Şimdi Ara

GEN-PA BENİ DAHA NE KADAR BEKLETECEK ? LÜTFEN BAKIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi geceler. 18/10/2014 tarihinde İphone 5s model cihazımı "Kamerada leke" şikayetiyle Bursa Gen-Pa teknik servisine bıraktım ve cihaz değişimi istedim. Fakat bu kadar zaman geçmesine rağmen telefonum hakkında hala karar alınmadı. Daha önce telefon değişimi isteyen arkadaşlar varsa telefonlarının değişimi ne kadar sürede gerçekleşti bilmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
     GEN-PA BENİ DAHA NE KADAR BEKLETECEK ? LÜTFEN BAKIN!

• Benim de salı gunü teleservice'e bıraktığım ip 6 hala kayıt alındı aşamasında muhtemelen 2 haftayı geçecek tamir süresi. 10 gunü geçerse muadili telefon alabiliyorum ben siz de bir şartları okuyun sizde de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen bakıyorum hocam.
  • Aynen hocam istenilebiliyormuş. Sizin sorun neydi tam olarak?
  • 20. Gün olduğu vakit git tükedici mahkemesine al para iadeni yada sıfır cihaZı

• Eğer 20. günün sonunda hala karar alınmamış olursa tek yapacağım sey o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MdblackeagleSTM

Aynen hocam istenilebiliyormuş. Sizin sorun neydi tam olarak?

Hoparlör ses almıyor taktiğim kulaklığı görmüyor arama yaparken ne ses geliyor ne ses gidiyor. Degisim kararı buna baksalar 10 dakikada çıkartırlar hala bekletiyorlar

• Ufacık sebeplerden beklemek çok sinir bozucu...
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Teleservice apple cihazlara bakmayı bıraktı diye biliyorum ben. brightstar apple için yeni servis açtı. ben oradan değişim için 1 ay 2 gün beklemiştim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Teleservice apple cihazlara bakmayı bıraktı diye biliyorum ben. brightstar apple için yeni servis açtı. ben oradan değişim için 1 ay 2 gün beklemiştim..

Ne zaman duydunuz bıraktığını? Ben telefondan çıkan kağıtlarda gördüm teleservice'i o yüzden götürdüm

Ben vodafone a vemiştim cihazım brightstar ithalat onlar bilgilendirme yaptılar ayrıca Brightmobi- Teknik Servis bakarsanız; "Apple Dışındaki telefonlar için YETKİLİ SERVİS bilgileri aşağıdadır." ibaresi ile teleservice in bilgileri paylaşılmış. linkten bakabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyyear -- 29 Ekim 2014; 18:19:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Ben vodafone a vemiştim cihazım brightstar ithalat onlar bilgilendirme yaptılar ayrıca Brightmobi- Teknik Servis bakarsanız; "Apple Dışındaki telefonlar için YETKİLİ SERVİS bilgileri aşağıdadır." ibaresi ile teleservice in bilgileri paylaşılmış. linkten bakabilirsiniz..

Allah Allah çok garip. Telefon yeni kağıt da yenilir teleservice'i silmeleri lazımdı ayrıca bana orada da bir şey söylemediler. Siz tam olarak ne zaman vermiştiniz telefonunuzu

26 eylülde yolladım cihazı ben. Eylül zamanında yeni servise yollanıyormuş apple cihazlar. Öncesini bilmiyorum...
  • bende 10.10.14 de cihazımı bıraktım yetkili servise ve halen cihazınınız yetkili serviste kontrol aşamasında yazıyor ayrıca yanlış bilgi olmasın o 20 gün değil 20 iş günü doldugunda para iadesi hakkı doguyor
  • Peki bu süreci nasıl hızlandıra biliriz ? Dilekçe,Mail vb. ?
  • Sonunda telefonu değiştirme kararı aldılar. Değişim cihazın gelmesini bekliyorum arkadaşlar.
  • bir teleservis klasiği
  • 20 İŞ günü yani yaklaşık 30 gün
  • gardaşım ben 10 ekimde vatana teslim ettim cihazımı taaaa 18 inde ulaşmış servise halen cihazım servis sırası bekliyormuş
  • Geçmiş olsun kardeş sorun neydi ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.