Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TechinProf kullanıcısına yanıt
    Maalesef zor algılıyor. Telefonun tek sorunu bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durduk yere Ana ekranı sola çekince google kartlar uygulaması çıkmaya başladı. Uğraştım ama kapatamadım. Siz de durum nasıl? Bir kaç gün önce bahsettiğim menü yoktu.

• Telefonun ekranı kırık ama dokunmatikte sorun yok. Sizce yaptırmaya değer mi yoksa yeni telefon için para kasmak mi daha mantıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Maalesef zor algılıyor. Telefonun tek sorunu bunu.

Toplu iğneyi güç düğmesinin yanından tut yukarı kaldır.Sonra orda küçük düğme olacak ona düzgün açılıp kapanana kadar bas toplu iğneyle.Sonra iğneyi çıkar.Güç düğmesinin üzerinden bas.Ondan sonra yukardan aşağıya doğru kaydırarak bas güç tuşuna. Ben böyle hallettim her seferinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddnet

Telefonun ekranı kırık ama dokunmatikte sorun yok. Sizce yaptırmaya değer mi yoksa yeni telefon için para kasmak mi daha mantıklı?

Sorun yoksa yaptırmana da gerek yok tabi seni rahatsız etmiyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Sizinde mi güç tuşunuz bozuldu

Üstte dediğim yöntemi deniyebilirsiniz ancak sorumluluk kabul etmiyorum.Fazla bastırmayın.
  • Hocam eyvallah emek etmişiniz yardımcı olmaya çalışmışınız ama benimkisinin garantisi devam ediyor ve 2 defa bu yüzden servise verdim yaptılar. şuan bi.sorun yok ama büyük ihtimal bidaha bozulacak. Benim sıkıntım yapılması falan değil. Ayda 1 telefonu gatantiye vermek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Hocam eyvallah emek etmişiniz yardımcı olmaya çalışmışınız ama benimkisinin garantisi devam ediyor ve 2 defa bu yüzden servise verdim yaptılar. şuan bi.sorun yok ama büyük ihtimal bidaha bozulacak. Benim sıkıntım yapılması falan değil. Ayda 1 telefonu gatantiye vermek istemiyorum

Siz bilirsiniz hocam.Rica ederim
  • 2 yıllık garanti dolmadan önce güç tuşu aklımdaydı. İdare ediyordu ama zamanla tuş iyice zorlanmaması için teknik serviste yeniletmiştim garanti bitmeden. Kendi kullanımıma göre en az 2 yıl daha bozulmayacağını tahmin ediyorum.
  • Telefonu aldıktan ne kadar süre sonra bu sorunla karşılaştınız hocam?

• TechinProf kullanıcısına yanıt
    2 yıl sonra güç ve ses tuşları ilk güne göre zor algılıyordu. Ama kullanılmayacak kadar kötü durumda değildi. İş görüyor fakat madem para vermişiz garanti bitmeden hemen öncesinde teknik servise verdim ki uzun bir süre daha sorun çıkarmasın.
    Kıyaslama yapacak olursam asus zenfone 5in yan tuşlarından daha iyi en azından.
  • Aynen hocam tel şarjdayken çok oyun oynuyorum çok ısınıyor ve orjinal adaptörünü kullanmıyorum ama bataryayı gözden çıkardım birazda bu yüzden çok tınlamıyorum açıkcası güvenebileceğim bi yer bulunca orjinal batarya alıcam ama çakma bataryada almak istemiyorm.
  • Biliyorsunuz Android Oreo duyuruldu. Ve yakında Google'ın rom imajını paylaşması bekleniyor. Nexuslar için uyumlu olan bu rom'u , GM 4G'ye flashlamayı denesek sorun olur mu? Biliyorum başka telefonlar için yapılmış rom'lar telefonu brick edebiliyor ama Nexus ile GM4G çok farklı değiller. Bu konuda bana yardımcı olabilecek olan var mı?

• Android Oreo güncellemesinin 4G'ye de geleceği söyleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Android Oreo güncellemesinin 4G'ye de geleceği söyleniyor

Yazılım desteği ömrünü tamamlamış telefona niye güncelleme versinler ki.

• Android Oreo 4G'ye gelecek söylentileri var. Ama hiç inanmıyorum.

• Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak General Mobile telefonlar
    Listede General Mobile 4G var....
    https://www.kisa.link/65tC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 22 Ağustos 2017; 21:56:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • agah07 A kullanıcısına yanıt
    Fake haber inanmayın. General mobile G6 ve G5 plus var listede. G4 ve G5 almayacak. Umutlanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hnoyan35

Fake haber inanmayın. General mobile G6 ve G5 plus var listede. G4 ve G5 almayacak. Umutlanmayın.

Ben de pek çok haber sitesinde gördüm. Güncellemenin geleceği telefonlar listesinde General Mobile kategorisinde 4G de var
    Android Oreo Alacak Telefonların Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRK_KniGHT_ -- 23 Ağustos 2017; 8:13:49 >
  • 
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.