Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE 4G HOPARLÖR ŞARJ VE MİKROFON ÇALIŞMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. GM 4G telefonum sıkıntısız şekilde çalışıyordu ufak şekilde düştü ve arka kapağı ve pili çıktı. Açtığımda sıkıntı yok gibi gözüküyordu ama hoparlörün çalışmadığını farkettim. Daha sonra şarja taktım fakat şarj da almıyordu. Denemek için başka telefondan aradım mikrofon ve hoparlçr çalışmıyordu sadece üst kısımdaki mikrofon hoparlöre aldığım zaman çalışıyor. Telefonun içini açtım ve gözle görülür herhangi bir sorun gözükmüyor. Komple söküp taktım hala aynı. Yardımı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler...

• Evet bendede bu oldu aynı telefonu kullanıyorum şarj almıyordu ve mikrofon çalışmıordu hoparlör çalışıyordu ama ben sordum fazla para istemişlerdi tamda hatırlamıyorum tamir ücretini ama ben sonra yaptırmadım internetten parçasını aldım zaten mikrofon ve şarj girişi aynı parça üzerinde bu parçayı aldım 20 tl civarında birde 10 tl ye falan telefon tamir seti aldım elimdende böyle işler gelir biraz zaten çok kolay parçaya bir soket ve kablo bağlı onları çıkarıyorsun daha sonra diğerini takıyosun bu kadar ama dediğim gibi hoparlörü bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.