Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: foxwoods

Ben ekli ürünü alıp kendim değiştirdim. İnternette değiştirme videoları mevcut.

https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/general-mobile-4g-android-one-power-onoff-yan-ses-film-flex-P285446082
    Power düğmesine gerek yokmu burada , altındaki film nasıl eriyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Bu altında bulunan film, butonda bir sorun yoktu benimkinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonunuz için hangi camera uygulamalarını kullanıyorsunuz ? Tavsiye ettiğiniz bir uygulama var mı ? Zira hernekadar 13 MP deselerde arka kameradan memnun değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de merak ediyorum gerçekten hakkını vermiyor kameranın

• iyice yavaşladı, format atmam durumu değiştirmedi. ne yapmalıyım. internetten stock rom yükle diyenler olmuş ama ne tür yollar izlemeliyim?
  • Kasma, donma yaşayan arkadaşlar gm 5d stock romunu kurarlarsa bir nebze rahatlarlar.Telefon bozulmadan önce bu romu kullanıyordum kasma şikayetim olmadı hiç.Ayrıca radyo özelliğini de aktif ediyorsunuz bilginiz olsun.Çeşitli forumlarda romun nasıl atılacağına ilişkin anlatımlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Kasma, donma yaşayan arkadaşlar gm 5d stock romunu kurarlarsa bir nebze rahatlarlar.Telefon bozulmadan önce bu romu kullanıyordum kasma şikayetim olmadı hiç.Ayrıca radyo özelliğini de aktif ediyorsunuz bilginiz olsun.Çeşitli forumlarda romun nasıl atılacağına ilişkin anlatımlar mevcut.
    Telefon neden bozuldu?

• Hocam güç tuşu zaten basmıyordu idare ediyordum.Ekran sararması vardı sağ tarafında ona da eyvallah diyerek kullandım.Telefon kendi kendine reset atıyordu ve uygulama açıyordu ona da eyvallah dedik.Bir gün şarja taktım yattım.Ertesi sabah kalktım baktım ekran yok.Güç tuşuna bastım fln yemedi.Bilindik önerileri uyguladım işe yaramadı.Sonra telefoncuya götürdüm ekranı yanmış dediler ne kadara yaparsın diye sordum 250 lira masrafı olur dediler.Lan dedim zaten telefonun değeri 200 lira ekran taktırsam ne olacak O şekilde vazgeçtim.

Beni 5 yıl götürdü bu telefon.Artık zamanı geldiği için kendini bıraktı hocam.Dün general mobile gm 9 pro siparişi verdim şu an kullanıyorum.Bir sıkıntı yok gibi gözüküyor şu an.Ben memnun kalmıştım gm 4g'den.Ha memnun kalmadığım zamanlar da olmadı değil.Kendi stock romunu değiştirdim başka stock rom fln attım o şekilde kullandım.Donanımsal olarak sıkıntı yaşatmadı.Güç tuşu haricinde.

• http://www.telpa.com.tr/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp

Resmi servisinde bile 250 lira değilken o fiyatı istemeleri komik olmuş.

https://www.akilliphone.com/incele/general-mobile-discovery-4g-ekran-lcd-dokunmatik-citali-94926

Bu tarz birçok sitede ekran daha uygun fiyata var takabilirim derseniz yedekte bulunsun telefon. EkranBu arada kesin sorunu öğrenmek için General Mobile'in resmi servisine verebilirsiniz. Ücret ödemek zorunda değilsiniz, sorunu öğrenip yaptırmak istemiyorum diye alabilirsiniz. Anakartta da sıkıntı olabiliyor.

Restart sorunu kronik bir sorun o bende de var. Güç tuşu sorunu da kronik sorun. Çözümü de 20-30 liralık bir film almak ve değiştirmek.

https://m.n11.com/general-mobile-discovery-android-e3-4g-on-off-power-yan-ses-filmi-P213639516?gclid=EAIaIQobChMImIKkzeLc5AIVUtTeCh3rhgYoEAQYAiABEgK1AfD_BwE&gclsrc=aw.ds

• Hocam işte bildiğiniz telefoncu.Başka bir şey beklememek lazım.

