Şimdi Ara

Genel cerrahiye gitmis olanlar iceri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ic degil sanirim . Yani umarim degildir. Doktora gozukmek sart olduda yer cok ters aslinda hic cekingen degilimdir hatta urolojiye gittigim vakit bile boyle olmamistim . Sanirim bolgeyle ilgili cok fazla espri ve geyik donduugu icin etrafimda bilinc altim reddediyor direk . Once diyet deniyeyim tavsiyelerine uyarak olmadi el mecbur gidicem. Gaza gelip randeevu almistim yarin icin onuda iptal edeyim bari.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Bugun tuvalete gittikten sonra basladi assagi yukari 6 7 saat surdu agri ~aci durumu . Simdiyse problem yok anlam veremedim acikcasi.

• kaptaneagle K kullanıcısına yanıt
    Agri durumu varsa mutlaka yarin gidin .

• tüy dökücü kremle hallet bence
  • korsan58 K kullanıcısına yanıt
    En makulu o duruyo gibi sagolasin.

• Tesadüfe bak, ben de malum yeri baktırmaya gideceğim bugün... Hemoroid gibi bir şey var. Geçmiş olsun hocam. Gitmeden önce tuvalet ihtiyacını gider ve temizliğini/tıraşını yap derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ero158

Tesadüfe bak, ben de malum yeri baktırmaya gideceğim bugün... Hemoroid gibi bir şey var. Geçmiş olsun hocam. Gitmeden önce tuvalet ihtiyacını gider ve temizliğini/tıraşını yap derim.
    hocam gitmeyin bence. rektal tuşeden sonra hayat eskisi gibi olmaz deniyor.
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    :D Hayatın kırılma anı...

• Bende de başta baya kanama oluyordu, sebebi ise bir ara kullandığım ilaçlar kabızlık yaptı ve hemoroid oldum.

İlk başkta avuç içimi dolduracak kadar kan geliyordu. Daha sonra beslenme alışkanlıklarımı biraz değiştirdim ve bol bol su tüketiyorum. Her zaman kanama yapmıyor, eğer kanarsada 1 damla ya geliyor ya gelmiyor. Bütün olay beslenme alışkanlıklarınla alakalı. Tabi şu anda makat bölgende ağır bir durum varsa başta krem ve antibiyotik tedavisi ile biraz daha dizginleyebilirsin sonrasında diyet yapacaksın. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ero158 kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam sanada gecmis olsun

• Del Toro kullanıcısına yanıt
    Bunu duydum ama yapacak bise yok kendiliginden iyilesebilen bi durum degil sonucta.

• Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla ilerledikce tedavi zorlasiyo dunku durum cok abartili bi agri ve aci durumu degildi ama beni gunluk yasantimda bunaltmaya yetti. Mecbur gitcez artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptaneagle

Bildigim kadariyla ilerledikce tedavi zorlasiyo dunku durum cok abartili bi agri ve aci durumu degildi ama beni gunluk yasantimda bunaltmaya yetti. Mecbur gitcez artik.
    Benim şu anda hayatıma etki etmiyor, acısı ve ağrısıda yok tabi kabız olmamak şartıyla. İlerleme durdu hatta baya iyileşti umarım sizde iyi olursunuz.

• Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam insallah.

• Genel cerrahiye gittim, bendeki çatlakmış. Krem ve birkaç şeyi reçete yazdı. O kremin yan etkisi feci bir baş ağrısıymış, beynini çıkarasın geliyormuş, ekşisözlükten kullananlara baktım :/

Eldivenle malum bölgeye süren birisi baş ağrısı etkisini daha az yaşamış. Parmaktan da kana karışıyormuş sanırım o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 14 Mart 2019; 18:52:1 >
  • ero158 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok gecmis olsun . Umarim yan etkileri en hafif sekilde gecirirsiniz. Ben gidemedim isim cikti ama yeme tarzimi degistirdim baya bi 2 gundur problem yok bise olma durumunda haftaya gidicem.

• kaptaneagle K kullanıcısına yanıt
    Aman hocam beslenmeye dikkat. Ben 2 ay önce karabiberle tanıştım ve yemeğe lezzet kattığından dolayı 2 ay boyunca tükettim. Günde toplam 1 çay kaşığı karabiber yiyordum. (Yemeklere katarak)

10 gün önce kendini gösterdi rahatsızlığım. Karabiber bunu tetikledi diye düşünüyorum...

Ben de dün farkettim bu durumu. Fazla tüketiyormuşum. Karabiberin bu duruma zararı olacağını yeni öğrendim maalesef.

Biber ve baharatları toptan bırakmalısınız, bol sıvı tüketimi olmalı, lifli gıdalar tüketmeli. Rahatsızlığı tetikleyecek şeyler araştırıp öğrenilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 15 Mart 2019; 16:44:10 >
  • Yulaf ezmesi meyve kurulari falan iyi geliyo test edildi onaylandi. Hamur isini azaltarak bunlara yuklenmek lazim

• Pasif olup olmadiginida anlarsın.kontrol ederken hoşuna gitmisse pasifsindir hocam

• Kaç kilosun?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.