Şimdi Ara

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (8. Tur)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zorradam (2 mesaj) Acun_Ilıcalı (1 mesaj) Aty. (1 mesaj) BÖCCÜK ♂ (1 mesaj) fenerliso (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (8. Tur)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (8. Tur)


(En Son Oy Tarihi: 26.7.2016)
Giriş
Mesaj
  • Binbaşı
    1236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

    •Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.
    •Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.
    •Sekizinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.
    •İlk yedi yarışmacı dokuzuncu tura yükselecek.
    •All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.

    BORA UÇAK



    CEVHER PEKÇİÇEK



    TEFİK EGELİ



    METEHAN ÇAKIR



    SAHRA IŞIK



    BAŞAK ÖZER



    IRMAK ATUK



    PANTELIS PAPAKONSTANTINOU



    SERENAY AKTAŞ



    HAKAN HATİPOĞLU



    BOZOK GÖREN



    BERNA CANBELDEK



    NADYA ZAGLI



    PASCAL NOUMA



    ALMEDA ABAZİ



    BÜYÜK MACERA

    1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)
    2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)
    3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)
    4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)
    5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)
    6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)
    7)IRMAK ARKADAŞLAR (7. tur)
    8)KEMAL PEKSER (6. tur)
    9)EBRU DEMİRAY (5. tur)
    10)SELİN YARDIMCI (4. tur)
    11)ONUR OKYAY (3. tur)
    12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)
    13)TUĞBA (Ön eleme turu)
    14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)
    15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)

    TÜRKİYE - YUNANİSTAN

    1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)
    2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)
    3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)
    4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)
    5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)
    6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)
    7)İPEK ESİN (7. tur)
    8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)
    9)METİN GÜLGEZ (5. tur)
    10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)
    11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (6. tur)
    12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)
    13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)
    14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)
    15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)
    16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)
    17)ONUR SARMUSAK (1. tur)
    18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)
    19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)
    20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)

    ASLANLAR - KANARYALAR

    1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)
    2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)
    3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)
    4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)
    5)CENK KÖSE (KANARYALAR)
    6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)
    7)YAPRAK YILMAZ (7. tur)
    8)MÜGE BOZ (6. tur)
    9)CEVDET ÖZMEN (5. tur)
    10)MESUT GÜNEY (4. tur)
    11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)
    12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)
    13)HALİT KAVLAK (1. tur)
    14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)
    15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)
    16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)
    17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)
    18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)
    19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)
    20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)
    21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)
    22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)
    23)NİHAL (Ön eleme turu)
    24)AYKOR (Ön eleme turu)

    KIZLAR - ERKEKLER

    1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)
    2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)
    3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)
    4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)
    5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)
    6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)
    7)SEDA AKTUĞLU (7. tur)
    8)KEMAL ÖZCANLI (6. tur)
    9)EMİN SEFER (6. tur)
    10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)
    11)GİZEM AKIN (5. tur)
    12)METİN AVŞAR (2. tur)
    13)BERKE SARP (1. tur)
    14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)
    15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)
    16)FURKAN DEDE (2. tur)
    17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)
    18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)
    19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)
    20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)
    21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON

    1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)
    2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)
    3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)
    4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)
    5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)
    6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)
    7)EBRU DESTAN (7. tur)
    8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (6. tur)
    9)CEYDA OKANDAN (5. tur)
    10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)
    11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)
    12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)
    13)VEDAT BEHAR (1. tur)
    14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON

    1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)
    2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
    3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)
    7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)
    8)ALP KIRŞAN (7. tur)
    9)MUSTAFA TOPALOĞLU (5. tur)
    10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)
    11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)
    12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (5. tur)
    13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)
    14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)
    15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)
    16)ASENA ERDEM (1. tur)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON

    1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)
    2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)
    3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)
    4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)
    6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)
    7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (7. tur)
    8)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)
    9)BENNU GEREDE (5. tur)
    10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)
    11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)
    12)ERHAN YAVUZ (2. tur)
    13)LARISSA GACEMER (3. tur)
    14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)
    15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)
    16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)
    17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)
    2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)
    3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)
    4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)
    5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)
    7)TOLGA KAREL (7. tur)
    8)AKIN SAATÇİ (6. tur)
    9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)
    10)MÜGE UZEL (4. tur)
    11)DUYGU BAL (3. tur)
    12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)
    13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)
    14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)
    15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)
    16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)
    17)EDA ÖZERKAN (1. tur)
    18)EKREM TORAMAN (3. tur)

    ALL-STAR

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)
    2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)
    3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)
    5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)
    6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)
    7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)
    8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)
    9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)
    10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)
    11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)
    12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)
    13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)
    14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)
    15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)
    16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)
    17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)
    18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)
    19)SEDA AKTUĞLU (7. tur)
    20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)
    21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    22)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)

    Katkılarından ötürü rds root adminimize,
    Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.



    |
    |




  • Yarbay
    13465 Mesaj
    ya 1ader bıktım ne bitmez yarışmaymış lan, survivor bile daha cabuk bitmişti
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9015 Mesaj
    Bu tur da Almeda
    |
    |
  • Yarbay
    9002 Mesaj
    cevher mi pantelis mi tabiki cevher basgan

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1314 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: zorradam

    cevher mi pantelis mi tabiki cevher basgan

    köpekbalığı bozok reis e oy vermeyen bizden değildir

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    370 Mesaj
    Oyum Faruk Gurbuz Dalsarar a.Ahlakli adamdi.Vesselam.

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1273 Mesaj
    Taner nerde la ona oy atıcam
    |
    |
  • Yarbay
    9002 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: Acun_Ilıcalı


    quote:

    Orijinalden alıntı: zorradam

    cevher mi pantelis mi tabiki cevher basgan

    köpekbalığı bozok reis e oy vermeyen bizden değildir

    sizden deguluk

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,451
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.