Şimdi Ara

Genel Anlamda En Zor ve Kaliteli YGS'nin 2014 Olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alakası yok Türkçesi 2016'dan bile kolay.
  • pieceofme kullanıcısına yanıt
    Zorluk kolaylık görecelidir dostum nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun ?
  • 2013 çözememişsın sen öss kafasıyla yapıldığı için baya zor olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum liseli kaynıyor

Sosyal çok basit mi

• Casper1907 C kullanıcısına yanıt
    Evet? Coğrafya her soru bankasında olan sorulardan oluşuyor Tarih de aynı şekilde. Bir tek Felsefe zor olmuş
  • Katılıyorum. Matından özellikle kalite akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pieceofme

Evet? Coğrafya her soru bankasında olan sorulardan oluşuyor Tarih de aynı şekilde. Bir tek Felsefe zor olmuş

Sosyalin Türkçen iyi olabilir. O sosyale kolay demek saçma. Tarihte 3 tane boru gibi bilgi sorusu var başka hangi sene bilgi sorusu gördün tarihte. Coğrafyası yine zor din hariç o sosyale kolay demek saçmalık kusura bakma benim de sosyalim iyi ama kolay diyemezsin. Din de zaten sadece geçen sene zordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Casper1907 -- 10 Mart 2017; 2:12:0 >
  • Casper1907 C kullanıcısına yanıt
    Ben iyi olduğum için kolaydı demiyorum kaldı ki iyi olduğumu iddia falan da etmedim. Geçmiş yıllarla karşılaştırıyorum, 2015 ve 2016'ya göre baktığımızda 2014 sosyal ve türkçe soruları çok çok altında kalıyor bu saydığım yıllardan.
  • 2014 Ygs benim egitim hayatimi kaydiran ygs dir acik ve net. Cok saglam bir sinavdi.

Dershane denemelerinde +100 net yapan adam, 65 net yapti bu ygs de. Sinirden krizlere girdi okulu pek onemsemedi, 6 bin tl verdigi dershane parasina ragmen ygs den sonra dershaneyi biraktim son aylar gunde 6-8 saat ders calismam boşuna gitti, lys ye de calismadan girdim oylesine 2014 te, heves kalmadigi icin de diger sene sinavlara girmedim keske boyle aptalliklar yapmasaydim diyorum, her neyse siz de yapmayin hata.

Türkçe si çok zordu sınavın bir onu hatırlıyorum. O zamanin birincisi bile türkçeyi fulleyememisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575E87AA4 -- 9 Mart 2017; 20:43:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

en zor ygs değil ancak en kaliteli ve olması gereken ygs 2014 kesinlikle. sosyal ve fenide diğer yıllara göre daha güzel. bencede 2014 gibi olması lazım

Hocam dahi anlamındaki de ayrı yazılır.
  • Türkçesi ve sosyali kesinlikle zor aksini iddia eden ağır tm'cidir.
    Zaten o soru bankaları genelde sınavlarda çıkan sorulara göre hazırlanıyo. Bu sebepten aynı geliyor. 2017 sınavından sonrada ordaki soruların benzerini seneye soru bankalarında görebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.