Şimdi Ara

GELDİ!!!Corsair h100i (Yeni model) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
5
Favori
8.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben cumartesiden beri bekliyorum h80i yi ona inceleme videosu cekicem kendimi isfa etmeden (vendetta maskesiyle) :D sali gelmis olur dedi tanidik ama carsamba kargolandi urun. Onda gumruk olmadiysa bende hic olmaz diye dusunuyorum. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun tüm yeni seri kullananlara..bendahil
  • TR'ye ne zaman geleceği hakkında bilgi var mı acaba*
  • yok bilmiyorum nezaman tr ye gelecek ama ay sonu diyolar.
  • Arkadaslar bende gecen aylarda aynı siteden bitfenix prodigy kasa ve asrock z77e ıtx anakart aldım ikisine birden gumruk ucreti olarak 75 tl para ödedim.ptt kargo ile geldi kargocuya veriyorsunuz ucreti.Almanyadan turkiyeye 4 gunde geldiyse istanbuldan amasyaya 2 haftada geliyor urun varın siz dusunun.
  • Benim kargo hala almanyada çarşamba kargolanmış 3 ocak 01:06 dan beri hareket yok. gelsin o kargo görüşcez biz o kuryeyle
  • corsair h 100 den farkları tam olarak neler

• quote:

Orijinalden alıntı: demoking

corsair h 100 den farkları tam olarak neler

Sogutma performansı olarak daha başarılı.Borular daha geniş,pombası vs de degiştilrildi ve üstündeki fanlar daha performanslı .Bir de en önemli özelligiyi yazılı sayesinde hem sıcaklıgı görüyorsunuz hemde fanları kendiniz ayarlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Sogutma performansı olarak daha başarılı.Borular daha geniş,pombası vs de degiştilrildi ve üstündeki fanlar daha performanslı .Bir de en önemli özelligiyi yazılı sayesinde hem sıcaklıgı görüyorsunuz hemde fanları kendiniz ayarlıyorsunuz.

+eskisine göre malzemesi daha kaliteli ve şık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk345

quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

+eskisine göre malzemesi daha kaliteli ve şık.

Benim kargo hala almanyada aynı yerde kafayı yicem! Cenk abi sana pm atıyım numarayı

• H80'e 223 TL veren biri olarak kıskanmadım değil.. Nede olsa bozulmayan birşey garantinin gereği yok keşke benimde haberim olsaydı böyle bir işlemden
  • Bu urun suan kampanyadami ? ben iki ay sonra almayi planliyorumda ondan soruyorum

• TR'ye gelse de alsak yahu bekle bekle sıkılıyor insan
  • İnventus, "H100i ay sonunda gelecek bilgisini verdiler" dedi. Umarım saçma sapan bir fiyattan gelmezde hemen alırız.
  • inventus iyi firmadır ama fiyatları çok ucuz değil malesef. en düşük 300 lira olur bence
  • arkadaşlar sanırım h100i 380-400 tl civarı olucaktır.
    Ama h80i hafta trdeymiş corsair yetkilileri vermiş bilgiyi.h100i nin gelmesi şubat deniliyor.
  • H100i 380 i bulmaz H100 ile hemen hemen aynı denildi. Hadi 15-20 Dolar fazla olsun.

H80i sözde bu hafta satıştaydı sözde

H100i için Ocak sonu deniliyor ama inanmıyorum Şubat anca gelir.
  • ilk geldiğinde kampanyalı gelebilir genel olarak 300tl civarında rakamlardan bahsediyorsunuz bu yüzden 300tl yada altında bir rakam görürsem hemen alıcam.
  • quote:

arkadaşlar sanırım h100i 380-400 tl civarı olucaktır.
    Ama h80i hafta trdeymiş corsair yetkilileri vermiş bilgiyi.h100i nin gelmesi şubat deniliyor.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    merak ettiğim h100i üzerinde hangi firmware ile yüklü olarak geldi? veya siz update yaptınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserk

quote:

arkadaşlar sanırım h100i 380-400 tl civarı olucaktır.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    merak ettiğim h100i üzerinde hangi firmware ile yüklü olarak geldi? veya siz update yaptınız mı?

yok güncelleme yapmadım cunku günceldi.1.0.0.4 sürümü ile geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.