Şimdi Ara

Genel Taraftar Profili (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İddia ediyorum. Bizde Rhodolfo durumu fenerde yaşansa yani Kjaer sakatlansa şu hafta kutlamalara başlarım.
  • ÇOCUKLAR İNANIN, İNANIN ÇOCUKLAR! GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ GÜNEŞLİ GÜNLER!

Ne oldu be? Bi maç kaybettik ortalık kan revan.. İlk adetini gören ergen kızlar gibi bazılarınız.. Kansız şampiyonluk mu olur? Şavaşmadan zafer kazanılırmı?! Her maç kazanacağımızın garantisi mi var? Daha 7 maç 21 puan var! Lütfen kendinize gelin! Lütfen! Hadi ayağa, Pazartesi semti o şaşalı, görkemli günlerine döndürelim. Öyle bir şölen olsun ki cümle alem AŞK görsün!
  • Bu sene bariz biçimde 2 maçı Şenol hocanın hatasıyla kaybettik. Kasımpaşa ve Akhisar maçları, avrupada geçen sene oynadığımız oyn daha bilinçliydi bu sene o taktik düzeyinden uzaktık. o yüzden hocanın fazla övülmemesi gerçekçi olur.İyi bir takım değiliz ama bu ligi idare ederiz, bu lig için iyiyiz. Şampiyonda olacağız ama bir maç kazanınca dünya klası takımlar arasına girmiyoruz, kaybedince de en rezili biz olmuyoruz. İnsanlar artık çok sabırsız hemn olsun istiyorlar mayısa kadar beklemeye bile tahammülleri yok. Olmaz böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Rıza takımını yatırmadı gibi bir düşünce olamaz. Bize karşı her iki maçta köpek gibi oynayan takım (dünkü maç yerden göğe haklarıdır.) fener maçlarında niye sahada gezer diye sorarlar adama?

Aynı motivasyonu onlara karşı da yap.

Şampiyonluk gitti gitmez de değil mevzu. Ben 31 yaşındayım gördüğüm şampiyonluk 12 yaşındaki gsli çocuktan az.

Yıllar sonra böyle bir fırsat yakalıyorsun. Bana göre çok büyük fırsattır.

Ka çı rı yor sun Cinnet geçireceğim cinnet

Çıkıp galip geleceksin arkadaş. 3 e kadar uyku uyumadım ben. Sabahtan beri işyerinde mal mal oturuyorum.

Yeter artık valla yeter ...

arkadaş takmayın bu kadar kafaya yahu,futbol eğlence için izlenen bir spor,bu kadar fanatiklik kendinize zarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fikret orman bizim için bulunmaz nimet Demirören den sonra şükür sebebi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Rıza takımını yatırmadı gibi bir düşünce olamaz. Bize karşı her iki maçta köpek gibi oynayan takım (dünkü maç yerden göğe haklarıdır.) fener maçlarında niye sahada gezer diye sorarlar adama?

Aynı motivasyonu onlara karşı da yap.

Şampiyonluk gitti gitmez de değil mevzu. Ben 31 yaşındayım gördüğüm şampiyonluk 12 yaşındaki gsli çocuktan az.

Yıllar sonra böyle bir fırsat yakalıyorsun. Bana göre çok büyük fırsattır.

Ka çı rı yor sun Cinnet geçireceğim cinnet

Çıkıp galip geleceksin arkadaş. 3 e kadar uyku uyumadım ben. Sabahtan beri işyerinde mal mal oturuyorum.

Yeter artık valla yeter ...

arkadaş takmayın bu kadar kafaya yahu,futbol eğlence için izlenen bir spor,bu kadar fanatiklik kendinize zarar

10 seneyi aşkın amatör kümelerde bölgesel liglerde amatör ve yarı profesyonel oynamış biri olarak ve 1. amatör kümede 2, 2. amatör kümede 1 kez şampiyonluk yaşamış biri olarak sana Liverpool'un efsanevi hocasının lafını söylüyorum.

“Futbol bir ölüm-kalım meselesi değildir. ondan çok daha önemlidir."

