Şimdi Ara

GEMMİ KIRDIRIYIM - FRAGMENT Mİ - YOKSA MAVİ KUTUMU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler hangisini kırdırırsam karlı çıkma olasılığım yüksek ronarkta 85m lik bi bütçem var sizce ne yapayım?

yada 3 tane mavi kutumu kırdırayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirkLeeHammet -- 11 Nisan 2009; 14:05:40 >

• ?
  • Fragment kırdır bence
  • 3 blue nasıl peki sizce?
  • fragmentlardan çıkacak en kötü itemler nelerdir?bende 2gb var akarada napsam?
  • bence mavi kutu
  • mavi kutudan shell ve chitinde çıkıyor dimi?2gb var bende kesin unique çıkacağnı bilsem..
  • kesin unique diye birşey yoktur 3 mavi kutudan 3 shell çıkar 3 black gemden 3 unique çıkar kimse bilemezama bence fragment kırdır
  • fragment
  • mavi kutu kırdır
  • tabiki fragment kırdır ama onların da sloth-lust yada enwy olanlarını kırdır yani pahalı olanları
  • Hiçbiri.. oyunu bırakıyosan gblerini sat
  • Onun yerine upgrade yap bence
  • TAbii ki Silver Gem

Ama Gemler Çok sakattır gittim 2gb'lik gem kırdrdım bişi çıkmadı
    Canım sıkıldı 1 gem aldım Sos Düştü
    ARdından Pot Param bitti gittim kırmızı kutu kırdırdım Dv düştü
  • 2 tane mavi kutu aldım . 1.drop harpoon 2.drop rogue chitin shell boot

Class geçen sene 10m param vardı serveri bırakıp carnaca geçecektim o zama olyde oynuyodum kırmızı kutu 3m di 3 tane aldım. 1. si graham 2. side graham 3. sü hb di bi 30 sn boyunce confirm demeden izlemistim
  • dun 3 tane green 1 tane blue gem aldım ılk mavı yı kırdırdım bısey cıkmadı 2 tane yesıl gem kırdırdım onlardanda bısey cıkmadı son yesıl gemden fragment of rage dustu onuda kırdırdım ımır rıng cıktı cok sevındım sana dıyecegım sarı fragmentlerden al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.