Şimdi Ara

geforce 410M?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullanan arakdaşlar crysis2 gibi güncel oyunlar için yeterli bir kartmı?bilgilendirirseniz sevinirim

• crysis 2 için yeterli tek gpu'lu kart çıkmadı malesef.

notebook'ta crysis2'yi yüksek detayda oynamayı bir kenara koyalım açabilmen bile zor..

açsanda en düşük detayda bile zor oynarsın..

gt410m'de çok alt seviye bi gpudur
  • teşekkürler kardeş bilgilendirdiğin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

crysis 2 için yeterli tek gpu'lu kart çıkmadı malesef.

notebook'ta crysis2'yi yüksek detayda oynamayı bir kenara koyalım açabilmen bile zor..

Ben 9500GT ile Crysis 2 yi yüksekde hiç kasmadan bitirdim Crysis 2de 3 secenek var yüksek çok yüksek ekstrem muhtemelen bu arkadaşda çok yüksekde hiç sıkıntı yaşadan oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

crysis 2 için yeterli tek gpu'lu kart çıkmadı malesef.

Ben 9500GT ile Crysis 2 yi yüksekde hiç kasmadan bitirdim Crysis 2de 3 secenek var yüksek çok yüksek ekstrem muhtemelen bu arkadaşda çok yüksekde hiç sıkıntı yaşadan oynar

kesin bişey söylemezmiyiz ?
  • 3 Seçenek var, yüksek, çok yüksek ve ekstrem. eee, o zaman Yüksek "Low" demek oluyor. yüksekte kasmadan değil, LOW'da kasmadan bitirmiş oluyorsun. 9500 GT de Low'da 30 FPS'nin altına düşmez anca, o da benim için kasmadır. Zaten "kasmadan" terimini de hiç anlamış değilim, cevaba gelirse;
    O kartın LOW'da oynatacağından eminim, ancak "kasmadan" yani keyif alır mısınız? Bence hayır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.