Şimdi Ara

gelen çağrıları meşgule atıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
107.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    töbe töbe
  • Hay Allah Senden binlerce kez razı olsun. Bende de müdürümün numarasında meşgule atma sorunu vardı, Kız aradaşımınki de benim numaramı meşgule atıyordu :) sayende hallettim çok teşekkürler.
  • mehmet_grgh M kullanıcısına yanıt
    kardeşim Allah senden de razı olsun. çok basit bir şey ne kadar büyüdü böyle. çözümü yazarken hiç bu kadar dua alacağımı tahmin etmiyordum :)
  • Yepyeni çok isteyerek aldığım telefonuma 1 kere format attım şimdi de servise göndercektim sayende bu işi hallettim. Sırf sana teşekkür etmek için üye oldum. Allah razı olsun Allah ne muradın varsa versin abicim. Cennete kaptın bussiness class bileti yemin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memoryus M kullanıcısına yanıt
    business class diyorsun :))) sevdim bunu
    hallettiğine sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

baktım forumdan kimseden hayır yok kendi sıkıntımı kendim çözdüm. belki aynı durumda olan başkaları da vardır. telefona kimarıyor programı kurmuştum. kazara gelen telefona engelle demişim. bundan dolayı. telefonun kara listesinde görünmüyordu bu yüzden. programdan kaldırdım sorun halloldu.

çözüm işe yaradı hocam teşekkürler paylaşıö için
  • Beyler hortlatığım için çok özür dilerim ama benim telefonumda o program olmamasına rağmen bazı numaraları otomatik olarak meşgule atıyor. Yardım edebilir misiniz?
  • exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    #330*0000# denediniz mi
  • Tskrlr Aylardir en yakınlarım engellendi sayende kurtuldum hemde en az 10 kişi engelliydi

• Bu arada bende sana tskr ettmek için üye oldum bende tlfna format attiracaktim son anda google yazmak geldi aklima cok cok tskr ederim

• Kardeşim yüzyılın iyiliğini yaptın. Bende sırf sana teşekkür ve dua etmek için kayıt oldum. Donanımhaber yönetimide sana bir ödül filan ayarlamalı diye düşünüyorum. Velhasılı kelam :) Allah razı olsun. Allah ne muradın varsa versin. :)

• S4aid.cimen S kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim.
  • Sağolasın hocam karşı firmadan bi sekreter sürekli meşgule atıyorum diye trip yapıyordu
  • Benımde başıma bugün geldi. Aklıma ilk gelende CIA programıydı gereksiz bir şey zaten sildim rahatladım. Teşekkür için yazayım genede: )
  • Sayende sorunu hemen çözdüm.

Teşekkürler sevgili entrophy

Allah ne muradın varsa versin kardeşim,saol,varol,çok yaşa
  • O program benim de aklıma gelmişti hocam ama engelleyen telefon yanımda olmayınca bakamamıştım.araştırayım dedim bu konuyu görünce emin oldum. Teşekkür ederim zaman geçmiş olsa da söz uçar yazı kalır. :)

• Hacılar bide bana yardımcı edin yaa bir kere çalıyorondan sonra mesaj gidiyor bi yardım edin

• Ayarlar --Telefon Profilleri-----değiştir ' e basın aşağı doğru kaydırın otomatik cevaplama seçeneğini bulup kapatmayi deneyin.

• Teşekkürler sorun cozuldu
  • Arkadaslar birde kim ariyor uygulamasi yukleyen varsa yanlislikla bununda block listine atilan numaralar mesgule dusuruyor. Bilginize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.