Şimdi Ara

GELIN SIZE LYSNIN OLABILIRETISINI SÖYLÜYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MATEMATIK kimse 2013-15 gibi efsane bi yıl beklemesin öncelikle.Bu sene limit sorularının sayısı artabilir çünkü geçen sene cok azdı.2-3 harbiden güzel soru bekliyorum o kadar.Orta seviye.Ilk 10 bin isteyenler 45 neti bulmali.

GEOMETRI Cok kolay olacak arkadaşlar 2011-12-14 yılları gibi buna o kadar eminim yani.Çalışanla çalışmayan pek ayirt edilemeyecek.

FIZIK modern fiziğin cok ağırlıkta olduğu saçma formullerin kullandirildigi yoruma dayalı bi sınav.Ygs deki fiyaskodan sonra çok ozenecekler.2 tane optik 3 dalga ışık teorisi 6 modern fizik ağırlıkta.Modern fizikteki her şeyi gözünüz kapalı bilin gerisi zaten yapiliyor.

KIMYA ORrganikte güzel 3-4 tane soru.Gerisi basit mi basit.Tıp isteyenlerin cok rahatlikla fulleyebilecegi bi branş.Sürpriz yapıp zor sormazlar.

BIYOLOJI beklenen 1 sindirim 1 solunum 2 dolaşım 1 sinir 1 bosaltim 1 endokrin 1 evrim 2 fotosentez solunum 1 nukleik asit 2 bitki 3 ekoloji.Bu sene sistem sorusu fazlalasacak gecen seneye göre.Ureme ve duyu organı sormayacaklar.

Ozet gecen seneye göre daha kolay olmasını beklediğim mat geo
    Zorlasabilecek olan da fizikle biyoloji.

1 ay sonra görüşürüz bakalım tutturdum mu?

Işsizlik cok kötü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merkez123 -- 25 Mayıs 2016; 22:22:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence tutar lys ygs ye paralel olurmus gibi geliyor. Bu da beni uzuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yinesacmaladim

Bence tutar lys ygs ye paralel olurmus gibi geliyor. Bu da beni uzuyor

Uzmesin matematigi 2000 kisi fulleyecekse sen de onlar arasında olmalısın o zaman

• Hocam geometriye 60 dk veriliyor kolay olmasına ben imkan vermiyorum, kolay olursa şayet 27+ yapan 5-6 bin kişi olabilir. Bu da sınavı biraz amaçsızlaştırır bence illaki ve illaki geometride 5 seçici soru olacaktır bu da benim görüşüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacquess7

Hocam geometriye 60 dk veriliyor kolay olmasına ben imkan vermiyorum, kolay olursa şayet 27+ yapan 5-6 bin kişi olabilir. Bu da sınavı biraz amaçsızlaştırır bence illaki ve illaki geometride 5 seçici soru olacaktır bu da benim görüşüm.

Ya herkes analitigi iyi bilmiyor elbet zora yakın soru olur ama o sorular sınavı zor yapmaz

• Sağol içime su serptin gayet ciddiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: thy34.

Sağol içime su serptin gayet ciddiyim

Ne gibi hocam merak ettim?

• merkez123 M kullanıcısına yanıt
    Tespitlerini diyorum gayet mantıklı amma velakin geo işi zor adamlar kasar yani kaçarı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: thy34.

Tespitlerini diyorum gayet mantıklı amma velakin geo işi zor adamlar kasar yani kaçarı yok

Hatirlatacagim hocam:D
    Cok rahat bi geometri gelecek

• Mat geo eler geçen seneki gibi ama geo geçen senekinin bi altı gelir fen geçen sene ayarında gelir diyorum

Hocam ben geçen sene geometri sınavına girmeden önce geometrimin iyi olduğunu düşünüyordum fena yamulmuştum

• Mericuls kullanıcısına yanıt
    Hocam sana da hatirlatacagim geo bir degil beş tik altı gelecek:D nedense fiziğin ve biyolojinin daha eleyici olacağına dair bi his var.Ha bir de tıp en son 442 den bu puan 460 a cok rahat yukselecek.
    15.300 den kapatmış 14.500-15.000 civarına cekilir o kadar soylmeden gecmeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse geçen sene lysye girmeden geo show beklemiyordu veya bu sene sosyal show beklemiyordu bu sene de kimse bi şey beklemiyor ama hazır olun bi şey sağlam giydiricek

3 tıp açılıyo hocam 100 kişi ekle :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Kimse geçen sene lysye girmeden geo show beklemiyordu veya bu sene sosyal show beklemiyordu bu sene de kimse bi şey beklemiyor ama hazır olun bi şey sağlam giydiricek

Ben gecen sene mat-geonun cok zor olacağını söylüyordum.Hakeza bu sene ygs kolay gelecek kendinizi kandırmayın diye kaç yere yazdım.Bir şey girecekse fenden olabilir.O da zor olduğundan değil konu eksiğinin bulunduğundan dolayı olur.
    Emannn neyse göreceğiz:-D

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacquess7

3 tıp açılıyo hocam 100 kişi ekle :D

Kontenjani 500 kişi kadar azaltabilirler gidişat o yönde.

• Mat-geo dediğin gibi kolay olur özellikle matematik.Fizikte de mekanikten zorlamazlar modern fizikten orijinal soru gelebilir diye düşünüyorum,biyoloji kimya standart zaten.

• bu durumda düşündüğün gibi olursa
    mat +35
    geo +10
    fizik +20
    kimya +25
    biyoloji +25

olan netler 100kda olan birini mf3te kaça taşır?
  • Bi sen kalmistin lysyi olmadan yorumlayan tam oldu simdi

• Mat geo efsane olacak 2013,2014,2015 hiçbiri daha önceki seneler kadar basit değil. Görecez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.