıyorum telefonu kapatıyorum yine sarj olmuyor.
    illa sarj olması için hem bilgisayarın hem de telefonun açık olması gerekiyor ilk defa rastladım. Normal adaptör ile sarjda sıkıntı yok.
    3-) %100 olmuş şarjdan çıkarınca hemen 97-98'e düşüyor. Tekrar %100 olması için sarja takıyorum sonra düzeliyor.

Ön kamera ve arka kamera tatmin edici segmentine göre iyi diyebilirim. Yalnız Flash ile çekim yaptığım zaman pembeleşme oluyor.

Sade bir arayüze sahip olduğu için oldukça hızlı. Kasma, donma vs. yaşamadım tek tük aksama oluyor ama önemsiz.

Bazen kendi kendine kapanıyor sebebini çözemedim.

Kulaklık seviyesi yetersiz. Kulaklık ile müzik dinlemeyi sevenler pek tercih etmesinler derim vasatın altında bir çıkış gücü var. Hoparlör ses seviyesi de vasat.

Sarjı bir günü çıkarıyor ortalama 4.30-6.30 ekran süresi alıyorum.

700 liraya alınabilir bir telefon tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Smith -- 13 Mayıs 2017; 12:43:36 >

Ekolayzır ayarlarını kendime göre düzenledim. Dinlediğim müzikten bu sayede keyif alıyorum ben. :)
  • merhaba arkadaşlar, cihazda yazı karakter büyüklüğü arttırılabiliyor mu? büyük font oluyor mu acaba bu hali ile ekran görüntüsü atabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskiab

merhaba arkadaşlar, cihazda yazı karakter büyüklüğü arttırılabiliyor mu? büyük font oluyor mu acaba bu hali ile ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Buyur dostum.

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

• Tesekkur ederim, asil sordugum menulerdeki uygulamalardaki yazilar buyuk olabiliyor mu? Karakterleri buyutunce Telefon uygulamasindaki yazilar da buyurmu okunakli oluyor mu?

Arkadaslar bir diger durum alttaki tuslarda gece isik olayi var mi? Tesekkurler.

• miskiab M kullanıcısına yanıt
    Dostum alttaki tuşlar sanal tuş zaten.

• TechinProf kullanıcısına yanıt
    Sormak istedigim sanalligi degildi, hani lenovo k5 te gece tuslar gorulmuyormus ya. Bunda nasil oldugunu merak etmistim. Sagolsun ozelden bir arkadasa sordugumda gece tuslarin yandigini soylemisti. Size de Tesekkur ederim

• Babama birkaç gün önce GM5 Dual modelini aldım. Ekranı tamamen kapalı bi kapaklı kılıf arıyordum. Bu ürünü buldum. GM5 modeli yazıyor ama duali yok. Ürünü aldığımda herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım acaba?

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/general-mobile-gm5-cuzdanli-deri-kilif-kapak-siyah-P150926081?cid=800101&utm_source=rtg_criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=criteo_genel&utm_content=102_213_3097&utm_term=web_product_ng

• Bugün peşin fiyatına 6 taksit kampanyasıyla gm5 d. aldım , taksitle alacaklara şöle söyleyeyim bayi sizin kredi notunuza bakıyor yeşilise telpa onay veriyor ve sizden 150tl istiyor sonraki 5 taksitide 130tl olarak halkbank atm den ödüyorsunuz.
  • Kullandığım telefon beşinci yılında kullanılamaz hale geldi. Şuan da peşin alacak durumda olmadigim için taksitli alınabilecek gm den başka yok.(aylık 130 iyiymiş, kredi notum iyi sorgulama yaptım oluyormuş) Peki Bu cihazı önerir misiniz arkadaşlar valla insan korkuyor alırken ama şuan kullandığım ölen telefon discovery 1 iyi dayandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgmeteor -- 15 Mayıs 2017; 2:47:0 >
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Dün akşam dan beri kullanıyorum şimdilik memnunum.

• miskiab M kullanıcısına yanıt
    Dostum bende zaten tuşlar sanal olup ekranın içinde olduğu için ışıklı demek istedim. :)

• Gm5 aksesuar bulamadım ama 4g nin aksesuarları cuk oturdu cam bile 4g cami

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 15 Mayıs 2017; 14:29:1 >
  • Merhabalar mayıs güncellemesi alan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.