Şimdi Ara

## GeForce 9800GTX'in Fiyatı 249$'a Düşüyor ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fiyatlar sürekli düşüyor ama biz yararlanamadıktan sonra neye yarar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

nvidia atiden amma tırsmış be kardeşim:) atiye helal olsun hele birde atinin 4x serisi dandik çıkarda nvidia boşu boşuna indirim yapmışsa ne gülerim artık:) tüketicinin kazancı açısından ati yattığı yerden yardırdı helal olsun.

Ati yattığı yerden yardırdı haaaa!!!

Güzel laf!!!

Kart çıkmadan kavgası bile yapılıyo ne güzel!!! Kart çıkınca kurtuluşu yok, bu site çöker!!!

Nese, konuya dönelim; nvidia gtx200 serisi ile görünen o ki bekleneni verebilmiş değil, bu durumda hd4xxx serisine yönelik beklenti büyüdü!!!

Ben fiyatına bakarak derim ki; hd4850 3 aşşaa 5 yukarı 9800gtx seviyesinde (biraz da geçer!!!) olur düyorum!!!

Yoksa nvidia 2 yıl önceki mimariyi 400$'dan satmaya devam eder!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: missing_88

9800gtx düşecekse 8800gt de düşecektir. Acaba fiyatı tahminen ne kadar olur
    Ama bana herşeyden önce sağlam bi PSU lazım kahretsin offfffff

ehuehu sana en azından sadece psu lazım.. bana bi işlemci bi anakart ve biraz ram lazım psu ya da gerek var tabi bunlar olursa bi ekran kartı almayı düşünebilirim

• Oh be almak için indirimi bekliyordum daha önce duyrulmuştu yazın indirim olacak ekran kartlarında diye sonunda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: St Batuhan

9800gtx=36,3fps=y
    8800gt=29fps=x

4850=[x+(x/100*40)] => 40,6 fps =z
    fark=> z/y= 1,11 iste hep aynı ayrıntı 10/100 fark atıyor 4850 9800gtx e ama önemli bir nokta var

Atinin sunumunda 40/100 denen degere göre hesapladım bu olayı ama pratikte olay değişir

sen bu %40 daha performans olacağını nerden duydun.. ben böle birşey olacağına ihtimal vermiyorum.. 4850 ile 3850 arasında öle ucurum yaratacak kadar bi fark yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f33l_ -- 18 Haziran 2008; 22:56:10 >
  • Bence 4850 nin performansı 9800GTX ten biraz düşük yada aynı olacak..

İyi niyetle ve türk insanına özgü bir şekilde Güçsüz olan tarafın öne geçmesini burnu havada olanın kaybetmesini bekliyorsunuz bunu istiyorsunuz..

Ama Pek böyle olmayacak gibi..Nerdenmi belli??Fiyattan.....4850 nin Performansını merak ediyorsanız fiyatına bakın...Fiyatı kadar hızlı olacak..

Yada en iyi ihtimalle 3850 nin ilk çıktığı zamanki gibi Kendi fiyat aralığında alternatifsiz olursa nVidia yine kısa bir süre sonra ondan daha hızlı bir modeli aynı fiyattan masanın üzerine koyacaktır..9600GT de yaptığı gibi..

Zaten şu an Sessiz sedasız Bir nVIDIA klasiği olarak saman altından su yürütme dersi verircesine 55nm yongaların ortaya çıkmasına çok az zaman kaldı..Bunu geçen fx57 de haberinde söylemişti..Yeni 55nm yongalarla ATI nin elinde fiyat düşürme konusunda avantajıda kalmayacak..

• Valla Nvidia severler tüm kalplerinle aşağıdaki sonuçların doğru olmamasını dilesin. Yoksa 9800GTX in durumu çok vahim.

Kaynak :http://www.hardware.fr/articles/724-1/preview-ati-radeon-hd-4850.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soultrap -- 19 Haziran 2008; 2:40:56 >

• 240$ düşmesi 9800gtxin ati 4850nin raflarda tozlanmasına sebeb olur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.