Şimdi Ara

GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
9
Favori
13.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulutan1

Ben öyle hata almadım, kurulumdan sonra wipe dalvik ve wipe cahce temizliği yaptınız mı? Yapmadıysanız yapın muhtemelen sorun çözülecektir.

Sorun düzeldi teşekür ediyorum.
    ön belleği temizle yaptım şimdi sıkıntı yok teşekürler
  • Zenfone 6ya portlanacakmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 6 için denemedim fakat çalışma ihtimali var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam güncelleme çalışması nasıl gidiyor acaba ? Tahmini bir tarih verebilir misiniz ?

• Durum çubuğunun modlu hali temalarla uyumlu olarak çalışmıyor, o sorunu halledebilirsem yakın zamanda güncelleme vereceğim.

• Anladım hocam kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolaas16

Durum çubuğunun modlu hali temalarla uyumlu olarak çalışmıyor, o sorunu halledebilirsem yakın zamanda güncelleme vereceğim.

3.6 da da temaları değiştirsek bile durum çubuğu değişmiyor hocam.
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Hocam "temalar" uygulamasına gidip ordan tema değiştirince herşey tam aktif oluyor durum çubuğu, hızlı ayarlar vs. Temanın durum çubuğu, hızlı ayarlar özelliği varsa tabi.

Ana ekrandayken ekranı yukarı çekip tema değiştirince sadece ikonlar değişiyor, temalar uygulamasına gidip ordan değiştirmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulutan1

Hocam "temalar" uygulamasına gidip ordan tema değiştirince herşey tam aktif oluyor durum çubuğu, hızlı ayarlar vs. Temanın durum çubuğu, hızlı ayarlar özelliği varsa tabi.

Ana ekrandayken ekranı yukarı çekip tema değiştirince sadece ikonlar değişiyor, temalar uygulamasına gidip ordan değiştirmek lazım.

Aynen hocam, dediğiniz gibi oluyormuş.
    Ben ana ekrandan değiştiriyordum temaları, sadece simge ve duvar kağıtları değişiyordu. Yani launcher üzerindeki "temalar" kısmı halen "icon pack+wallpaper" sistemiyle çalışıyor.
    Teşekkürler hocam.
  • Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olacak ama ressurection remix rom'un build 7'si çıkmış deneyen var mı acaba ? ve sorunlar gps ile fm radyo imiş deneyen varsa yazarsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresaygin2

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olacak ama ressurection remix rom'un build 7'si çıkmış deneyen var mı acaba ? ve sorunlar gps ile fm radyo imiş deneyen varsa yazarsa sevinirim...

Konuyu hortlatmıyorsunuz da konu Gecko Rom ile ilgili, sizin bahsettiğiniz ise farklı bir rom.
    Bahsettiğiniz rom ile ilgili Zenfone 5 ana konusundan daha doğru bilgi alabilirsiniz.
    Ana konu linki imzamda mevcuttur.
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkürler ben o rom'u kurmadım bunu kurdum fakat bootloader kilidini açınca telefon donuyor ve yeniden başlatmam gerekiyor.Ve bunu her 10 dakikada bir yapıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim hocam bir tek bootlader kapalı iken sıkıntı çıkmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum...
  • şu an 40.78 sürümündeyim. yakın zamanda güncelleme gelecek mi yoksa v3.6yı yükleyeyim mi?
  • quote:

Peki hocam teşekkürler ben o rom'u kurmadım bunu kurdum fakat bootloader kilidini açınca telefon donuyor ve yeniden başlatmam gerekiyor.Ve bunu her 10 dakikada bir yapıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim hocam bir tek bootlader kapalı iken sıkıntı çıkmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

Bootloader kilidi açık olarak bu Gecko romu kullanıyorum. Bahsettiğiniz sıkıntı olmuyor. İsterseniz bu rom üzerine Zenfone5 ana konusunda ilk mesajda verdiğim DT2W kernelini yükleyerek deneyin. Hem Zenmotion özelliği gelmiş olur. Ben de o kernel ile kullanıyorum. Tavsiye ederim.
    Sizin cihazınızda muhtemelen orjinal kernel ile eski dosyalar ve rom kalıntıları ile ilgili bir sorun da olabilir. Temiz bir kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Şimdilik 3.6 yı yükleyin. Yeni güncelleme gelmiş romu ona uyarlamakla uğraşacağım.

• Peki hocam sıfırdan teniz bir kurulum yapacağım bahsettiğiniz kernel ile sonucu yazacağım...

• Hocam az önce tertemiz bir kurulum yaptım tüm wipe'ları yaptım. Tek sıkıntı twrp'de kurardan E: unable to mount cache idi ve kurulum başarılı dedi fakat telefonu ilk başta default kernelle kullandım dondu sonra sizin dediğiniz kerneli eksiksiz bir şekilde kurdum yine dondu ne yapmalıyım hocam acilen yardımlarınızı bekliyorum...
  • quote:

Hocam az önce tertemiz bir kurulum yaptım tüm wipe'ları yaptım. Tek sıkıntı twrp'de kurardan E: unable to mount cache idi ve kurulum başarılı dedi fakat telefonu ilk başta default kernelle kullandım dondu sonra sizin dediğiniz kerneli eksiksiz bir şekilde kurdum yine dondu ne yapmalıyım hocam acilen yardımlarınızı bekliyorum...

factory reset yapmadıysan yani TWRP den içeriğini oynamadan wipe tıla ve işlem için alttaki "Swipe to Wipe" sağa kaydır, yeniden başlat
  • Birde öyle deneyeyim hocam geri dönüşü yazarım ama ne denediysem olmadı resurection remix rom olsun cyanogenmod olsun hepsinde bootloader açıkken 10 dakika sonra telefon kilitleniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

quote:

Hocam az önce tertemiz bir kurulum yaptım tüm wipe'ları yaptım. Tek sıkıntı twrp'de kurardan E: unable to mount cache idi ve kurulum başarılı dedi fakat telefonu ilk başta default kernelle kullandım dondu sonra sizin dediğiniz kerneli eksiksiz bir şekilde kurdum yine dondu ne yapmalıyım hocam acilen yardımlarınızı bekliyorum...

factory reset yapmadıysan yani TWRP den içeriğini oynamadan wipe tıla ve işlem için alttaki "Swipe to Wipe" sağa kaydır, yeniden başlat

Yine aynı hocam değişen hiçbirşey olmadı maalesef :( üstadlar bir el atabilirlerse duruma...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.