Şimdi Ara

GELENEKSEL ULTİMATE TEAM CUP 12 ( PS3 ) ŞAMPİYON HAKİ1234 TEBRİKLER.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
907
Cevap
5
Favori
14.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haki1234 3-2coupe96 güzel maçlardı abi teşekkür ederim
  • xaviesta 4 - 1 bordo33

bordo33 0 - 1 xaviesta

güzel maçlardı tekrar ellerine sağlık arkadaşın ve başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Yokmu bilen

Bu oynadigimiz maç ne maçiydi ?

beyler hala kafalarda karışıklıklar var sanırım bunlar seri başlarını belirlio ama yenenler arasında ufak eleme usulü (ödülünüde tarık abi kendisi verio yani if kolarov) devam edicek bi kupa ligden bağımsız, yani yenenler hem seri başı olucak hemde kolarovu kazanmak için elemelere devam edicek
    heralde anlatabildim =)
    bide arda sen hiç 4-2-3-1 e geçmiicektin senin taktiğin 4-1-2-1-2 bizim taktik biraz savunma ağırlıklı iyi alışmak lazım hücum için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young_Caesar -- 10 Nisan 2012; 6:14:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

http://www.futhead.com/12/squad/379465
    bende en başından beri 4-2-3-1 oynuyorum, bu sefer fransız kadrom ile katılıcam turnuvaya bakalım nası olucak işler kötü giderse italyaya dönüş yapılabilir tabi
    birde sif hazardı her an alabilirm çk merak ediorum deneyen oldu mu bilmiorum ama müthiş gözüküo =)

bir fransa karması hayranı olarak şu oyunda çok güzel bir kadro üstad diziliş olsun isimler olsun mükemmel görünüyor umarım nice başarılar kazanırsın bu kadro ile.. fakat naçizane: Sol CAM'a Nasri yerine daha hızlı biri olabilir... tavsiyem eğer yeterli coinsin varsa orada İF Gameiro denemelisin

edit:

RB'yede Fanni tavsiyemdir... hem hızlı hemde yan toplarda kademeye girip kafa topu ile boyunun avantajı ile top çıkarıyor defanstan

öncelikle teşekkür ederim hocam bende baya keyif alarak oynuorum bakalım sonuçlar ne olucak =)
    dediin kişiler var zaten fanni kullanmıştım bi önceki fransamda ama sagna yı bu sefer beğendim duruma göre deiştirerek oynatıorum gameiroyu stden cam e yapmak istemedim cfde gerekirse oynatıorum ama orda bi efsane var (henry) onu oynatmam lazım çokta seviorum tavsiyeler içinde eyw

• Beyler herkese günaydın , kupa kuralarını çektik ve maçlar başladı , seri başı olacak 10 kişiyi belirleyeceğiz ilk turdan sonra , bugün ilk turu bitirebilirsek lig kuralarını çekeceğim

Fikstür ve Lig tablosu için konunun ilk sayfasına linkleri koyacağım kuradan sonra , fikstür konusunda çağrı kardeşim ( Young_Cesar ) bana yardımcı olacak , kendisine tekrar burdan teşekkür ederim

Edit : Stream_Ouz bana pm attı turnuva için , eğer kartını almayan veya herhangi bir nedenle turnuvaya devam edemeyecek olan olursa kendisi ilk yedektir arkadaşlar

11 kişi kadrosunu güncellememiş arkadaşlar linki veriyorum tekrar , ilk sayfadada mevcut :

http://resim.donanimhaber.com/m_59613142/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59613142

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 10 Nisan 2012; 9:59:56 >

• şimdi şöyle bir durum var dmelih'le eşleşmişim, onu yenersem seri başı olacağımm

seri başı olursam diğer seri başlarıyla aynı grupta olurum tabikide

yerler beni yerlerr o gruplarda dmelih rahat oyna dostum beni gönül rahatlığıyla yenebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

şimdi şöyle bir durum var dmelih'le eşleşmişim, onu yenersem seri başı olacağımm

seri başı olursam diğer seri başlarıyla aynı grupta olurum tabikide

yerler beni yerlerr o gruplarda dmelih rahat oyna dostum beni gönül rahatlığıyla yenebilirsin

edit:

@Young_Caesar

aslında haklısn dostum sagnayıda denemek lazım sagna hem gerçek hayatta hem fifa12 ye kadar en sevdiğim oyunculardan biriydi defansif anlamda. UT de hiç deneme fırsatım olmadı bakiyim ucuza kapatırsam kapiyim bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 10 Nisan 2012; 10:25:31 >

• Bahtiyar 10 kişiden 5 er kişi iki lige dağılacak yani bir nevi denge sağlansın diye düşündüm bu seribaşı olayını fark burada yani , devamındada zaten kupa devam edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Bahtiyar 10 kişiden 5 er kişi iki lige dağılacak yani bir nevi denge sağlansın diye düşündüm bu seribaşı olayını fark burada yani , devamındada zaten kupa devam edecek

abi devamlılık açısından çok güzel düşünmüşsün tebrik ederim :) çok iyi bir değerlendirme sistemi bence

bu her turnuvada olmalı abi, hediyeli hediyesiz bence olmalı, hediyen için seni bir kez daha tebrik ediyorumm

• Eywallah kardeşim teşekkürler maksat keyfimiz burada coins hediye hiçbirşey gözümde değil inan ki..