Parça fiyat bilgilendirmesi için teşekkür ederim.Vaktim olursa sipariş verip takacağım.Yedekte bulunsun telefon
  • orijinal şarj cihazını nerde bulabilirim acaba bu telefonun. sadece kablosu da olur. gittigidiyor'dan bi tane aldım taktığım gibi elimde patladı. standart bir şarj kablosu alsam farkeder mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steso

orijinal şarj cihazını nerde bulabilirim acaba bu telefonun. sadece kablosu da olur. gittigidiyor'dan bi tane aldım taktığım gibi elimde patladı. standart bir şarj kablosu alsam farkeder mi acaba?
    Orjinal sarj aletini serviste 20 TL civarına veriyorlar. Orjinal almayacaksanız hızlı sarj adaptorlerinden alıp geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

• Arkadaşlar bu telefonda vowifi özelliği kullanımı mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cybaeus

Arkadaşlar bu telefonda vowifi özelliği kullanımı mümkün mü?
    GM 6,GM 8,GM 8 Go,GM 9 Pro modellerinde kullanım mümkün.
  • Belki bilen vardır gm etab 5 tablet var dokunmatiği arızalı..aliekspresde müdaili var mı yada başka marka adında uyumlu ekran dokunmatik?

• Benim telefon lavaboya düştü ve kullanılamaz halde. Telefoncu anakart sıkıntılı, olmaz dedi. Bu telefonun işe yarayacağı bir yer var mıdır, parça vs olarak değerlendirilebilir mi ?
  • Cybaeus kullanıcısına yanıt
    normalde mümkün. sd410 işlemci volte,vowifi, EVS yi destekliyor. bende çok araştırdım hatta asus un zenfone sd410 lu modeline volte güncellemesi ile açtığını buldum ama modlayacak ve ilgilenecek kimse yok hiç bir forumda. cihazı araştırdıkça anladığım gm cihaza ims ve ilgili kütüphanelerini eklememiş. yaptığım hiç bir şeye tepki vermiyor o nedenle.

bende farklı bişey sorayım. stock rom dışında hiç bir romu yükleyemiyorum. özel rom yükleyen bi arkadaş yardımcı olabilir mi? twrp de yükle dediğimde "bu rom seed cihaz içindir. sizinkisi ()." şeklinde hata alıyorum. crackling twrp yüklediğimde "bu rom seed cihaz içindir. sizinkisi crackling diyor. defalarca stock rom fastboottan yüklememe rağmen los 15, 15.1, 16, crdroid vs yükleyemiyorum hep aynı hata çıkıyor. twrp sürümünüde düşürsemde farketmiyor. bi arkadaş yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 3 Aralık 2019; 14:10:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

normalde mümkün. sd410 işlemci volte,vowifi, EVS yi destekliyor. bende çok araştırdım hatta asus un zenfone sd410 lu modeline volte güncellemesi ile açtığını buldum ama modlayacak ve ilgilenecek kimse yok hiç bir forumda. cihazı araştırdıkça anladığım gm cihaza ims ve ilgili kütüphanelerini eklememiş. yaptığım hiç bir şeye tepki vermiyor o nedenle.

bende farklı bişey sorayım. stock rom dışında hiç bir romu yükleyemiyorum. özel rom yükleyen bi arkadaş yardımcı olabilir mi? twrp de yükle dediğimde "bu rom seed cihaz içindir. sizinkisi ()." şeklinde hata alıyorum. crackling twrp yüklediğimde "bu rom seed cihaz içindir. sizinkisi crackling diyor. defalarca stock rom fastboottan yüklememe rağmen los 15, 15.1, 16, crdroid vs yükleyemiyorum hep aynı hata çıkıyor. twrp sürümünüde düşürsemde farketmiyor. bi arkadaş yardımcı olabilir mi?
    Hatırladığım kadarıyla Twrp'yi son sürüm olarak atın. Seed rom yukleyecekseniz ona göre, crackling için ona göre Twrp ve kernel atin. Sonra romu yükleyin.

• seed twrp son sürümü 3.1.1.0 yüklü. anlamadığım garip bi durum var ama çözemedim. qfil den fabrika yazılımı yükledim ona rağmen özel rom yüklemeye başlarken seed değil diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

seed twrp son sürümü 3.1.1.0 yüklü. anlamadığım garip bi durum var ama çözemedim. qfil den fabrika yazılımı yükledim ona rağmen özel rom yüklemeye başlarken seed değil diyor.
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

TWRP'yi uygun versiyon yüklediniz mi?

• 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.