Şimdi Ara

General Klima Kullanıcıları Dostluk ve Dayanışma Başlığı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
31.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersen_

Selamlar,

Asha09lkc modelin siparişini verdim, broşürlerde lgc var, aradaki farkı anlatabilecek bir kullanıcı var mı? Err ve çöp değerleri Nette cok farklı farklı görünüyor lgc ve lkc için değil sadece lkc için bile böyle.

Valla sen yine kaşınıyorsun,dua et sıkıntı olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbirol

quote:

Selamlar,

Asha09lkc modelin siparişini verdim, broşürlerde lgc var, aradaki farkı anlatabilecek bir kullanıcı var mı? Err ve çöp değerleri Nette cok farklı farklı görünüyor lgc ve lkc için değil sadece lkc için bile böyle.

Valla sen yine kaşınıyorsun,dua et sıkıntı olmasın.

Hahaha, sağol ustam, inşallah. Hep aklımda olan bi markaydi son anda denk geldi öyle böyle değil hemde, napiyim tam lg siparişi vermek üzereydim, son şans Mitsu ya da General bi bakayım dedim bu oldu. Hayırlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek olan generalin modelini öğrendim, lgc olsa diyordum ama ashg09lec imiş, gördüğüm kadarıyla bazı ülkelerde fujitsu asya09lec diye satılıyor. En geç cuma montaj yapılacak sanırım. Bu kez servis sağlam cok şükür:)

• quote:

Gelecek olan generalin modelini öğrendim, lgc olsa diyordum ama ashg09lec imiş, gördüğüm kadarıyla bazı ülkelerde fujitsu asya09lec diye satılıyor. En geç cuma montaj yapılacak sanırım. Bu kez servis sağlam cok şükür:)

lgc olsa görürdün gene ugraşmayı samsung iki vakası olurdu

:)
  • Arkadaşlar General'in 7000'lik inverter klimasını kullanan varmı..? İklimsa'dan bir türlü bulamadık ellerinde hiç general kalmamış..İnternette Fuji electrik RSA-09LGC cihaz var Fujitsu-General'in fabrikasından çıkıyormuş bu cihazı tavsiye eden varmı veya kullan varmı arkadaşlar..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat6363

Arkadaşlar General'in 7000'lik inverter klimasını kullanan varmı..? İklimsa'dan bir türlü bulamadık ellerinde hiç general kalmamış..İnternette Fuji electrik RSA-09LGC cihaz var Fujitsu-General'in fabrikasından çıkıyormuş bu cihazı tavsiye eden varmı veya kullan varmı arkadaşlar..?

hepsi de aynı ürünler ,hangisi uygunsa onu alın.Fujitsu mu,Fuji elec. mi dersen İthalatçıdan dolayı Fuji elec. derim
  • Evet, an itibariyle ashg09LECa modelin montajinin bitmesiyle general konusuna dahil olmuş bulunmaktayim.

• quote:

Evet, an itibariyle ashg09LECa modelin montajinin bitmesiyle general konusuna dahil olmuş bulunmaktayim.

Bilgileri bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

Evet, an itibariyle ashg09LECa modelin montajinin bitmesiyle general konusuna dahil olmuş bulunmaktayim.

Bilgileri bekliyoruz.

Bir kaç gün içinde ağız sıcaklığı vs öleceğim.

Temiz bir montaj oldu, samsungun bıraktığı izleri falan temizledi cocuklar sağolsunlar. Çalışmaya başladı, bir buçuk saattir çalışıyor. Oda 14 derece idi Su an 18 derecede. Denemek için odada duruyorum fakat usuyorum Su an. Malzeme samsungtan hallice, flaplar sağa sola cok az dondurulebiliyor manuel olarak tabi, yukarı aşağı da sıkıntı yok. Kumanda kocaman sanki lcd tv kumandası. En düşük fan hızında sanki çalışmıyor, dış unite sesi ise yol denecek kadar az, önce duymayinca bu da mi calismayacak dedim, oldukça sessiz. Henüz olcemeyecegim ama ağız sıcaklığı iyi gelmedi, tabiki olcmeden elimi önüne koyarak söylüyorum bunu.

Iki saatlik izlenimlerimi paylasayim; gidin LG alın

Ekleme: görüntü cok önemliyse diyeyimde hak yemeyelim

Iki günlük izlenimlerine göre: general parasını hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersen_ -- 16 Ocak 2013; 1:16:00 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

Bilgileri bekliyoruz.

Bir kaç gün içinde ağız sıcaklığı vs öleceğim.

Temiz bir montaj oldu, samsungun bıraktığı izleri falan temizledi cocuklar sağolsunlar. Çalışmaya başladı, bir buçuk saattir çalışıyor. Oda 14 derece idi Su an 18 derecede. Denemek için odada duruyorum fakat usuyorum Su an. Malzeme samsungtan hallice, flaplar sağa sola cok az dondurulebiliyor manuel olarak tabi, yukarı aşağı da sıkıntı yok. Kumanda kocaman sanki lcd tv kumandası. En düşük fan hızında sanki çalışmıyor, dış unite sesi ise yol denecek kadar az, önce duymayinca bu da mi calismayacak dedim, oldukça sessiz. Henüz olcemeyecegim ama ağız sıcaklığı iyi gelmedi, tabiki olcmeden elimi önüne koyarak söylüyorum bunu.

Iki saatlik izlenimlerimi paylasayim; gidin LG alın

4 saat oldu acaba oda ısındımı yoksa bunudamı geri vereceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Antika.