Gönül isterdiki daha önemli bir hediye vereyim ama durumum kritik zaten bu ara biliyorsun trade de öldü nerdeyse
  • abi hediye konusuna gelince herkezden 2 şer k toplayadabilirsin kimse 2 k ile zengin olmaz sonuçta 36-37 bin yapar ucuz 1 adam ayarlayabilirsin yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haki_Tr -- 10 Nisan 2012; 10:59:49 >
  • :)) abi pm...... aciiil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

abi hediye konusuna gelince herkezden 2 şer k toplayadabilirsin kimse 2 k ile zengin olmaz sonuçta 36-37 bin yapar ucuz 1 adam ayarlayabilirsin yani

Onu da artık sonraki turnuvada giriş ücretine ekleriz kardeşim , şu an bu hediye benim gönlümden koptu , hak eden kazansın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

abi hediye konusuna gelince herkezden 2 şer k toplayadabilirsin kimse 2 k ile zengin olmaz sonuçta 36-37 bin yapar ucuz 1 adam ayarlayabilirsin yani

Onu da artık sonraki turnuvada giriş ücretine ekleriz kardeşim , şu an bu hediye benim gönlümden koptu , hak eden kazansın

aynen öyle katılıyorum haki'ye sen neden kendi bütçenden ödül veriyorsunki yahu? ekstra bonus ödül coinsini aramızda toplardık...

• Sağolun , toplamış gibi oldum valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: celikalp

quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

Cok sey ogretti, gosterdi bu forum bana.. Cok cok guzel, keyifli bir turnuva olacak, hissediyorum.

Alpaslan Abi tekrar hosgeldin !

Eyvallah kardesim. Sagolasin

abi nerelerdesin sen yaa.. gözümüz yollarda kaldıı.. hoşgeldinn.. bende bu FUTMANN kim diyorum

• quote:

quote:

Yokmu bilen

beyler hala kafalarda karışıklıklar var sanırım bunlar seri başlarını belirlio ama yenenler arasında ufak eleme usulü (ödülünüde tarık abi kendisi verio yani if kolarov) devam edicek bi kupa ligden bağımsız, yani yenenler hem seri başı olucak hemde kolarovu kazanmak için elemelere devam edicek
    heralde anlatabildim =)
    bide arda sen hiç 4-2-3-1 e geçmiicektin senin taktiğin 4-1-2-1-2 bizim taktik biraz savunma ağırlıklı iyi alışmak lazım hücum için

Sagol hocam gitti yani if Kolarov :(

Kuruyorum hemen 4-1-2-1-2mi ben Fifa'ya basladigimdan beri bu taktikle oynuyorum biraz degisiklik olsun demistim ama uymadi malesef...

Basarilar dilerim turnuvada :)

• quote:

ruud: 4 roxette: 2

roxette: 4 ruud: 4

Herkese başarılar Geri dönüş sinyalleri..

Tatil yaramış sana

Tebrikler önemli bir rakibi geride bırakmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 10 Nisan 2012; 12:49:45 >
  • quote:

quote:

ruud: 4 roxette: 2

roxette: 4 ruud: 4

Herkese başarılar Geri dönüş sinyalleri..

Tatil yaramış sana

Tebrikler önemli bir rakibi geride bırakmışsın

Görüşmeyeli skill kullanmayı öğrenmiş adam yahu :)

Kaleciden çektim yine bu maç, if helton u aldım iyi gözüküyo şimdilik :)

• quote:

quote:

quote:

Yokmu bilen

heralde anlatabildim =)

Sagol hocam gitti yani if Kolarov :(

Kuruyorum hemen 4-1-2-1-2mi ben Fifa'ya basladigimdan beri bu taktikle oynuyorum biraz degisiklik olsun demistim ama uymadi malesef...

Basarilar dilerim turnuvada :)

sen 4-1-2-1-2 oyniicaksın bende 4-2-3-1 hocam böle oynamadık mı ilk turnuvada da, lütfen =)
    neyse şaka bi yana erkenden kendi taktiğine döndüğüne sevindim sanada başarılar kardeşim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.