• geçen senede böyleydi bu senede durum onu gösteriyor.kritik-stresli haftalara girdikçe takımda lider özelliğini gösteren futbolcu olarak sadece Sosa göze çarpıyor.Ersan'ı keşke göndermeseydik bu özellik ondada vardı.fenerbahçe hem puan olarak hemde lider oyuncu bakımından bizden daha avantajlı.(topal-caner-demirel-gökhan) çok fazla stres yapıyoruz takım olarak.daha bitime 7 hafta var ne olacağı belli olmaz ama kasımpaşa maçı şampiyonluk için kırılma anı olabilir.osmanlı maçında psikolojik olarak bitme noktasına gelen feneri dibe indiremedik ve rüzgar tersine döndü bir anda bizim takım çok daha stresli duruma geldi.fener taraftarıda aynı şekilde osmanlı maçından sonra yönetime futbolculara tepki gösterirken umutlarını yitirirken biz şimdi aynı duruma geldik.Yönetim,futbolcular ve taraftarın sakin olması lazım.sakinliğini koruyan camia şampiyon olur.fenerin konya-gs ve ts deplasmanları var fikstür olarak biz daha avantajlıyız.fb tekrar psikolojik olarak sıkıntıya düşerse puan kayıplarıyla bu sefer ipleri elimize alabiliriz.son haftalarda oynanacak gs-konya maçlarımızı daha rahat bi havada çıkabiliriz.biz takıma güveniyoruz fakat takım kendine ne kadar güveniyor o konuda şüphelerim var sakin kalmalılar.Konya-Fb maçı fb açısından kırılma maçı olabilir.aykut kocamanın karakterinden şüphe duymuyorum bence çıkıp takımını her zamanki gibi oynatacaktır asıl sıkıntı kalecileri Serkan Kırıntılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

geçen senede böyleydi bu senede durum onu gösteriyor.kritik-stresli haftalara girdikçe takımda lider özelliğini gösteren futbolcu olarak sadece Sosa göze çarpıyor.Ersan'ı keşke göndermeseydik bu özellik ondada vardı.fenerbahçe hem puan olarak hemde lider oyuncu bakımından bizden daha avantajlı.(topal-caner-demirel-gökhan) çok fazla stres yapıyoruz takım olarak.daha bitime 7 hafta var ne olacağı belli olmaz ama kasımpaşa maçı şampiyonluk için kırılma anı olabilir.osmanlı maçında psikolojik olarak bitme noktasına gelen feneri dibe indiremedik ve rüzgar tersine döndü bir anda bizim takım çok daha stresli duruma geldi.fener taraftarıda aynı şekilde osmanlı maçından sonra yönetime futbolculara tepki gösterirken umutlarını yitirirken biz şimdi aynı duruma geldik.Yönetim,futbolcular ve taraftarın sakin olması lazım.sakinliğini koruyan camia şampiyon olur.fenerin konya-gs ve ts deplasmanları var fikstür olarak biz daha avantajlıyız.fb tekrar psikolojik olarak sıkıntıya düşerse puan kayıplarıyla bu sefer ipleri elimize alabiliriz.son haftalarda oynanacak gs-konya maçlarımızı daha rahat bi havada çıkabiliriz.biz takıma güveniyoruz fakat takım kendine ne kadar güveniyor o konuda şüphelerim var sakin kalmalılar.Konya-Fb maçı fb açısından kırılma maçı olabilir.aykut kocamanın karakterinden şüphe duymuyorum bence çıkıp takımını her zamanki gibi oynatacaktır asıl sıkıntı kalecileri Serkan Kırıntılı.

hocam fikstür olarak biz nasıl avantajlıyız , fb birtek gs de zorlanır belki başakşehirde konyayı rahat geçerler bana göre.Bizim ise sadece kayseri maçı rahat geçebilir diğer maçlar çok ama çok zor şu bursa maçına herkes garanti gözüyle bakıyor çıldırasım geliyor bursa kasımpaşadan çok daha zor bir takım.Bırakın stadyumu falan maçlar çok daha önemli çok kritik keşke sezon başında açılsaydı şu stat futbolcuların yönetimin kafasında hep stat var kasımpaşa öncesi sen başkan olarak nasıl dersin arkadaş futbolcularına açılış maçında oynayın tarihe geçin diye maçta oynayan oyuncuların kendi sahada kafaları bir sonraki açlış maçında bu nasıl iş aklım almıyor.Al sana açılış maçı giden 3 puan oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

Bu sene bariz biçimde 2 maçı Şenol hocanın hatasıyla kaybettik. Kasımpaşa ve Akhisar maçları, avrupada geçen sene oynadığımız oyn daha bilinçliydi bu sene o taktik düzeyinden uzaktık. o yüzden hocanın fazla övülmemesi gerçekçi olur.İyi bir takım değiliz ama bu ligi idare ederiz, bu lig için iyiyiz. Şampiyonda olacağız ama bir maç kazanınca dünya klası takımlar arasına girmiyoruz, kaybedince de en rezili biz olmuyoruz. İnsanlar artık çok sabırsız hemn olsun istiyorlar mayısa kadar beklemeye bile tahammülleri yok. Olmaz böyle.

