Şimdi Ara

Gelin beraber bir sistem toplayalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam kasa güzelde kasa fanlarıda iyi olmalı kücük oldugu için daha fazla ısınır yaz aylarında dedigim kasanın fanları ve genişligi iyi ve 2700x olsun rgb kaliteli bakır sogutmada cıkıyor
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    sinerji topluyor diye biliyorum
  • Selam ustad nasilsin.

Bence micro atx altina dusmeyiniz. Size extra pci exp slotu her zaman lazim olacaktir.

M atx anakartlar artik eskisi gibi az cesitle gelmiyor. Tam tersine daha cok secenek ve daha cok cipsetle birlikte geliyor. Hatta amd nin de matx cozumleri mevcut. Buna istinaden size matx kasa almanizi oneririm.

Psleda hoca ikinci elde Phanteks satiyor bakmanizi oneririm.

https://forum.donanimhaber.com/phanteks-kasalar-enthoo-evolv-microatx-tg-evolv-shift-itx--131507619

Yakin zamanda bende matx bir proje yapmistim 350d uzerinde. Seyyar kasa icin birebir cozum diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdeliruzgar -- 2 Mayıs 2018; 21:39:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Air 240 bulmak çok zor , 540 ını epey kullanmıştım. 5820K güzel cpu idi ama 2700X te onu aratmayacaktır hatta renderda daha verimli olacaktır. Ev bilgisayarı olduğu için aslında çokta önemli değil.

Gtx980Ti bulamadım baktım bugün ama, hayırlısı denkgelirse bir kart alırız artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.