Şu an okuldayım, birazdan gidip bakıcam.

Fakat iki konu birbirinden tamamen farklı, bunu gözden kaçırmayınız. Samsung'u geri verme sebeplerimi okuduysanız biliyorsunuzdur.
  • quote:

quote:

Fakat iki konu birbirinden tamamen farklı, bunu gözden kaçırmayınız. Samsung'u geri verme sebeplerimi okuduysanız biliyorsunuzdur.

biliyorum ama ikiside aynı sonuca çıkacak gibi bu gidişle, farklı sebeblerde olsada sonuç geri verilme gibi geliyor bana
    ikisindede memnuniyetsizlik sanırım, birinde parça, diğerinde ısıtamama olacak gibi
  • quote:

quote:

quote:

biliyorum ama ikiside aynı sonuca çıkacak gibi bu gidişle, farklı sebeblerde olsada sonuç geri verilme gibi geliyor bana
    ikisindede memnuniyetsizlik sanırım, birinde parça, diğerinde ısıtamama olacak gibi

yahu siz klimacı değil miydiniz:)
    ısıtılmamış hali 8-10 derece olan bir odanın iki saatte ısınacağını ben iddia etsem siz bana tersini anlatmaya çalışırdınız sanırım.

samsungun sorunu ısıtmaması değil bunun bilinememesiydi yav, deneyemedik bile onu. Generalde ise bir memnuniyetsizliğim olursa burada da dile getireceğimden eminolunuz, tabiki işime yaramayan bir ürün olacaksa geri verme seçeneğim de saklıdır.

Bu yazdıklarımdan marka fanatikliği, polemik yaratmak, kötü ürünü yüceltmek, iyi ürünleri yermek, kendimi övmek ve benzeri fikirlere kapılmayınız lütfen, tartışma konusu yapabileceğiniz markacılara benzemem. Sıradan bir kullanıcıyım ve hiç bir klimacıyla ve markayla ne bir gönül bağım ne de iş ilişkim var. Dürüst esnafa saygı duyarım tabiki.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yahu siz klimacı değil miydiniz:)
    ısıtılmamış hali 8-10 derece olan bir odanın iki saatte ısınacağını ben iddia etsem siz bana tersini anlatmaya çalışırdınız sanırım.

samsungun sorunu ısıtmaması değil bunun bilinememesiydi yav, deneyemedik bile onu. Generalde ise bir memnuniyetsizliğim olursa burada da dile getireceğimden eminolunuz, tabiki işime yaramayan bir ürün olacaksa geri verme seçeneğim de saklıdır.

Bu yazdıklarımdan marka fanatikliği, polemik yaratmak, kötü ürünü yüceltmek, iyi ürünleri yermek, kendimi övmek ve benzeri fikirlere kapılmayınız lütfen, tartışma konusu yapabileceğiniz markacılara benzemem. Sıradan bir kullanıcıyım ve hiç bir klimacıyla ve markayla ne bir gönül bağım ne de iş ilişkim var. Dürüst esnafa saygı duyarım tabiki.

kim klimacı

klimacı kim ben kim ortada dolanıyoruz bilgi alıyoruz varsa veriyoruz ama klimacılıkdan zerre anlamam.

8 derece olan bir odayı ben 45 dakikada 22 dereceye getiririm klimamla, başka klimayı bilmem

ben samsung ısıtmıyor demedim her ikisininde sonucu galiba aynı olacak dedim

farklı farklı sorunları olsada sonuç aynı kapıya çıkacak galiba demek istedim

edebiyatım iyi değildi okulda anlatmada zorluk yaşıyom galiba
  • Kesinlikle haklısınız son kısmında. Aliniz veriniz klimaya can veriniz. Klimanizdan memnun kalmaniza sevindim güle gule kullanın inşallah.

• 7 saat oldu ne iş tırtmı çıktı buda usta temmuzda agusta

• quote:

7 saat oldu ne iş tırtmı çıktı buda usta temmuzda agusta

günaydın. Siz tartışacak konu mu bulamıyorsunuz, caniniz mi sikiliyor? Kendinize başka bir mesguliyet bulunuz.

• quote:

7 saat oldu ne iş tırtmı çıktı buda usta temmuzda agusta

Süpersin hocam, beni güldürdün Allah da seni güldürsün.

• kardeş seni bekliyoruz. haydi paylaş izleniminleri.klimayı kaça aldıydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneyt2050

kardeş seni bekliyoruz. haydi paylaş izleniminleri.klimayı kaça aldıydın

Bana sesleniyorsaniz eğer; dün geceden beri kapatmadım gündüz 21de ayarliydi sabit tutmuş odayı, simdi 24 de kullanıyorum, son on dk denemek için 26 yaptım oda 25 civarı suan ağız sıcaklıği suan 51.6, genel olarak malzeme fena görünmüyor, kumanda cok büyük, gece cok sessiz, tüm gün eko moddaydi evdekilere çalışmadığını düşünmüş hatta. Ilk akşam denedigimde iki kez defros duydum ilk calistirmamdi disaris 0 civarındaydı, sadece o zaman yukarıda birkaç mesajda da yazan olmuş sanırım kaynama sesi gibi hafif birses iki dakika kadar duyuldu. Ilk açtığımda beş dk kadar sonra çalışmaya başladı. Fiyatı ise listeye göre biraz farklı akakcede gorunenlerden yüzde yirmi diyeyim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.