Hangisini tercih edersin? Bilic'in oyununu mu yoksa Şenol hocanın oyununumu?
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Şenol hoca o oyunu denk veye daha iyi takımlara oynayamayacaksa, Biliçinkini tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

geçen senede böyleydi bu senede durum onu gösteriyor.kritik-stresli haftalara girdikçe takımda lider özelliğini gösteren futbolcu olarak sadece Sosa göze çarpıyor.Ersan'ı keşke göndermeseydik bu özellik ondada vardı.fenerbahçe hem puan olarak hemde lider oyuncu bakımından bizden daha avantajlı.(topal-caner-demirel-gökhan) çok fazla stres yapıyoruz takım olarak.daha bitime 7 hafta var ne olacağı belli olmaz ama kasımpaşa maçı şampiyonluk için kırılma anı olabilir.osmanlı maçında psikolojik olarak bitme noktasına gelen feneri dibe indiremedik ve rüzgar tersine döndü bir anda bizim takım çok daha stresli duruma geldi.fener taraftarıda aynı şekilde osmanlı maçından sonra yönetime futbolculara tepki gösterirken umutlarını yitirirken biz şimdi aynı duruma geldik.Yönetim,futbolcular ve taraftarın sakin olması lazım.sakinliğini koruyan camia şampiyon olur.fenerin konya-gs ve ts deplasmanları var fikstür olarak biz daha avantajlıyız.fb tekrar psikolojik olarak sıkıntıya düşerse puan kayıplarıyla bu sefer ipleri elimize alabiliriz.son haftalarda oynanacak gs-konya maçlarımızı daha rahat bi havada çıkabiliriz.biz takıma güveniyoruz fakat takım kendine ne kadar güveniyor o konuda şüphelerim var sakin kalmalılar.Konya-Fb maçı fb açısından kırılma maçı olabilir.aykut kocamanın karakterinden şüphe duymuyorum bence çıkıp takımını her zamanki gibi oynatacaktır asıl sıkıntı kalecileri Serkan Kırıntılı.

hocam fikstür olarak biz nasıl avantajlıyız , fb birtek gs de zorlanır belki başakşehirde konyayı rahat geçerler bana göre.Bizim ise sadece kayseri maçı rahat geçebilir diğer maçlar çok ama çok zor şu bursa maçına herkes garanti gözüyle bakıyor çıldırasım geliyor bursa kasımpaşadan çok daha zor bir takım.Bırakın stadyumu falan maçlar çok daha önemli çok kritik keşke sezon başında açılsaydı şu stat futbolcuların yönetimin kafasında hep stat var kasımpaşa öncesi sen başkan olarak nasıl dersin arkadaş futbolcularına açılış maçında oynayın tarihe geçin diye maçta oynayan oyuncuların kendi sahada kafaları bir sonraki açlış maçında bu nasıl iş aklım almıyor.Al sana açılış maçı giden 3 puan oldu.

şu stad muhabbetinden nefret eder oldum kasımpaşa mağlubiyetinden sonra stad hevesi filan kalmadı resmen avantajı fenere verdik.Fikstür olarak bakarsak fenerin deplasmanlarına bakarsak ts-gs-konya maçları var ayrıca başakşehire de gidecekler olası puan kaybı yaşayabilicekleri maçlar olarak görüyorum en az 2sinde bizim avantajımız ise konya maçı son hafta eğer fener bu fikstürde yara alırsa o zor deplasmanda şampiyonlığı garantilemiş bir şekilde sahaya çıkabilirz ama iş son haftaya kalırsa o zaman dezavantajlı duruma düşeriz.sonuçta fener son hafta mecnun un takımıyla oynuyor.bursa maçıda zor ama şampiyonluğa giderken evimizde puan kaybı yaşamamaya dikkat edecektir takım bide açılış maçında.Bursa kasımpaşadan çok daha güçlü bi takım garanti olarak görmesemde kazanacağımızı düşünüyorum.

• O değil de, hem Kalde hem de Vodafone stat açılışı için reklamlar yapmaya başladı, Allahın izniyle şu statı sağ salim açsak, ilk maçımızı da kazansak çok mutlu olacağım

Sonrası gelecek zaten inanıyorum ben. Son iki sene bu kritik haftalarda vermiştik şampiyonluğu, belki stadımız olsaydı o zaman farklı olurdu, futbolcuların motivasyonu düşmezdi.

Bu sene de hafif sallanmaya başladık, bu açılış bize iyi gelecektir kanısındayım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.